דרוש מידע קיבלתי את ההודעה הזו במייל האם זה ניסיון עוקץ

מצב
הנושא נעול.

mickey mouse

משתמש מקצוען
מה שיותר מטריד פה זה איך הוא הגיע לכתובת המייל שלכם..
וסליחה קצת על הגלישה
אבל כאן המקום לעורר את תשומת לב כולנו לנושא שמפריע לי אישית מאד
לפעמים נוחתת אצלי בתיבת המייל הודעה שנשלחה למאות (!) אנשים עם כל הכתובות של כולם.
בבקשה בבקשה בבקשה !!! אנא עשו עותק מוסתר! לא אישרתי לכם לפרסם את המייל שלי ברבים!
ועכשיו יהיו את הציניקנים שיגידו למה את מספר הפלאפון כן מפרסמים ברבים?!
והתשובה היא שעם כל הכבוד ל4*4 המשוכלל שלי הוא לא מאחסן בתוכו פרטי אשראי שלי , אחרים, מידע בריאותי, תמונות וכו...
ולא חסרים סיפורים על פריצות למיילים... וקרו כבר מקרים לא נעימים.
אז אם כל אחד מאיתנו יקח לתשומת לבו שלא להעביר בלי אחריות רשימות על גבי רשימות של מיילים אולי יקרו פחות ופחות מקרים כאלו (וכנראה שיש כמה שנופלים בזה עובדה שהם עדיין ממשיכים לנסות)

נערך לאחרונה ב:

פונצ'ר אמיתי

משתמש מקצוען
מה שיותר מטריד פה זה איך הוא הגיע לכתובת המייל שלכם..
וסליחה קצת על הגלישה
אבל כאן המקום לעורר את תשומת לב כולנו לנושא שמפריע לי אישית מאד
לפעמים נוחתת אצלי בתיבת המייל הודעה שנשלחה למאות (!) אנשים עם כל הכתובות של כולם.
בבקשה בבקשה בבקשה !!! אנא עשו עותק מוסתר! לא אישרתי לכם לפרסם את המייל שלי ברבים!
ועכשיו יהיו את הציניקנים שיגידו למה את מספר הפלאפון כן מפרסמים ברבים?!
והתשובה היא שעם כל הכבוד ל4*4 המשוכלל שלי הוא לא מאחסן בתוכו פרטי אשראי שלי , אחרים, מידע בריאותי, תמונות וכו...
ולא חסרים סיפורים על פריצות למיילים... וקרו כבר מקרים לא נעימים.
אז אם כל אחד מאיתנו יקח לתשומת לבו לשים לב שלא מעביר בלי אחריות רשימות על גבי רשימות של מיילים אולי יקרו פחות ופחות מקרים כאלו (וכנראה שיש כמה שנופלים בזה עובדה שהם עדיין ממשיכים לנסות)
צודק במאה אחוז ובאמת חבל שבציבור החרדי יש פחות מודעות לכל הנושא הזה של תקיפות סייבר ונסיונות עוקץ
וכאן המקום גם לחזור ולהדגיש מה שכנראה אמרו רבים בעבר הסיבה שלא ניתן לפרסם כאן כתובות מייל היא לטובתכם האישית בלבד
כל אלו שמתחכמים וכותבים שטרודל גימייל וכו' אתם רק מזיקים לעצמכם וק"ו אם אתם מפרסמים מייל של אדם אחר
(ואל תחשבו שהם כאלה טפשים שהם לא יחשבו להיכנס לפרוג, הם קצת יותר חכמים מזה...)
כמו כן @י.הץ שים לב יש לדווח על פישינג (לא על ספאם) וגוגל יטפלו בנושא

י.הץ

משתמש פעיל
אני ישתף אותכם עם ההמשך
אני ממשיך לשחק אותה תמים
אני ממשיך להתכתב איתו הוא נראה די זהיר
אני יוסיף כאן צילומי מסך מכל התכתבויות איתו
כולל צילום תעודה מזהה שלו
צילום מסך 2024-07-21 235004.png
צילום מסך 2024-07-21 234913.png

צילום מסך 2024-07-21 234642.png

צילום מסך 2024-07-21 234739.png

צילום מסך 2024-07-21 235144.png

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-07-21 234913.png
    צילום מסך 2024-07-21 234913.png
    KB 16.2 · צפיות: 36
  • KWAMI DOSA CHAMBERS ID CARD.jpg
    KWAMI DOSA CHAMBERS ID CARD.jpg
    KB 858.4 · צפיות: 40

פונצ'ר אמיתי

משתמש מקצוען
אני ישתף אותכם עם ההמשך
אני ממשיך לשחק אותה תמים
אני ממשיך להתכתב איתו הוא נראה די זהיר
אני יוסיף כאן צילומי מסך מכל התכתבויות איתו
כולל צילום תעודה מזהה שלו
צפה בקובץ המצורף 1714738צפה בקובץ המצורף 1714735
צפה בקובץ המצורף 1714741
צפה בקובץ המצורף 1714744

צפה בקובץ המצורף 1714747
מה קרה לרישיון העורך דין שלו?
ואיך הגיע עורך דין מאפריקה למת בארה"ב שהכסף שלו בטורקיה והיורש בישראל מעניין לא....

ההוא סבא

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
הולך להם לגנוב קצת כנראה ...
עד שהבנאדם קולט...
מעניין אותי אם הולכים איתם בתמימות , וכשמבקשים פרטים בנקאיים ולא רוצים לתת - מה הם יגידו?
אני התקשקשתי איתם להנאתי.
בסוף שאלתי אותו כמה הוא כבר הצליח?
זהו, הירושה התאדתה...

י.הץ

משתמש פעיל
מה קרה לרישיון העורך דין שלו?
ואיך הגיע עורך דין מאפריקה למת בארה"ב שהכסף שלו בטורקיה והיורש בישראל מעניין לא....
שכחת כמה פרטים שאשתו של המת מתה גם זמן קצר לפני והוא היה גר בישראל אך הירושה היא בדולר ארה"ב שמפוקדת בחשבון בטורקיה

פונצ'ר אמיתי

משתמש מקצוען
שכחת כמה פרטים שאשתו של המת מתה גם זמן קצר לפני והוא היה גר בישראל אך הירושה היא בדולר ארה"ב שמפוקדת בחשבון בטורקיה
תשאל אותו באיזה מדינה הוא גר ואיך הוא הכיר את המנוח (לא בפעם אחת תסבך אותו עם התשובות שלו)

י.הץ

משתמש פעיל
תשאל אותו באיזה מדינה הוא גר ואיך הוא הכיר את המנוח (לא בפעם אחת תסבך אותו עם התשובות שלו)
כרגע אני מחכה למחר לראות מה הוא מגיב לי לשאלות הנוספות ששאלתי אותו
בעז"ה אני יעדכן מה קורה
צילום מסך 2024-07-22 004844.png

י.הץ

משתמש פעיל
להערכתי כבר לא תקבל ממנו תשובה
אגב, חשבת לפנות למיילים האחרים ולתאם איתם עמדות?
אם הייתי יודע למי הוא עוד שלח אולי הייתי מתאם
במייל הראשון הוא שלח בעותק מוסתר שהוא רוצה לשוחח וזה מה שהעלה לי את החשד שהוא שלח לעוד כמה ביחד איתי ושהוא קיבל תגובה הוא ידע כבר את השם שלי

נערך לאחרונה ב:

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
סיוטי לילה.
ולפחות חוסו על דלת ביתכם והחביאו את כל כרטיסי הזיכרון מהבית!

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אני קיבלתי את אותו מייל 5 דקות אחרי ששמתי אותם בפרוג! כמובן עם רווח בין השטרודל, (חשיפה ראשונה!)
איך הבן אדם הזה מעתיק מכאן כתובות מייל???????................ (ועוד לתקן את הרווח?)

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען

mickey mouse

משתמש מקצוען
אם באמת:

אז ברור ש:

כי הוא כבר ראה כאן את האשכול.....
הם לא באמת קוראים את האשכול למי שלא הבין...
התוכנות שלהם סורקות את הרשת במטרה למצוא כתובת אמייל כל מה שנותר להם זה לקבל כתובות, לסנן אותן ,לשלוח,ולהתפנק על הכסף של המסכנים שנפלו בפח...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה