בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
לכאורה יספיק
תוכלי גם לצרף מספר רב קו מה שיוכל להוכיח על איזה אוטובוס עלית
במוקדי 'על הקו' אפשר להוציא בחינם פירוט נסיעות על מס' חודשים לאחור
זה יספק לכם מידע נוסף במידה ולא חלף זמן רב מהמקרה

נמנמת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלום למביני העניין.
יש לי תיק בבית המשפט לתביעות קטנות מול עילית.
יצרו איתי קשר מטעם חברת גישור שבית המשפט שולח אליו (אמין?)
שיש לי אופציה לגשת לגישור.
הייתם עושים את זה? או כדאי לחכות לדיון בבית המשפט?
אני רוצה לעדכן לגבי התביעה שלי. א. כדי להודות לעוזרים ואלו שהקדישו מזמנם. ו-ב. כדי לדרבן אתכם לעשות את זה.
הלכתי לגישור.
ומתביעה של 14k קבלתי 6k יתכן ויכולתי להוציא יותר מבית משפט אבל בגלל שחלק מהמקרים ישן מאוד (2019) העדפתי ציפור ביד משתיים על הגג. מה גם שהמגשר אמר לי שמדובר בסכום מכובד ביחס לתביעה הזו.
בכל אופן. הגישור נעים. לא מלחיץ בכלל. הגעתי בביטחון מלא ובעיקר הסברתי להם שהמטרה שלי היא השינוי של חברות התחבורה מול ציבור הנוסעים.
זה הרשים אותם מאוד וגםאת המגשרים שדי תפסו את הצד שלי.
בקיצור. תעשו את זה. תרוויחו ביושר על עוגיות הנפש. והלוואי ויהיה קצת שינוי בחברות התחבורה בארץ ובערים החרדיות בפרט.
שוב. תודה גדולה לעוזרים והמסייעים.

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מכינים בקשה לבית המשפט שכותרתה 'בקשה לדחיית מועד דיון'. בבקשה מפרטים מדוע אתם רוצים לדחות את הדיון.
לפי הנהוג, שולחים לעוה"ד של הנתבעת את טיוטת הבקשה ומבקשים את אישורו. אם הוא מאשר (כפי שמקובל בדרך כלל), משנים את כותרת הבקשה ל'בקשה מוסכמת לדחיית מועד דיון', ומוסיפים בסיום הבקשה שב"כ הנתבעת הסכים באדיבותו לבקשה.
אם הוא לא מאשר, אפשר להגיש את הבקשה בלי להתייחס לאי הסכמתו.

בקשות כאלה בדרך כלל מתקבלות, למעט במקרים חריגים.
מה המייל של ב"כ דן?
תוך כמה זמן עונה בד"כ?
יש לי כשבועיים לדיון אפשר לדלג על השלב הראשון?
איפה אני שולח את הבקשה לבית המשפט?
@יוסי ב.ק @דוכסוסטוס

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני רוצה לעדכן לגבי התביעה שלי. א. כדי להודות לעוזרים ואלו שהקדישו מזמנם. ו-ב. כדי לדרבן אתכם לעשות את זה.
הלכתי לגישור.
ומתביעה של 14k קבלתי 6k יתכן ויכולתי להוציא יותר מבית משפט אבל בגלל שחלק מהמקרים ישן מאוד (2019) העדפתי ציפור ביד משתיים על הגג. מה גם שהמגשר אמר לי שמדובר בסכום מכובד ביחס לתביעה הזו.
בכל אופן. הגישור נעים. לא מלחיץ בכלל. הגעתי בביטחון מלא ובעיקר הסברתי להם שהמטרה שלי היא השינוי של חברות התחבורה מול ציבור הנוסעים.
בקיצור. תעשו את זה. תרוויחו ביושר על עוגיות הנפש. והלוואי ויהיה קצת שינוי בחברות התחבורה בארץ ובערים החרדיות בפרט.
אשמח לכמה שאלות בפרטי
קראו לי גם לגישור
יש לי מס שאלות אפשרי?

אחת מ...

משתמש רשום
שלום לכולם.

בני ילד כבן שבע, נסע היום באוטובוס עירוני. במהלך הנסיעה התחלף רמזור לאדום. הנהג שנבהל מאופנוע שנכנס לפניו בלם בלימת חירום. כל האוטובוס עף, אבל הילד עמד והוא ילד, כך שהוא התגלגל בצורה רצינית ונחבט מאוד.

בשל חשד לשברים הופנינו לבית חולים (הייתה אישה שפונתה באמבולנס, אנחנו פנינו למרפאה והרופא הפנה אותנו לבית החולים), שם נשלל החשד ושוחררנו לאחר מספר שעות.

למעשה הילד בריא מלבד כאבים עזים, שחלפו ברובם לאחר מספר שעות ושריטות מכוערות. יש מה לעשות עם זה? מה התהליך המומלץ בכזה מקרה?

דוד פרידמן השני

משתמש מקצוען
דיברה איתי עוד פעם מקווים והתווכחה איתי רציני
אמרה לי שוב על הבעיה שהשתמשתי ברב-קו של בעלי ושהם יכלו לקנוס אותי ע"ז כל פעם
ואמרתי לה שלשנינו יש אותו פרופיל מבוגר רגיל ואמרה שאין אפשרות.
אמרתי לה שבגלל זה עשיתי רשיון נהיגה כי לא יכולתי כבר להסתמך על האוטובוסים שלהם אז אמרה לכי תוכיחי שבגלל זה.
תכלס ניסתה לעשות ממני אפס ולומר שלא אקבל בבית משפט יותר מ-1,000 ש"ח ושהם מציעים 1,200.
אמרתי לה שאני רוצה ללכת למשפט.
מקווה שעשיתי נכון.
הם בלחץ!
לכן הם משקרים ומנסים להוריד את הביטחון העצמי.
מותר לשלם ברב קו של אחר באותו הפרופיל.
לדעתי, השופטת תאמין שעשית רישיון בגלל השירות הגרוע - יש המון הוכחות לשירות המזעזע שלהם,
לדוגמא הדו"ח התקופתי של הבקרה במשרד התחבורה.
לא לוותר להם.
מקסימום, שבעלך ידבר איתם בתקיפות. הם חזקים על חלשים.

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מה המייל של ב"כ דן?
תוך כמה זמן עונה בד"כ?
יש לי כשבועיים לדיון אפשר לדלג על השלב הראשון?
איפה אני שולח את הבקשה לבית המשפט?
@יוסי ב.ק @דוכסוסטוס
אם הנתבעים כתבו כתב תשובה, אמור להיות בתחילתו את כתובת המייל שלהם. אם כי במקרה של תביעה קטנה, לכאורה אין ב"כ, והנתבע אמור לציין את כתובת המייל שלו.
צריך לכתוב לו במייל שממתינים לתשובתו עד לעוד יומיים שלושה ימים (זמן סביר), ובמידה ולא תתקבל תשובה, יצוין הדבר בבקשה. ובהתאם לכך להתנהג, אם הוא עונה ומאשר בזמן הזה, לציין את זה, ואם הוא לא עונה כלום, לציין כי ביקשת את אישורו של הנתבע אבל הוא לא הגיב לבקשה.
הדרך הכי פשוטה להגיש בקשה היא דרך האיזור האישי באתר נט המשפט, בלשונית 'הגשה מהירה'.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
שלום לכולם.

בני ילד כבן שבע, נסע היום באוטובוס עירוני. במהלך הנסיעה התחלף רמזור לאדום. הנהג שנבהל מאופנוע שנכנס לפניו בלם בלימת חירום. כל האוטובוס עף, אבל הילד עמד והוא ילד, כך שהוא התגלגל בצורה רצינית ונחבט מאוד.

בשל חשד לשברים הופנינו לבית חולים (הייתה אישה שפונתה באמבולנס, אנחנו פנינו למרפאה והרופא הפנה אותנו לבית החולים), שם נשלל החשד ושוחררנו לאחר מספר שעות.

למעשה הילד בריא מלבד כאבים עזים, שחלפו ברובם לאחר מספר שעות ושריטות מכוערות. יש מה לעשות עם זה? מה התהליך המומלץ בכזה מקרה?
אני חושב שזה כבר כדאי עם ייעוץ של עו"ד
ולכאורה מצריך גם שאלת רב מה מותר לתבוע

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
באילו מקרים קוראים לגישור?
זה הליך שהחל בשנים האחרונות, במסגרתו מגשרים יכולים לנסות לסגור את התביעה בגישור
אצלי מתוך 3 מקרים שהגיעו לדיון (חוץ מאחרים שנסגרו בפשרה) הציעו לי רק באחת מהפעמים

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
הלכתי לגישור.
תודה על השיתוף!

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
זה פער רציני מתביעה לבד? אם הפער הוא קטן, לא יודעת כמה אני רוצה להיכנס להתמודדות עם עו"ד וכד'.
תמיד תוכלי לכתוב כתב תביעה, לתאר את המקרה ועגמת הנפש, להביא את המסמכים הבסיסיים, ובעיקר לנסות לראות במקרים דומים כמה אפשר לקבל.
אבל לכאורה מדובר בתביעת נזיקין שבה יכולים להיות הרבה פרטים וידע שיש לעו"ד שמתמחה בזה ואיך 'לספר את הסיפור', ולכן זה גם מצריך שאלת רב מה מותר לתבוע על פי הלכה ומה לא.
אני גם לא יודע את מי תובעים במקרה כזה את החברה או ישירות את חברת הביטוח.

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם הנתבעים כתבו כתב תשובה, אמור להיות בתחילתו את כתובת המייל שלהם. אם כי במקרה של תביעה קטנה, לכאורה אין ב"כ, והנתבע אמור לציין את כתובת המייל שלו.
צריך לכתוב לו במייל שממתינים לתשובתו עד לעוד יומיים שלושה ימים (זמן סביר), ובמידה ולא תתקבל תשובה, יצוין הדבר בבקשה. ובהתאם לכך להתנהג, אם הוא עונה ומאשר בזמן הזה, לציין את זה, ואם הוא לא עונה כלום, לציין כי ביקשת את אישורו של הנתבע אבל הוא לא הגיב לבקשה.
הדרך הכי פשוטה להגיש בקשה היא דרך האיזור האישי באתר נט המשפט, בלשונית 'הגשה מהירה'.
אין מייל😒

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-07-10 205801.png
    צילום מסך 2024-07-10 205801.png
    KB 30.7 · צפיות: 25

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען

avi++

משתמש מקצוען
דיברה איתי עוד פעם מקווים והתווכחה איתי רציני
אמרה לי שוב על הבעיה שהשתמשתי ברב-קו של בעלי ושהם יכלו לקנוס אותי ע"ז כל פעם
ואמרתי לה שלשנינו יש אותו פרופיל מבוגר רגיל ואמרה שאין אפשרות.
אמרתי לה שבגלל זה עשיתי רשיון נהיגה כי לא יכולתי כבר להסתמך על האוטובוסים שלהם אז אמרה לכי תוכיחי שבגלל זה.
תכלס ניסתה לעשות ממני אפס ולומר שלא אקבל בבית משפט יותר מ-1,000 ש"ח ושהם מציעים 1,200.
אמרתי לה שאני רוצה ללכת למשפט.
מקווה שעשיתי נכון.
השם שלה זה ש. ז.?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה