דרוש מידע קידום אתר בגוגל

נשנושים

משתמש צעיר
אני מעוניינת ללמוד איך לקדם אתר בגוגל, אודה לפרטים מניסיון, תודה (אפשר גם באישי)

מאיר 4134

משתמש מקצוען
לא יודע איך לקדם

אבל הדבר הבסיסי ביותר נראה לי שצריך להתקין את התוסף של Google Search Console כדי שגוגל ידע פרטים על האתר

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
לקבלת מידע ראשוני ובסיסי איך לקדם אפשר לפנות אלי ואנסה לעזור/ mooorwe33:)gmail.com

roni ravitz

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אני מעוניינת ללמוד איך לקדם אתר בגוגל, אודה לפרטים מניסיון, תודה (אפשר גם באישי)
קידום אתרים זה תחום ענק, ול משהו שלומדים בחמש דקות.
בעיקר זה תלוי כמה תחרות יש לאתר/מילות חיפוש.
אפשר לקרוא כאן את הבסיס,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה