עזרה קיצור תהליכים מול מכבי

יחשבאף

משתמש מקצוען
בוקר טוב,

יש לי ילד כמעט בן עשר שהיו לו קשיים לימודיים בעיקר התקשה בקריאה.
הלכנו לאבחון דידקטי ושם שללו כל לקות למידה ואמרו שנראה מאוד לעין שמדובר בקושי של קשב וריכוז.
מאחר והיה בכיתה גבוהה בחיידר לא היה לנו זמן לחכות לעשות אבחון מסודר, הלכנו לרופא שנתן לו כדור על סמך האבחנה הזו, ואחר כך גם עקב ובחליף אבל מדובר ברופא ילדים.
המציאות בשטח הוכיחה שזו היתה ההחלטה הנכונה, זה הקפיץ את הילד כמה רמות מעל וב"ה היום לומד גמרא כמו שצריך והקריאה שלו ממש בסדר ב"ה.
אממה, החלטתי לאחרונה שאני רוצה לתת לו טיפול רגשי כלשהו.
ויש לנו רק מגן זהב.
במכבי זכאים לטיפולי בתפתחות הילד רק עד גיל עשר והוא עוד פחות מחודש בן עשר...
אבל אם יהיה מוגדר בקופה כילד עם הפרעת קשב וריכוז אז יהיה זכאי עד גיל 12.
האופציות מבחינתי הן:
או לצרף אותו למכבי שלי, לשלם חצי שנה ורק אז יהיה זכאי.
או למצוא דרך לקצר את תהליך האבחון ושיהיה מוכר בקופה כילד עם הפרעת קשב וריכוז.
האם יש רופא/נוירולוג שעושה את זה בצורה מקוצרת, בלי מוקסו אלא רק מצידו רואה את הילד ומעדכן אותו כילד כזה?
אודה לעזרתכם.
תודה!

משה שולמן

משתמש מקצוען
בוקר טוב,

יש לי ילד כמעט בן עשר שהיו לו קשיים לימודיים בעיקר התקשה בקריאה.
הלכנו לאבחון דידקטי ושם שללו כל לקות למידה ואמרו שנראה מאוד לעין שמדובר בקושי של קשב וריכוז.
מאחר והיה בכיתה גבוהה בחיידר לא היה לנו זמן לחכות לעשות אבחון מסודר, הלכנו לרופא שנתן לו כדור על סמך האבחנה הזו, ואחר כך גם עקב ובחליף אבל מדובר ברופא ילדים.
המציאות בשטח הוכיחה שזו היתה ההחלטה הנכונה, זה הקפיץ את הילד כמה רמות מעל וב"ה היום לומד גמרא כמו שצריך והקריאה שלו ממש בסדר ב"ה.
אממה, החלטתי לאחרונה שאני רוצה לתת לו טיפול רגשי כלשהו.
ויש לנו רק מגן זהב.
במכבי זכאים לטיפולי בתפתחות הילד רק עד גיל עשר והוא עוד פחות מחודש בן עשר...
אבל אם יהיה מוגדר בקופה כילד עם הפרעת קשב וריכוז אז יהיה זכאי עד גיל 12.
האופציות מבחינתי הן:
או לצרף אותו למכבי שלי, לשלם חצי שנה ורק אז יהיה זכאי.
או למצוא דרך לקצר את תהליך האבחון ושיהיה מוכר בקופה כילד עם הפרעת קשב וריכוז.
האם יש רופא/נוירולוג שעושה את זה בצורה מקוצרת, בלי מוקסו אלא רק מצידו רואה את הילד ומעדכן אותו כילד כזה?
אודה לעזרתכם.
תודה!
תפנו אלי באישי
6343116 שטרודל וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה