שיין קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

חיוששש

משתמש מקצוען
אז כן ניסיתי
הוא דווקא טוב, נראה יפה ונשמר על הפנים.
לא רע בכלל! (יחסית לאתרים של מוצרי איפור זולים במיוחד)
לא איכותי כמובן.

שרי מתכנתת

משתמש צעיר
הזמנתי משיין, וקיבלתי למייל הודעה שההזמנה נשלחה אבל לא קיבלתי מספר מעקב שמתחיל בXL, אלא מספר אחר.
כך שלא מצליחה לבדוק בExelot.
איך אמורה לעקוב אחרי סטטוס המשלוח?

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
גם אני עם אותה בעיה , אשמח לדעת מה עושים במקרה כזה ואם יש דרך ליצור איתם קשר
הזמנתי משיין, וקיבלתי למייל הודעה שההזמנה נשלחה אבל לא קיבלתי מספר מעקב שמתחיל בXL, אלא מספר אחר.
כך שלא מצליחה לבדוק בExelot.
איך אמורה לעקוב אחרי סטטוס המשלוח?
הזמנתם עכשיו?
מוזר, כי אני גם הזמנתי לפני כמה ימים וקיבלתי מייל עם מספר מעקב שמתחיל ב XL

דבורי 1

משתמש רשום
זה אמור להתחיל עם XL אבל אני לחבילה אחת קיבלתי מספר שמתחיל בSGFGP , אם יש למשהי מידע איך אפשר לעקוב אחרי החבילה או דרך ליצירת קשר עם שיין זה יעזור לי מאד

חני ר.

משתמש חדש
האיכות סוג נעליים לחודשיים ובגדים לעונה?
בגדי ילדים מתכבסים טוב או מוציאים צ׳פים והבד מתישן?
אם לא אוהבים מה שהגיע איך הולך ענין ההחזרה?

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
אם מישהי ראתה חצאית סריג לנשים/בחורות, אשמח לקישור
תודה

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
האיכות סוג נעליים לחודשיים ובגדים לעונה?
לא הבנתי...
הנעליים בסדר גמור, חלקן אפילו מעולות ממש.
(ראיתי אצל מס' נשים).
בגדי ילדים מתכבסים טוב או מוציאים צ׳פים והבד מתישן?
בנתיים אחרי שלוש כביסות וב"ה הבד מעולה.
תלוי בסוג הבד שמזמינים.
אם לא אוהבים מה שהגיע איך הולך ענין ההחזרה?
הבנתי שלא הכי משתלם להחזיר מבחינה כספית.
אבל בהחלט ניתן להחזיר.
בהצלחה:)

קפה קפה

משתמש מקצוען
זהו. שהוא לא לידי ואני רוצה לסגור הזמנה.
יש שם הנחות מטורפות:
3 חולצות ילדים ב85 שח ועוד....

א

אוטוקד

אורח
מישהו החזיר פעם ל'שיין'?
כמה זמן לוקח להחזיר אליהם?באיזה דרך?
מישהו יודע?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

T.S

משתמש פעיל
מישהו החזיר פעם ל'שיין'?
מישהו יודע?
5. החזרות
אם הפריט שהזמנתם לא לטעמכם או לא במידה המתאימה, אפשר להחזיר את הפריטים די בקלות, עד 30 יום מקבלת הפריט, כך:

1. יוצרים קשר עם שירות הלקוחות באמצעות האתר, מסמנים את הפריטים שרוצים להחזיר ואת הסיבה. תוך 24 שעות תקבלו הוראות להחזרה.
  2. ארזו את הפריטים באריזה המקורית שלהם
  3. הגיעו לסניף הדואר ושלחו את החבילה על פי ההוראות שקיבלתם
  4. תזוכו עד חמישה ימים מיום קבלת החבילה במשרדי החברה. הזיכוי יגיע לחשבון השיין שלכם, ותוכלו להשתמש בו לקניה חוזרת באתר או להשיב אותו לחשבון הבנק שלכם.

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מישהו החזיר פעם ל'שיין'?
מישהו יודע?
אני התחלתי את התהליך וזה מה שעלה לי שאני צריכה לרשום על החבילה, כבר שאלתי פה וגם בדואר לא ידעו מה לומר לי, איזה מהם.
    • אם אתה משתמש ב- POST(כולל EMS) כדי להחזיר , החזר לכתובת הבאה:
      Resident Letter Box No.223 (Truck Dock 1-10,“VIP.COM”), Ha Tsuen Road,Ping Shan,Yuen Long,N.T. HongKong Postal code:999077

אם אתה משתמש ב- EXPRESS :כדי להחזיר, החזר לכתובת הבאה
      VIP.COM”, NO. 223, Ha Tsuen Road, Yuen Long, The New Territories, Hong Kong Postal code:999077
      GSHM94000000Q1V

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה