שיין קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
עשיתי הזמנה לפני שבוע ואני די בונה עליה,
אשמח לדעת אם בחרתי בדים טובים

1
2
3
4
5
6
7
הבגדים שעשויים רק מפוליאסטר קצת קשים ללבישה
מה שעשוי מאקרילי - אני חושבת שזה בד נח, גם אני הזמנתי משהו מהבד הזה (עדיין לא הגיע אלי) ולפי התגובות היה נראה שזה מאד נח.
דברים שמעורבים מפוליאסטר ומעוד סוג בד אמורים להיות ג"כ טובים.

אגב, בחרת דברים ממש יפים :)
תעדכני אם את מרוצה...

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שימו לב היום עשיתי הזמנה עם קופון שמישהי העלתה פה בעבר והוא עדיין תקף
קוד קופון: roya
הוריד לי 30 שקל בהזמנה של 200 ש"ח :)

.....

משתמש מקצוען
ידעת מראש שיקחו לך 3 ש"ח או לקחת סיכון?
כי בד"כ משלמים יותר מ 3 שח ;)
הגעתי לתשלום ואז הוא כתב לי שהמשלוח בחינם וצריך לשלם 3 ש"ח (לא זוכרת בדיוק את הסיבה) סה"כ הקניה עלתה לי 520 הורדתי את כל הנקודות שלי בארנק ואז זה ירד ל-505 ואז השתמשתי בקוד שכתבתי קודם.
תכלס בבנק לא לקחו עוד כסף!!! מקווה שגם לא יקחו.
פעם קודמת שקניתי, קניתי בסביבות 500 ולא לקחו לי עוד מכס.
אני עושה שם רק קניות גדולות כי אין לי כח ללכת אח"כ להביא את החבילה מהדואר וככה הם מביאים לי עד הבית

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
הגעתי לתשלום ואז הוא כתב לי שהמשלוח בחינם וצריך לשלם 3 ש"ח (לא זוכרת בדיוק את הסיבה) סה"כ הקניה עלתה לי 520 הורדתי את כל הנקודות שלי בארנק ואז זה ירד ל-505 ואז השתמשתי בקוד שכתבתי קודם.
תכלס בבנק לא לקחו עוד כסף!!! מקווה שגם לא יקחו.
פעם קודמת שקניתי, קניתי בסביבות 500 ולא לקחו לי עוד מכס.
אני עושה שם רק קניות גדולות כי אין לי כח ללכת אח"כ להביא את החבילה מהדואר וככה הם מביאים לי עד הבית
ה 3 ש"ח האלה הם דמי ביטוח שאת משלמת לשיין כדי שאם החבילה שלך תעלם בדרך ישלחו לך חבילה חדשה.
על כל קניה אני משלמת את זה (זה לא חובה) אבל זה לא מכס.
תשלום מכס זה כשהחבילה מגיעה לארץ והיא מעל 75$, מעניין שלא דרשו ממך
רק בגלל זה אני נמנעת מלעשות קניות גדולות...

.....

משתמש מקצוען
ה 3 ש"ח האלה הם דמי ביטוח שאת משלמת לשיין כדי שאם החבילה שלך תעלם בדרך ישלחו לך חבילה חדשה.
על כל קניה אני משלמת את זה (זה לא חובה) אבל זה לא מכס.
תשלום מכס זה כשהחבילה מגיעה לארץ והיא מעל 75$, מעניין שלא דרשו ממך
רק בגלל זה אני נמנעת מלעשות קניות גדולות...
כמה כסף זה מכס?
אני מתחילה לפחד....

T.S

משתמש פעיל
ואין מכס עם מזמינים מעל 75$?
היה כתוב כאן שבשיין אין מכס, כי הם עובדים עם חברת משלוחים פרטית משהו..
אין מכס!! שיין לוקחים אחריות שאם יתפס במכס הם משלמים
וכמו שאמרו כאן- הם עובדים עם חברת שליחויות פרטית.

נערך לאחרונה ב:

.....

משתמש מקצוען
@.....
טוב לדעת. לא שמתי לב לזה וסליחה שהלחצתי אותך :)
חשבתי שאם הם יקחו מכס זה יעלה 100 ש"ח זה גם לא הרבה.
אין לי כבר בגדים!!!
קניתי שם כל בגד ב60 ש"ח.
קניתי 7 בגדים, אז נוסיף עוד קצת כסף לכל בגד.
זה גם לא יוצא מחיר של חנויות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה