הגולם החולם

משתמש מקצוען
יש זמן מסוים שבו מאוחר מדי להגיש תביעה?
יש לי דברים מארבעת החודשים האחרונים, יש מלפני שבעה חודשים ויש כאלו שיותר משנה עבר על הסיפור.
זה משנה?

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
יש זמן מסוים שבו מאוחר מדי להגיש תביעה?
יש לי דברים מארבעת החודשים האחרונים, יש מלפני שבעה חודשים ויש כאלו שיותר משנה עבר על הסיפור.
זה משנה?
לכאורה עד שיש התיישנות
מקרים של שנה-שנתיים אחורה בוודאי שאפשר ללא ספק

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
@יוסי ב.ק נתקלת בדבר כזה??
רק מציינת שהתירוץ הדלוח שלהם על זמן מלחמה
מדובר על לב זבוטינסקי תחנה ששנייה לפני ושנייה אחרי עצרו עשרות אוטובוסים
אין היגיון שקו 1 לא יעצור

קבצים מצורפים

• 123.png
    123.png
    KB 95.2 · צפיות: 43
  • 1234.png
    1234.png
    KB 72.1 · צפיות: 39

אילת בריטמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
זו תגובה לקונית שלהם
זה התירוץ הנוח
בבית משפט סביר להניח שהתירוץ הזה לא יתקבל

טוליפ לבן

משתמש מקצוען
היי
שבוע שעבר המתנתי בזמן לאוטובוס שהתמהמה.
התקשרתי לחברה והנציגה אמרה לי בזו הלשון: הנסיעה לא התבצעה.
עלה-מקום התפנקתי עם מונית מדלת לדלת, שלמתי טבין ותקילין (450 ש"ח) ושמרתי את החשבונית מכל משמר.
בערב כבר שלחתי תלונה למשרד התחבורה ולחברה.
ל מ ח ר ת
נציגת שירות הציבור של החברה התקשרה, התנצלה ובקשה חשבונית ופרטי חשבון.
הבטיחה שהיא מעבירה את זה, ותוך 30 יום הכסף אצלי!

תודה ל @שואל כעניין ו @יוסי ב.ק
שבזכות האשכול הזה וההדרכה המפורטת,
היה לי האומץ לנקוט בצעד מלא תעוזה - לעוף על מונית בלי למצמץ
וגם קבלתי את התמורה בלי להתאמץ!

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
היה אוטובוס והוא לא עצר?
לאחרונה משרד התחבורה על הפנים
לגבי השלושה חודשים זה באמת נכון, וזה חלק מהכללים שלהם

אילת בריטמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
@יוסי ב.ק מה עושים כשמשרד התחבורה לא עונה ממין הטענה?
זה מונע תביעה?
אין קשר בין משרד התחבורה לבית משפט לתביעות קטנות
מדובר בשני גופים נפרדים שככל הידוע לי גם לא מתקשרים אחד עם השני
מי שתובע- תובע את חברת התחבורה הספציפית, לא את משרד התחבורה

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
@יוסי ב.ק
מקרה של אי יציאה או איחור בקו פנימי ובגללו איחרתי לעבודה באופן חד פעמי
יש סיכוי לקבל משהו בתביעה?
מדובר בקו פנימי במודיעין עילית שלא יצא בבוקר ובגללו לקחתי קו אחר

הגולם החולם

משתמש מקצוען
@יוסי ב.ק
מקרה של אי יציאה או איחור בקו פנימי ובגללו איחרתי לעבודה באופן חד פעמי
יש סיכוי לקבל משהו בתביעה?
מדובר בקו פנימי במודיעין עילית שלא יצא בבוקר ובגללו לקחתי קו אחר
לא
היית צריך לקחת בחשבון שקווים במודיעין עילית לא יוצאים.....

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
אני בעצם ממלא את הפרטים שלי בטופס המצורף כמו כאן, ומגיש מחדש את כתב התביעה, נכון?
ככה זה טוב? (אחרי הפרטים שלי כמובן)
בסעיף האחרון בהצהרה על אי הגשת יותר מ-5 תביעות בשנה זו מחקת את המיותר?

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
@יוסי ב.ק מה עושים כשמשרד התחבורה לא עונה ממין הטענה?
זה מונע תביעה?
הרבה פעמים בפרט בחודשים האחרונים הם עונים שלא ממין הטענה, כמו שהיה פה דוגמא למעלה שהם ענו שהיו קשיים בגלל על המלחמה על אוטובוס שלא עצר.
דווקא במקרה שלך, רוב הסיכויים שמדובר רק בניסוח לא מוצלח של הכותרת. כי למעשה התשובה שלהם היא שהמקרה הועבר לאכיפה מנהלית, שפירושו בדיקת המקרה מול החברה ואפשרות להטלת קנס על החברה, תוך התייחסות לפרטים מול החברה.
התשובה של משרד התחבורה חשובה ואפשר לצרף אותה כסוג של הוכחה בתביעה. זאת לא הוכחה גמורה כי אנחנו לא יודעים מה גרסת החברה, אבל זה מראה שאתה מצידך עבדת ברצינות, התלוננת ועל פניו יש מה לבדוק בתלונה שלך, אז כדאי לצרף לתביעה - לא יועיל-לא יזיק.
את התשובה של האכיפה המנהלית משרד התחבורה לא שולח למתלונן, אבל אתה יכול לבקש לדעת מה יצא. ההליך הזה לוקח כמה שבועות/חודשים בודדים. וכמובן תוכל להצטייד בו לתביעה.
אני הייתי ממליץ לך לפנות גם לחברה עצמה ולראות מה התגובה שלה.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
אין קשר בין משרד התחבורה לבית משפט לתביעות קטנות
מדובר בשני גופים נפרדים שככל הידוע לי גם לא מתקשרים אחד עם השני
מי שתובע- תובע את חברת התחבורה הספציפית, לא את משרד התחבורה
זה נכון לגמרי
ועדיין כדאי להתלונן גם במשרד התחבורה וגם בחברה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה