בית חולים קיסרי ציבורי או פרטי?

rivkid

משתמש חדש
כדאי לברר שוב כי הוא מאד הזדקן.

היום יש הדבקות גם בשיבא, יתכן שגם במעייני.
אבל זה תלוי בלו"ז של המנתחים.
איזה הזדקן???נשאר צעיר כמו שהיה...נותחתי אצלו לפני חצי שנה,לא האמנתי שככה אפשר להריגש אחרי ניתוח קיסרי..ב"ה אני אחרי כמה ניתוחים תמיד עשיתי אצל הכי הכי כמו קסטל כו'....
ואי אפשר להשוות על עזרא באתי מרחוק ושווה את המאמץ!!!!!

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

פלטי

משתמש צעיר
היו לי בחילות ורעידות נוראיות.
ניתוח הבא, טיפ קטן: יש לזה פיתרון, אם מרגישים בחילות או רעידות, המרדים יכול לתת חומר נוגד לזה, עוזר מאד.

ההבדל בין השר"פ לרגיל:
מרדים מומחה- מהלך ההרדמה בד"כ כרוך בפחות סבל ומהיר יותר. כי מדובר במרדים מקצועי
(נשים מספרות על הבדלים דרמטיים, בין חצי שעה לניסיון הרדמה, לחמש דקות)

שיטת החיתוך- פחות פגיעה בשריר, מה שמפחית דרמטית את הכאבים.
פחות כאבים=פחות משככי כאבים שאינם בריאים במיוחד.

צלקת- בד"כ אחרי שר"פ במצב טוב יותר.

מהלך הניתוח- הניתוח בעצמו נערך ע"י צוות מקצועי, המנתח כבר מכיר את היולדת אחרי שנפגשו,
יש תאום ציפיות מראש, יש יותר מקום לבקשות מיוחדות (כשהם בסטנדרט הרפואי)
ויש יותר מקום לחוויית לידה מסוימת..

המנתח מנוסה מאד, מה שמוריד את זמן החשיפה של חלל הניתוח כשהוא פתוח וחשוף לזיהום-כי הוא עובד מהר.

ניתוחים חוזרים- המנתח הפרטי יכול לתת חוות דעת לגבי ניתוח הבא, ומוכן לתת ריזיקה יותר גדולה למספר ניתוחים
מהפרטי. מה שיכול להיות משמעותי מאד ליולדת החרדית.

מה זה דורש מהיולדת?

מאחר והטובים ביותר בירושלים, אם היא גרה במקום מרוחק זה דורש יותר.
אך אם מביטים על ניתוח קיסרי שהוא אגב מהניתוחים הכירורגיים הסבוכים ביותר (לדבריו של פרופסור יוסי עזרא)
אז היבט המרחק פחות תופס מקום.

החל מניתוח שני, השתתפות עצמית למבוטחים ברובד הביטוחי הגבוה של קופ"ח של בטווח ה: 1,000 ש"ח, תלוי בקופה.

בניתוח ראשון העלויות הם בסדר גודל רציני הרבה יותר, אז רובן תעדפנה ללכת לציבורי.
ציבורי, מומלץ שיבא, לניאדו גם בסדר.

ציינו כאן את פורום אם המלכות לקיסריות חרדיות, ממה שידוע, הוא מיועד לקיסריות מיטיבות לכת שיולדות בקיסרי בלבד.

פלטי

משתמש צעיר
לי גם אלו פירסט עזר מאוד. (יש כאלה שזה לא עזר להן)
כמה שזה הזוי.
הכי מומלץ השפופרות של הפולידין, לשים בכמות נדיבה מאד.
גם מחטא וגם מפחית כאב.
כמובן שלא סותר ניקיון וחיטוי של הצלקת מה שיותר...

האלו פירסט נחמד, נעים
7290000849089.jpg
אבל לא מחטא

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
בהסתכלות על העתיד.. אז לניאדו בנתניה זה המקום, ציבורי מספיק לגמרי.
יש להם שיטה שונה שלטווח הארוך חשובה מאוד.
(יש עוד כמה רופאים בודדים שבפרטי גם עושים כך, אין לי פרטים)

זה מאמץ מרחק, אבל ביחסי עלות תועלת זה משנה את הכללים
אפשר פרוט למה?
רלוונטי לי מאוד

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
בלת"ק
בניתוח בציבורי סוגרים את החתכים בסיכות ובפרטי סוגרים בתפר נמס, אולי זה נשמע שולי אבל ההבדל בכאבים עם הסיכות ובלעדיהם הוא שמים וארץ!
ניתוח ראשון ואלקטיבי נחשב לניתוח ממש פשוט אין הדבקויות צלקות ישנות וכו וכו
שיבא מקום אחרון יכניסו לך טאזרים ,
אם יש לך ביטוח משלים לכי לפרטי, זה יגביר את הסכוי ללידה ולדנית בעתיד,
סגירת דבק או סיכות תלוי בנתונים פיזים של היולדת (יולדת שמנה / מבוגרת יעשו סיכות), בציבורי גם שמים דבק,
ניתוח פרטי תופרים בלי לבקש
בציבורי - אם את לא מבקשת הם ישימו סיכות אבל אם את מבקשת (לפני הניתוח) תפרים נמסים הם יתפרו , אז רק לדעת לבקש
ואומרת את זה מנסיון.
כשביקשתי הם התעצבנו... אבל לא היתה להם הרבה ברירות
תלוי איפה
בלניאדו ובמעייני הישועה ובשיבא בציבורי סוגרים בתפרים נמסים
מנסיון

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עברתי ניתוח בלידה ראשונה ,זה היה ניתוח דחוף
כך שאפילו לא חשבתי על פרטי הייתי כ"כ מבולבלת.
והכאבים היו בלתי נסבלים....לא מאחלת לאף אחת
וההחלמה -לא מסוגלת להיזכר .ועוד הייתי צריכה לעבור צריבה .....
בקיצור סיבוכים...
אח"כ שמעתי שבפרטי הכאבים ממש ממש יותר נסבלים
שהרופאים משתש=משים בחומרים אחרים.
לדעתי אפילו אין מה להתלבט בין פרטי או לא
ברור שפרטי
ניתוח ראשון כואב וקשה יותר
מניתוח לניתוח זה הולך ונהיה קל יותר
כנל מנסיון

פלטי

משתמש צעיר
איזה הזדקן???נשאר צעיר כמו שהיה...נותחתי אצלו לפני חצי שנה,לא האמנתי שככה אפשר להריגש אחרי ניתוח קיסרי..ב"ה אני אחרי כמה ניתוחים תמיד עשיתי אצל הכי הכי כמו קסטל כו'....
ואי אפשר להשוות על עזרא באתי מרחוק ושווה את המאמץ!!!!!
עזרא הזדקן והוא באמת מקצועי מאד,
רמת הניתוח שלו גבוהה והוא אלוף.
המון חייבות לו הכרת הטוב ענקית (הן והקיסרים החמודים שבבית)

בתקופה האחרונה ממש, יותר ממליצים על כבירי.
מציינת כי בניתוח הבא בעז"ה. אולי כדאי שתבררי שוב את הסטטוס של עזרא.
גם בעזר מציון, ממליצים מאד על כבירי ופחות על עזרא.
למרות שפעם עזרא היה הפותח.

פלטי

משתמש צעיר
אפשר פרוט למה?
רלוונטי לי מאוד
יכול להיות שהתכוון ל"חתך ריצרץ"-
זהו מושג לניאדוהי, כוונתו שלא פותחים צלקת חדשה ומקפידים מאד שלא תהיה T?
כדי שתהיה אופציה לויבק- ניסיון לידה אחרי ניתוח.
מה שעושים במרבית בתי החולים.

shani123

משתמש מקצוען
למה נראה לי שכאילו המנגינה כאן "חייבים פרטי"?
עברתי 4 קיסריים, ציבורי רגיל בהדסה ה"צ
היה מושלם ב"ה
המרדים, צוות חדר ניתוח, המנתח/ת הראשי והמשני, התפירה (הדבקה/סיכות), ובחדר התאוששות
הליווי אח"כ במחלקה ע"י צוות אחיות המחלקה ואחיות התינוקיה כולל סיוע במיוחד ביום הראשון לאחר הניתוח.
הרגשתי VIP

פלטי

משתמש צעיר
לא חייבים פרטי,
אבל אם ההפרש הוא של סביבה של 1,000 ש"ח (מחיר תומכת)
אז זה שווה את היתרונות.

מה שכן, בנוסף, כל אלה שעברו מציבורי לפרטי, מצדדות חד משמעי בפרטי.
למרות שהציבורי היה להם מצוין.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
היה מושלם ב"ה
המרדים, צוות חדר ניתוח, המנתח/ת הראשי והמשני, התפירה (הדבקה/סיכות), ובחדר התאוששות
הליווי אח"כ במחלקה ע"י צוות אחיות המחלקה ואחיות התינוקיה כולל סיוע במיוחד ביום הראשון לאחר הניתוח.
הרגשתי VIP
מצטרפת להנל
לדעתי זה תלוי מאוד גם בבתי חולים

yaelii

משתמש צעיר
צילום מקצועי
גם אני בדעה שלא חייב פרטי.. אחרי 2 קיסרי, אחד במעייני ששם אני פחות ממליצה.
ואחד בשיבא שהיה ממש טוב. ההחלמה לגמרי שונה והיום יש הדבקה לא כמו לפני כמה שנים שהיו שמים סיכות וזה היה ממש כואב ולא נעים..

ביצועיסטית

משתמש פעיל
עזרא הזדקן והוא באמת מקצועי מאד,
רמת הניתוח שלו גבוהה והוא אלוף.
המון חייבות לו הכרת הטוב ענקית (הן והקיסרים החמודים שבבית)

בתקופה האחרונה ממש, יותר ממליצים על כבירי.
מציינת כי בניתוח הבא בעז"ה. אולי כדאי שתבררי שוב את הסטטוס של עזרא.
גם בעזר מציון, ממליצים מאד על כבירי ופחות על עזרא.
למרות שפעם עזרא היה הפותח.
קודם כל כבירי הוא תלמיד של עזרא,
עברתי אצל כבירי ניתוח פרטי בחודש האחרון,
הבדל של שמים וארץ בין ניתוח בשיבא בפעם הקודמת לעכשיו,
בפעם הקודמת לא היה גרוע בכלל אבל עכשיו אחרי 3 שעות מהניתוח נעמדתי כבר והאחיות היו צריכות להשכיב אותי כי זה עדיין מסוכן.
דווקא בשיבא בציבורי שמו לי דבק ביולוגי ובפרטי תפרים נמסים (יכלתי גם לבחור דבק רק כבירי יותר המליץ על התפרים).
לי יש ביטוח שנקרא אמבולטורי אז לא עלה לי שקל הניתוח הפרטי וגם לא הפגישה עם הרופא לפני הניתוח.

אפרת המתכנתת

משתמש רשום
בניתוחים יותר מורכבים מהקלאס (כמו נעיצות שליה וכו)
גם עדיף את כבירי/ עזרא ע"פ קסטל?

פלטי

משתמש צעיר
גם עדיף את כבירי/ עזרא ע"פ קסטל?
וואו שאלה מורכבת.
אולי לבדוק אצל עסקן רפואי (לא מוטה או משהו שמבין ספציפית בגינקולוגיה,
בזמנו היה את הגאון הרב יעקב כהן זצ"ל שספציפית התמצא מאד בנושא ילודה)
בעיקרון מנתח בשר"פ צבר קילמוטרזים רבים לפני שנהפך לסדר גודל.
מצד שני אולי קסטל נתקל יותר?
אם מתאים לכם לשלם על פגישת יעוץ בשר"פ משהו כמו 250 ש"ח.
לפגוש את הרופא המנתח, להציג את התיק הרפואי, לענ"ד אולי תוכלו ללמוד מפגישה זו הרבה.

יעית

משתמש פעיל
היה מושלם ב"ה
הרגשתי VIP
מעניין גם אני עברתי בהדסה ה"צ
וזה לא כמו שאת מתארת.....
צוות חדר ניתוח אמנם היו בסדר.
והייתה גם אחות מדהימה שבלעדיה לא הייתי שורדת.
אבל השאר ....
איך אמרה לי אחות אחת:למה אני צריכה לעזור לך לרדת מהמיטה שבעלך יעזור לך.......
ממש לא הרגשתי vip רציתי רק לברוח משם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה