תח"צ קיבלתי מהם 3,000 בלי להתווכח, הדרך היחידה שעוזרת!!!

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אם תעשה את זה לאותו חברה כלחודש יזרקו אותך מכל המדרגות
הוכחה?
כל זמן שאיחורים ודילוגים של אוטובוסים הם דבר יומיומי והיות וקיים תיעוד מלא של משרד התחבורה על כל חיסור ודילוג זכותו של האזרח לתבוע את המגיע לו

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
הוכחה?
כל זמן שאיחורים ודילוגים של אוטובוסים הם דבר יומיומי והיות וקיים תיעוד מלא של משרד התחבורה על כל חיסור ודילוג זכותו של האזרח לתבוע את המגיע לו
מקווה שאתה צודק מה אני יגיד לך...
אם כן תעדכן אותי ונחזור לרעיון המקורי:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

והאיש משה

משתמש צעיר
מנסיון!
קיבלנו 1000 ש"ח פיצוי על 2 אוטובוסים שסתם דילגו על התחנה.

הגשנו תביעה קטנה על סך 6500 ש"ח.
לאחר 30 יום לערך קיבלנו טלפון מנציג מחברת התח"צ, שבסיומה סיכמנו על פשרה של 1000 ש"ח פיצוי וסגירת התביעה.

אם אנחנו רוצים באמת להשפיע על התח"צ, נראה לי זו הדרך האחרונה שנשארה...
רק צריך קצת זמן להשקיע בהגשה, ניסוח וכו' וסבלנות...

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
אם האוטובוס איחר איחור משמעותי בבוקר (חצי שעה או שהוא בכללל לא יצא- אין לי מושג למה לא הגיע)
ולכן איחרתי לעבודה
זה עילה לתביעה?
נשמע ממש מענין
אנחנו עמדנו בבין הזמנים האחרון בתחנה ליד חשמונאים
תחנה שכל האוטובוסים שיוצאים מקרית ספר אמורים לעצור
היינו שם עם המון ילדים קטנים בשעות הכי חמות של היום
ולמעה עמדנו שם כמעט שעה וחצי
כי כל האוטובוסים שעברו פשוט לא עצרו
הם לא היו מלאים ולא שום דבר פשוט כבר הרגישו שיצאו מהעיר ולא היה בא להם לעצור

האם זו סיבה לתביעה?
מה צריך בשביל הוכחות?
בהחלט עילה לתביעה
מה שצריך זה תאריך שעה ומיקום. אם יש עוד דברים כגון דו"ח שעות עבודה שיכול להצביע על איחור, מספר רישוי של האוטובוס וכו', זה רק יועיל.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען

כן כן ב"ה היה הצלחה,

כעת אני עסוק בעוד מקרה כמובן אעדכן על התוצאה... אך המשפט הוא בעוד כמה חודשים טובים...
אבל עד אז כמובן אם החברה מבנטטת אותי אני שומר הוכחות!!!

הצלחה גדולה לכולם.
מנסיון!
קיבלנו 1000 ש"ח פיצוי על 2 אוטובוסים שסתם דילגו על התחנה.

הגשנו תביעה קטנה על סך 6500 ש"ח.
לאחר 30 יום לערך קיבלנו טלפון מנציג מחברת התח"צ, שבסיומה סיכמנו על פשרה של 1000 ש"ח פיצוי וסגירת התביעה.

אם אנחנו רוצים באמת להשפיע על התח"צ, נראה לי זו הדרך האחרונה שנשארה...
רק צריך קצת זמן להשקיע בהגשה, ניסוח וכו' וסבלנות...
באיזה חברות מדובר?

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רק צריך לדעת שאדם אינו רשאי להגיש
יותר מחמש תביעות קטנות בשנה באותו בית משפט
(בבית משפט בעיר אחרת כן אפשר)
אפשר לצרף כמה מקרים (של אותו אדם) לתביעה אחת. ותמיד תתבעו סכום יותר גבוה. בהצלחה לכולם

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לפני כ-8 חודשים חיכינו עד בוש לקו אחרון בירושלים.
הגענו מוקדם לתחנה, כ-10 דק' לפני שהאוטובוס היה צריך לצאת,
כך שאין סיכוי שאולי פספסנו אותו.

כשראינו שהאוטובוס מתעכב התקשרנו למוקד פניות אגד, ושם נציג ענה ואמר בפירוש שאכן היה צריך להיות אוטובוס והוא רואה שלא הגיע, הוא מברר ושאחזור עוד 10 דקות (לצערי אין לי את ההקלטה של השיחה).
אחרי עוד 10 דקות שהתייבשנו בתחנה, התקשרנו - ולא עונים! ניסינו כמה פעמים ולא קיבלנו מענה,
ולאחר שהבנו שהאוטובוס לא הולך להגיע, לקחנו מונית.
(והמון עגמת נפש, והתייבשות בתחנה בערך כשעה בשעת לילה מאוחרת ממש, עם תינוק בן שנה וחצי ואני הייתי בהריון).

שלחנו פניות לאגד ולמשרד התחבורה, ובתמימות כתבנו שאנו מבקשים פיצוי על דמי המונית - 60 ש"ח...
כמובן שלא דובים ולא יער, קיבלנו תשובות מתסכלות ודיפלומטיות להפליא, אבל לא ראינו שקל.
יש לי את הפניה שלנו, תגובות אגד ומשרד התחבורה, פרטי היום, שעה וכו'
וכן קבלה של המונית.

שאלותיי:
1. האם יש סיכוי להגיש תביעה למרות הזמן שחלף?
2. כמה אני יכולה לתבוע?
3. מהתגובה המעצבנת של משרד התחבורה לא ברור לי האם יש סיכוי לפנות ולהגיש תביעה - מצורפת.
1.jpg

אם תוכלו לעזור לי - אשמח.
עד היום אני לא סולחת להם :mad:
@שואל כעניין
@יוסי ב.ק

wallsteert

משתמש רשום
יש לי שאלה, אוטובוס בינעירוני נניח מחיפה לירושלים שיצא בזמן אך בהגיעו לצומת עם תחנה שעליו לעצור הוא היה מלא, האם יש כאן עילה לתביעה?

עולם כמנהגו נוהג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

כשראינו שהאוטובוס מתעכב התקשרנו למוקד פניות אגד, ושם נציג ענה ואמר בפירוש שאכן היה צריך להיות אוטובוס והוא רואה שלא הגיע, הוא מברר ושאחזור עוד 10 דקות (לצערי אין לי את ההקלטה של השיחה).
אחרי עוד 10 דקות שהתייבשנו בתחנה, התקשרנו - ולא עונים! ניסינו כמה פעמים ולא קיבלנו מענה,
(והמון עגמת נפש, והתייבשות בתחנה בערך כשעה בשעת לילה מאוחרת ממש, עם תינוק בן שנה וחצי ואני הייתי בהריון).

שלחנו פניות לאגד ולמשרד התחבורה, ובתמימות כתבנו שאנו מבקשים פיצוי על דמי המונית - 60 ש"ח...
כמובן שלא דובים ולא יער, קיבלנו תשובות מתסכלות ודיפלומטיות להפליא, אבל לא ראינו שקל.
וכן קבלה של המונית.

שאלותיי:
2. כמה אני יכולה לתבוע?
3. מהתגובה המעצבנת של משרד התחבורה לא ברור לי האם יש סיכוי לפנות ולהגיש תביעה - מצורפת.
צפה בקובץ המצורף 1266844

@שואל כעניין
@יוסי ב.ק
לכאו' כדאי לפתוח תיק, כי אם הבנתי נכון משרד התחבורה לא שולל שאכן לא עצרו לכן בתחנה.

וכן קבלה של המונית.

שאלותיי:
2. כמה אני יכולה לתבוע?
צפה בקובץ המצורף 1266844

@שואל כעניין
@יוסי ב.ק
לכאו' כדאי לפתוח תביעה,

כדרך המצוינת בתחילת האשכול.

בהצלחה.

הכלל הוא: "אם התגובה של החברה ושל משרד התחבורה לא מספקת אותכם, יש עילה לתביעה"
בפרט שיש לכם קבלות וכולי.

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
אוטובוס שהיגיע מפוצץ והשאיר נוסעים רבים בתחנה (האוטובוס הבא היה אחרי שעתיים) ג"כ עילה לתביעה?

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לכאו' כדאי לפתוח תיק, כי אם הבנתי נכון משרד התחבורה לא שולל שאכן לא עצרו לכן בתחנה.

לכאו' כדאי לפתוח תביעה,

כדרך המצוינת בתחילת האשכול.

בהצלחה.

הכלל הוא: "אם התגובה של החברה ושל משרד התחבורה לא מספקת אותכם, יש עילה לתביעה"
בפרט שיש לכם קבלות וכולי.
תודה רבה.
וכמה בערך אני אמורה לנסות לתבוע?

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
וכן קבלה של המונית.
תנצלו את זה לטובתכם, תכתבו שאתם מצידכם ביקשתם לסגור את המקרה תמורת התשלום למונית ע"ס 60 ש"ח ולא נעניתם.
אני הייתי מבקש במקרה כזה 1500 ש"ח פלוס 60 ש"ח על המונית.
זה תלוי גם כמה זמן בדיוק חיכיתם, תבדקו בקבלה של המונית.
בכל מקרה תפרטו בתביעה את הטלפונים וכל הפניות שלכם יחד עם התשובות.
אם יש לכם עוד מקרים עם אגד תצרפו גם אותם ותגדילו את סכום התביעה.
אני אשמח לעזור בהמשך לטובת כולנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה