קמאטק / מכון לב - מה עדיף?

שיר נולד

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
נכון!! גם אחותי השנה עובדת בקמא טק(היום התחילה)
יש לה כישרון- על!! אבל בלי שום קשרים וצורך להרשים בכישרונותייך יותר מדי..
יש להם שכר מההתחלה ממש גבוהה!
אני חושבת שברור קמא טק!

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא כל אלו שהתקבלו לעבודה יש להן קשרים...
אבל באפן מפתיע כל אלו ש"מקושרות" התקבלו לבוטקמפים

שיר נולד

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אמממ, אז לא בנתיים כל חברותיה של אחותי שהתקבלו לבוטקמפים לא היו מקושרות- זה הכל ברצות ה' והרבה סייעתא דשמייא, ואחותי עובדת עכשיו "בכרוס ריבר" -אחלה חברה!!

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אמממ, אז לא בנתיים כל חברותיה של אחותי שהתקבלו לבוטקמפים לא היו מקושרות- זה הכל ברצות ה' והרבה סייעתא דשמייא, ואחותי עובדת עכשיו "בכרוס ריבר" -אחלה חברה!!
את ממש יודעת איזה קשרים יש לכולם...
לא אומרת שחייב
אבל אצלנו משום מה כל החביבות על הרכזת התקבלו לבוטקמפים

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אבל באפן מפתיע כל אלו ש"מקושרות" התקבלו לבוטקמפים
לא יודעת על איזה סמינר אתם מדברים
אצלנו אין שום קשר בין "מקושרות" לבוטקמפים
כן בנות שאפשר לסמוך עליהן שתצלחנה....
המטרה של הסמינר ושל קמא-טק ליצור רושם טוב על החברות
מסיבות ברורות ומוצדקות

נערך לאחרונה ב:

שיר נולד

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
את ממש יודעת איזה קשרים יש לכולם...
לא אומרת שחייב
אבל אצלנו משום מה כל החביבות על הרכזת התקבלו לבוטקמפים
טוב לדעת שזה נקרא כבר מקושרות (וזה וודאי לא רק כי הן חביבות על הרכזת -זה תשובה של....)
ונכון יכול להיות שאצלכן זה אחרת באמת.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
טוב לדעת שזה נקרא כבר מקושרות (וזה וודאי לא רק כי הן חביבות על הרכזת -זה תשובה של....)
ונכון יכול להיות שאצלכן זה אחרת באמת.
אין לי כוונה להתווכח,
בכל קבוצה יש את הטובות יותר ופחות,
הטובות בוודאי יתקבלו בלי קשר,
אצלנו למשל כל אלו שאמא שלהן מורה בסמינר התקבלו...

cheinhorn

משתמש צעיר
צריך לקחת בחשבון ששנה שעברה היתה שנה חזקה של גיוסי עובדים כי היינו אחרי קורונה. השנה קצת יותר חלש באופן כללי.

שיר נולד

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אין לי כוונה להתווכח,
בכל קבוצה יש את הטובות יותר ופחות,
הטובות בוודאי יתקבלו בלי קשר,
אצלנו למשל כל אלו שאמא שלהן מורה בסמינר התקבלו...
נכון, זה ברור ומובן שהטובות יותר התקבלו -זה בעצם מה שמחפשים כאן..
וואי, איזה בסה זה.. אני לא אוהבת אפליות ופרוטקציות- זה פשוט לא הוגן!!!
אני מצטערת בשבילך

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכון, זה ברור ומובן שהטובות יותר התקבלו -זה בעצם מה שמחפשים כאן..
וואי, איזה בסה זה.. אני לא אוהבת אפליות ופרוטקציות- זה פשוט לא הוגן!!!
אני מצטערת בשבילך
מה קשה להבין???
הטובות יתקבלו והפרטקציונריות גם...
ולכן מי שיש לה קשרים שתפעיל...

שיר נולד

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מה קשה להבין???
הטובות יתקבלו והפרטקציונריות גם...
ולכן מי שיש לה קשרים שתפעיל...
נכון, אבל רשמו פה "בטח כולן מקושרות" אז באתי להראות שיש עוד דרך טבעית והגיונית יותר להתקבל,
אני פשוט לא אוהבת שמסבכים ולא מפרגנים- זה הכל!
ואני חושבת שהדיון הולך למקום אחר כבר אז נסיים אותו כאן..

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכון, אבל רשמו פה "בטח כולן מקושרות" אז באתי להראות שיש עוד דרך טבעית והגיונית יותר להתקבל,
אני פשוט לא אוהבת שמסבכים ולא מפרגנים- זה הכל!
ואני חושבת שהדיון הולך למקום אחר כבר אז נסיים אותו כאן..
ממש לא כולן מקושרות,
כל המקושרות התקבלו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה