שיין קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מקפיצה.
תוכלו להעלות קישורים לבגדי נשים שהזמנתן, והיתן מרוצות?
תודה רבה!

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
אולי מישהי יודעת איך בודקים בסרגל מידות את המידה הרצויה בנעליים? @דסולישה ❤ ?
זה הסרגל היחיד שאני רואה והוא לא עוזר לי, הוא מראה את מידות הנעל...
איך אני מודדת את שלי ולמה אני משווה?
1604229346701.png

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ולמה להשוות?
בארץ אני מידה 39 ואורך כף הרגל שלי 25.5 ס"מ
איך אני ממשיכה מכאן?
@עפיפית ראיתי שיצא לך להזמין נעליים, איך ידעת את המידה הנכונה?
אני לא מדדתי. זה פשוט תואם את המידות בארץ... 39 שם זה כמו 39 כאן. וכל.. זה תמיד הצליח אלה אם כן רשום משהו שונה

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
כמו שציינו כאן
תקנתי את המידה שאת קונה בארץ. רק שמיל לב שיש דוגאמות שלא רשום מידות אז צריך למדוד
יש נעלים שרשום עליהם M או L וכל....

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
אני רוצה לבצע את ההזמנה ואוטומטית מסומן V על דמי ביטוח (אחריות) בסך 3 ש"ח, יש אפשרות גם לבטל את זה...
מה מומלץ? מה יקרה אם לא אסמן דמי ביטוח?

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
* בכל קנייה כדאי להזין קופון h3w נותן הנחה של 15% מעל 150₪, 20% מעל 300₪ ו25% מעל 500₪. הם נותנים קופונים נוספים לפעמים אך בינתיים הוא תמיד הכי שווה.
אני מזינה את הקוד הזה והוא כותב לי: מצטערים, השובר אינו חוקי.
אני עושה קניה של 170 ש"ח יש קופון אחר שאפשר להשתמש בו? (אני חדשה באתר, פעם ראשונה מזמינה)

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
פעם ראשונה בדרך כלל יש הנחה של 15 אחוז בלי לעשות כלום יכול להיות שזה כותב לך כך כי יש את ההנחה של הפעם ראשונה ואין כפל..

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
איפה בירושלים יש נקודות איסוף של הפריטים?
הבנתי שזה לא מגיע לדואר

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
פעם ראשונה בדרך כלל יש הנחה של 15 אחוז בלי לעשות כלום יכול להיות שזה כותב לך כך כי יש את ההנחה של הפעם ראשונה ואין כפל..
בינתיים אני לא רואה הנחה אוטומטית, יכול להיות שרק ברגע התשלום רואים? כי בסיכום ההזמנה לא מופיעה הנחה

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
זה מגיע לדואר. כל החבילות ביחד. את יכולה בשרות לקוחות . השרות שלהם ממש אדיב ומהיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה