קיטנת חורף

הני ר.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
בשבוע שעבר ביקרתי את דודה שושנה שגרה בנוף כנרת.

נסענו למירון ולקברי צדיקים

ושם בסלונה המרווח של דודה שושנה מול גלי הכנרת השוצפים והמיית הצדפים, ואל תגידו לי שבכנרת אין צדפים כי בסה"כ לדודה שושנה אין גלים שוצפים מהסיבה הפשוטה שהיא גרה מרחק ניכר מהכנרת והקשר שלה אל הימה היפיפיה היא מקרי בהחלט על מנת להעשיר את הסיפור .
ישבנו שתינו היא עם כוס קפה ואני עם אייס וניל ופטפטנו על כל מיני דברים. דודה שושנה בשנה שעברה "נתנה" לי מתנה מס' ימים בקייטנת אמהות "והשנה" כך היא אומרת שאני עוד יותר זקוקה למנוחה,
ואני, צריכה בטח שצריכה... אבל הפעם הלכתי מוכנה, קודם כל השגתי מכשירי פלאפון מכל החברות פחדתי שלא תיהיה קליטה בחדר אוכל או בחדר האטום ח"ו.

סידרתי ערמות של כביסה מקופלות, תרגעו...) לכל יום שיהיה לבעלי מוכן, סגרתי עם גיסתי שתשמור עליהם והפלגתי לי לנופש, כנראה שמשהו השתנה בי מהלידה חמישית כי הפעם לא התקשרתי בכלל הביתה, אבל אלי, התקשרו גם התקשרו. ואז שמתי לב לתופעה מעניינת, כל הנשים בעלות פלאפונים קיבלו שיחות בממוצע שעתי של 1 ל- 2.3 דקות, העתקתי כמה מהם כדי שתיהנו גם אתם, השיחות הראשונות שמורות בזכויות שמורות לבעלי היקר שהתקשר בלילה ובאמצע הלילה לבדוק אם אני נחה. "ואל תדאגי שמאיר ויואלי צבעו את דלת האמבטיה בגואש, זה נראה לי שזה ירד בקלות".

אח"כ שמעתי אחת מדברת עם שמעון בעלה, ברמקול כי לא הייתה לה אוזניה וזה מאוד מסוכן בגלל הקרינה.

"שרה מה נשמע?"

"בסדר שמעון, הלבשת אותם?"

"אני לא מוצא מכנסיים כחולים כמו שכתבת לי בפתק ליעקובי".

"שמתי לך אותם בערמה"

"אני לא מוצא ת'ערמה".

"היא נמצאת בשולחן בסלון"

"באיזה שולחן?"

"שמעון בשולחן שלנו היחיד, בסלון"

"הא... טוב מצאתי"

"את מה, שמעון?"

"את השולחן"

"ואת הערימה? לא... כן... הנה מצאתי"

"אבל רגע שרה, מה רצית שאני יחפש לך?"

"לא לי, ליעקובי תחפש לו מכנסיים"

"אה... נכון מכנסיים"

"אבל אני לא מוצא, אין פה מכנסיים כחולים"

"אז תחפש במייבש מכנסיים חומים".

"אני לא מוצא"

"אז את המכנסיים הירוקים, הם נמצאים על המכונת תפירה"

"איפה שכל הבלאגן שלך?"

"שמעון אתה ברמקול", אומרת לו שרה ומקבלת צבע ארגמני בריא בפניה.

"בסדר שרה, בסדר, הנה מצאתי".

שרה עוד לא הספיקה למזוג לעצמה אוכל ושוב בעלה צלצל, אבל אני בינתיים הקשבתי למישהי שנראה לי משום מה (בעיקר בגלל החליפה הסגולה) קוראים לה גב' מרים,

"מה?"

"כן, כן.. שניצלים, אתה פורס אותם, שם שמן בינתיים וכן... כמו שאמרתי לך פרורים בצלחת אחת וביצה בשניה, אתה לא מצליח לפרוס? כן... כמו לחם, או פסטרמה"

"לא!! שמן במחבת לא בשניצלים"

"אז תפשיר"

"בקערה עם מים פושרים"

"אז תתן להם סנדוויצ'ים"

"אז תקנה להם לחמניות"

"אז תשלח את שרה'לה"

"אז תבקש מאמא שלי שתשלח לך"

"אז... " וזהו כבר לא שמעתי יותר, את העצות למכביר שהציעה לבעלה בעלת החליפה הסגולה.

כי בתכלס נכנסה שיחה דחופה יותר.

רבקה חברה שלי, בעלה התקשר מבוהל ביותר.

"יש לי חום?"

"תקח אקמול, .... לא זה לא מסוכן אל תדאג..."

"מה?"

"אל תפחד, זה כלום"

"איפה?"

"זה נורמאלי, כאבים בגרון עם חום זה ממש שום דבר"

"אל תדאג"

"הצלה לא יעשו לך כלום.ואמבולנס זה יקררר"

זהו אני חייבת להפסיק בעלי מצלצל אלי, אולי כדי לבדוק אם אני נחה, או שאין לו חולצה לעצמו או לטובי או כדי שאני יגיד לו איפה הסלוטייפ, או סתם לברר עוד כמה שעות אני חוזרת..
אז להת' לכם.

ביזנסטורי - אילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
טוב שלא כתבת שכל הבעלים התקשרו
ורק הבעל שלך הסתדר מעולה לבד ונעלבת מזה...

הטורים שלך חמודים.

הני ר.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
טוב שלא כתבת שכל הבעלים התקשרו
ורק הבעל שלך הסתדר מעולה לבד ונעלבת מזה...

הטורים שלך חמודים.
אז נתחיל בתודה.
תודה על המחמאה הנחמדה שלך.
וכבר דיברנו פעם שהסתדרו בלעדיי.
ודרך אגב חלק מהשיחות אמיתיות לחלוטין מבית החלמה
איכשהו ה' מזכה אותי לשמוע דברים מעניינים שכאלה.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
הני, נשמה גזעית שכמוך, אם את אחיינית של דודה פנינה, אז אני ממש מתאווה להכיר אותך (וגם אם אינך, אבל רק ככה עוד יש סיכוי שניפגש סביב אותו שולחן).

הני ר.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
יש לי הרבה ד-ודות.
פנינה עדיין לא בינהן.
אבל היה כיף לקרוא את ההודעה שלך:cool::cool:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה