מידע שימושי קיצורים על המקלדת

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ועוד משהו -
כשכותבים מייל חדש בג'ימייל, יש אפשרות של תיקון אוטומטי.
הבעיה שאני לא מצליחה לבחור אותה באמצעות המקלדת, אלא רק באמצעות העכבר.
1594943175315.png

איך עושים את זה?
תודה

דודה

משתמש רשום
יש לי בעיה חמורה ממש!!:(
לפני כמה ימים ביצעתי עדכון גירסה למחשב שלי ומאז קיצורי המקלדת של מקשי הF לא עובדים.
כלומר הם עובדים לפי מה שמצויר על המקש, למשל, כשאני לוחצת F2 בשביל לשנות שם של פריט, זה מקטין לי את הבהירות של המסך, F12 מעביר למצב טיסה וכו'.
האפשרות היחידה שלי להשתמש בקיצורים זה ללחוץ קודם על המקש FN.
לעבוד בצורה הזו זה פשוט בלתי אפשרי!!
יש לכם מושג איך מסדרים את זה?
תודה מראש!

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
האפשרות היחידה שלי להשתמש בקיצורים זה ללחוץ קודם על המקש FN.
לעבוד בצורה הזו זה פשוט בלתי אפשרי!!
יש לכם מושג איך מסדרים את זה?
זה תלוי בדגם המחשב שלכם,
נסו ללחוץ על FN + ESC, כדי להפעיל את הפונקציות.

דודה

משתמש רשום
תודה!
לחיצה על FN+ESC פותחת חלון של נתוני מערכת ולא מפעילה את הפונקציות.

miri#

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מי יודע איך מעיפים כמה קיצורים שנדבקו לי ואני צריכה לתוכנות גרפיות
לדוגמא CTRL G במקום גרופ פותח את האינטרנט
CTRL T פותח איזה מתרגם
איך מבטלים את זה כדי שאוכל להשתמש בקיצורים למטרות שיותר חשובות לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה