שיין קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

Beautiful

משתמש חדש
למישהו יש קישור לנעליים כאלו בשיין?
Men-Beach-Sandals-Crocks-LiteRide-Hole-Shoes-Waterproof-Crok-Clogs-For-Men-Unisex-Garden-Jelly...jpg

שליש

משתמש פעיל
שאלה ממש דחופה אודה לכל המסייעות!!!
הדפסתי תווית החזרה למוצר והדף אבד לי.
אני לא מצליחה למצוא העתק באתר ואין מענה מהרובוט המשוכלל...
פעמים קודמות הדואר היה שולח לי מייל אוטומטי עם התוית בקובץ להדפסה ובפעם הזאת לא, כך שאני ממש תקועה עם ההחזרות שבהזמנה המקורית כבר לא מופיעות כלל.
יש מישהי עם פיתרון????

זכיתי בפיס!

משתמש פעיל
דחוף דחוף דחוף!!!!!!!!!!
הזמנתי פעם אחת משיין לפני כחצי שנה וקיבלתי את ההזמננה ללא כל קושי, כעת הזמנתי שוב וקיבלתי כמה שיחות מציטה שליחויות שתוכנן:
"הכתובת שנקלטה במערכת שגויה נא לשנות ב..." ומכאן, ההודעה הפכה ללא ברורה בעליל!
מה עושים?????????????

אמא לילדים מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פעמים קודמות הדואר היה שולח לי מייל אוטומטי עם התוית בקובץ להדפסה ובפעם הזאת לא, כך שאני ממש תקועה עם ההחזרות שבהזמנה המקורית כבר לא מופיעות כלל.
יש מישהי עם פיתרון????
אפשר להדפיס כמה פעמים דרך האתר לדעתי,
ואולי זה שמור לך בהורדות במחשב?

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש מישהי עם פיתרון????
זה קיים בחשבון שלך בשיין
תלכי ל 'ההזמנות שלי' בהזמנה שאותה את רוצה להחזיר תלחצי על 'פרטי הזמנה' -- 'רשימת החזרים כספיים' ושם תלחצי על 'פרטי החזר' תגללי למטה ותראי קובץ JPG להורדה.

שליש

משתמש פעיל
זה קיים בחשבון שלך בשיין
תלכי ל 'ההזמנות שלי' בהזמנה שאותה את רוצה להחזיר תלחצי על 'פרטי הזמנה' -- 'רשימת החזרים כספיים' ושם תלחצי על 'פרטי החזר' תגללי למטה ותראי קובץ JPG להורדה.
תודה ענקית!!!!!!!!!!!!!!!
הם כנראה שינו קצת באתר.
בזכותך הצלחתי!!!!!!!!!!
שוב תודה!

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
הי
האם יש מכס על משלוח משיין?
לא
שיין משלמים מכס כללי כל חודש ללא קשר לכמות החבילות
(למרות שפעם אחת כתבה כאן מישהי שביקשו ממנה מכס, אבל היא הייתה יחידה)
גם בהזמנות מעל 1000 שח

רוחי ב

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
יש למישהי קופון זמין לרכישות מעל 1000 שח בשיין?
רוצה לפחות 25%...

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מישהי יכולה לתת לי קישור לאשכול שהסבירו איך להחזיר לשיין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה