דרוש מתכון קישואים מאודים כמה סוגים??

Tamiהעובדת

משתמש פעיל
אשמח לקבל כמה סוגים של קישואים מאודים;
אני מכירה קישואים עם רסק עגבניות.
בא'לי לשדרג.....

חניפו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני הכנתי השבוע קישואים פרוסים לרצועות ובצל פרוס לחצאי טבעות, ביחס של 2 קישוא על 1 בצל (הקישוא מתכווץ יותר מהבצל) הוספתי מלח ופלפל ושפריץ קטן של רוטב סויה בסגנון סיני (משהו כמו כפית אחת ל-6 קישואים גדולים)

12 Shira

משתמש מקצוען
אני לא יודעת אם זה הסגנון שהתכוונת, אבל אפשר לחתוך קישואים לחתיכות קצת גדולות עם בצל חתוך גדול - טיגון קצר (רק בשביל הטעם)
לטבל בתבלינים ולהוסיף מים חמים/ קרים (תלוי כמה זמן יש לך ) לבשל כמה דקות בסיר סגור.
יוצא קישואים ובצל רכים וטעימים עם רוטב.
מתאים מאוד ליד/ מעל קוסקוס.
**כמובן שאפשר להוסיף ירקות נוספים לפי הטעם.

Tamiהעובדת

משתמש פעיל
אני לא יודעת אם זה הסגנון שהתכוונת, אבל אפשר לחתוך קישואים לחתיכות קצת גדולות עם בצל חתוך גדול - טיגון קצר (רק בשביל הטעם)
לטבל בתבלינים ולהוסיף מים חמים/ קרים (תלוי כמה זמן יש לך ) לבשל כמה דקות בסיר סגור.
יוצא קישואים ובצל רכים וטעימים עם רוטב.
מתאים מאוד ליד/ מעל קוסקוס.
**כמובן שאפשר להוסיף ירקות נוספים לפי הטעם.
נשמע ממש טעים!!
אני ינסה את זה!!
תודה.

מוזיקאית בנשמה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מה המתכון??
יש לך אולי??
אין לי כמויות מדויקות.לפי זיכרוני קוצצים במגימיקס קישואים שטופים וקצת מנקים אם צריך.לממש דק.מחממים סיר ושמים בתוכו קצת שמן רגיל.רק אחרי שהשמן ממש חם מכניסים את הקישואים הקצוצים וקצת מערבבים מידי פעם .על אש נמוכה.נותנים לזה קצת להזהיב.וחשוב מאוד שלא ישרף.לערבב מדי פעם.ומתבלים .אחרי כמה דקות מוסיפים ביצה חיה ומערבבים במהירות זריזה.עד שהביצה נספגת בתערובת.שלא תווצר חביתה.ומכסים את הסיר וסוגרים את האש.

פרידא

משתמש מקצוען
אין לי כמויות מדויקות.לפי זיכרוני קוצצים במגימיקס קישואים שטופים וקצת מנקים אם צריך.לממש דק.מחממים סיר ושמים בתוכו קצת שמן רגיל.רק אחרי שהשמן ממש חם מכניסים את הקישואים הקצוצים וקצת מערבבים מידי פעם .על אש נמוכה.נותנים לזה קצת להזהיב.וחשוב מאוד שלא ישרף.לערבב מדי פעם.ומתבלים .אחרי כמה דקות מוסיפים ביצה חיה ומערבבים במהירות זריזה.עד שהביצה נספגת בתערובת.שלא תווצר חביתה.ומכסים את הסיר וסוגרים את האש.
אני גם מכינה ככה מחצאי פרוסות שאני מאדה על בצל מטוגן, כשמוכן שמה ביצה חיה ומערבבת. ממש טעים!!

אולי מעניין אותך גם...