קליפ פירסומת למופע של שוואקי

mis

משתמש צעיר
וואו! יפה מאוד מאוד! ומרשים!

שילבת אפטר ואדיוס?

פרסומו

משתמש רשום
אגב, אני שם לב שבסגנון הזה אתה משתמש לעיתים.
זו תבנית שיצרת?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נעשה סדר.
הצילום נעשה ע"י אולפני הרצליה, אני יצרתי את תפריט הדיוידי, ואת הקליפ הזה מהחומר של אולפני הרצליה שבא ערוך כבר.
התבנית של ההתחלה , היא תבנית שהעלתי פעם בשביל שתתרשמו ממנה ולא יכלתי להעלות את התבנית המקורית כמו עכשיו, מהסיבה שזה היה חסוי, אז העלתי את זה בצורה שונה.
אך היא נבנתה בשביל הדיוידי.
השילוב אפטר ותוכנת עריכה, (לא אדיוס).

נ.ב. רק אתמול בלילה מאוחר שלחתי למפיק ולא חשבתי שזה כבר יתפרסם, אז נתתי לינק לאתר שלי.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
פינקל.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
ממש יפה המעברים ועושה הרגשה של אקשן ושמח
אם כי לדעתי מה שהעלאת בהתחלה (הסרטון שרואים בו את הטירה) היה הרבה הרבה יותר מתאים והרבה הרבה יותר קשור לטמפלט והרבה יותר מושך
השילוב של העתיק מסתורין עם מודרניזציה לא ממש יצא טוב לדעתי

naamaid

משתמש צעיר
השתדרגת!
במיוחד בגלריית היו טיוב.

אבל יש לי שאלה:
כתבת באתר שלך: "טכנאי האולפן מבי"ס סאונד - יואב גרא, בי"ס מספר 1 בארץ בלימודי הסאונד ועיצוב הקול."

זה השם השני שלך?!;):D:p
תוכל להסביר?! (אולי התכוונת שהטכנאי למד אצל יואב גרא? כנראה שכן אבל לא כך מובן מהטקסט...:rolleyes:)

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
קוראים לבי"ס: "סאונד -יואב גרא" מי שצריך את נושא הסאונד אמור להכיר זאת, מי שלא מכיר, לא ישלם מה שאני מבקש בין כה וכה...
בכ"אאני בשנה שנייה כרגע לימודים של כמעט כל יום במשך השבוע, חומרים מקצועיים ומדעיים, עבודה על קונסולות דיגטליות ואנלוגיות, מיקסים וכו', פשוט כיף...

naamaid

משתמש צעיר
נכתב ע"י פופקו;481251:
קוראים לבי"ס: "סאונד -יואב גרא" מי שצריך את נושא הסאונד אמור להכיר זאת, מי שלא מכיר, לא ישלם מה שאני מבקש בין כה וכה...
בכ"אאני בשנה שנייה כרגע לימודים של כמעט כל יום במשך השבוע, חומרים מקצועיים ומדעיים, עבודה על קונסולות דיגטליות ואנלוגיות, מיקסים וכו', פשוט כיף...

אז בפעם הבאה כשאתה כותב תכנים תעזר באיש מקצוע :)
ולענייננו - אם תוסיף מרכאות לשם המלא של ביה"ס (כמו שכתבת כאן) יבינו שיואב גרא אינו הסאונדמן.

ואכן, אתה צודק, אינני מכירה בתי ספר בתחום הסאונד, אך רב הלקוחות הפוטנציאלים שלך גם אינם מכירים, ולטובתך, עדיף שידעו גם מתוך האתר שלך מי אתה ומה שמך, במיוחד לאור העובדה שיש לך עבודות יפות מאד.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אשמח מאוד, אם תכתבי לי את משהו טוב -ברצינות.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עולה 25 לשנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה