דרוש מידע קושי הירדמות אצל תינוק בן שנתיים

חיה 108

משתמש פעיל
היי
בני הקטן בן השנתיים מתקשה להירדם בלילה
אני מכניסה אותו למיטה בערך בשבע והוא נשאר ער עד 12 לא בוכה הוא מדבר לעצמו ושוכב ער שעות,
ניסיתי לאחר את שעת השינה ולא עזר
יש מישהו שנתקל בתופעה הזו?
מה אפשר לעשות( אני לא מעוניינת לתת לו כדורי שינה)
אני כבר ממש מיואשת
אשמח לעזרה

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תקדימי את שעת השינה

אמא לשמונה

משתמש מקצוען
ממליצה מאד לנסות מלטונין.
הבת של בת שנתיים וחצי לא נרדמה עד שעות מאוחרות בלילה, וגם אז רק לאחר סיבוב בחוץ עם העגלה.
בהמלצת המטפלת (והאשכול בפרוג...) נתתי לה מלטונין חצי כדור של 1 מ"ג, הכדור עוזר מיידית.
ב"ה לאחר כמה ימים עם הכדור, היא נכנסה לתבנית של שינה נורמלית, והולכת לישון בשעה סבירה אפילו בלי הכדור.

שיפט

משתמש פעיל
דבר ראשון לבדק ברזל !!
כמה שעות הוא ישן בצהרים, הוא במעון?
אולי פשוט להשכיב יותר מאוחר
אם הברזל תקין הייתי מליצה כן לתת מלטונין, אפילו פחות מרבע כדור כל פעם
ולפעמים זה מסתדר לבד אחכ..
בהצלחה :)

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הוא עושה מספיק פעילות גופנית?
את משכיבה אותו מיד כשיש את סימני העייפות הראשונים?
חדר חשוך?

חיה 108

משתמש פעיל
הוא ילד מאוד פעיל במהלך היום ואז כשהוא מתעייף אני מקלחת אותו ואז הוא מתעורר לחיים.
@שיפט מה זה הכדורים האלה אני פוחדת לתת לו כדורים שיסממו אותו.
ניסתי להשכיב מוקדם יותר ומאוחר יותר ולא עוזר.

שיפט

משתמש פעיל
הוא ילד מאוד פעיל במהלך היום ואז כשהוא מתעייף אני מקלחת אותו ואז הוא מתעורר לחיים.
אצלי זה ממש אותו דבר!!!!
גם ילד בן שנתיים
גם כן ילד פעיל מאדד!!
וגם כן היה נרדם לי באזור 12
מאז שהתחלתי לתת לו ברזל הוא נרדם יחסית מהר יותר (בלי כדורים)
אני מקלחת באזור 7 , באזור 9:40 מכניסה אותו למיטה עם סיפור של שרה קיסנר על ציפי וציפורית , עם בקבוק
שומע כמה פעמים רצוף עד שנרדם:)
אולי יעבוד המתכון הזה גם אצלך...

לגבי הכדורים יש המוןןן אשכולות, זה משהו טבעי יחסית
תתחילי לקרא :)
המון כח!

rand

משתמש פעיל
וואי חשבתי שרק אצלי ככה
כל השכבה זה נורא
בוכה מאד ולא מוכן ללכת לישון רק להמשיך להיות פעיל עם כל המרץ
וגם כשנרדם השינה שלו מאד קלה מתעורר מכל דבר
אולי אני אתן לו ברזל לא ידעתי
כמה ברזל נותנים לילד בן שנתיים ושלושה?

tbh

משתמש מקצוען
יש מצב שהוא פשוט כבר לא צריך לישון בצהריים..
בדרך כלל אמבטיה חמימה ממש לפני השינה מרדים אותם יותר.

ירושלמי-ת

משתמש פעיל
ממליצה מאד לנסות מלטונין.
הבת של בת שנתיים וחצי לא נרדמה עד שעות מאוחרות בלילה, וגם אז רק לאחר סיבוב בחוץ עם העגלה.
בהמלצת המטפלת (והאשכול בפרוג...) נתתי לה מלטונין חצי כדור של 1 מ"ג, הכדור עוזר מיידית.
ב"ה לאחר כמה ימים עם הכדור, היא נכנסה לתבנית של שינה נורמלית, והולכת לישון בשעה סבירה אפילו בלי הכדור.
אנחנו מחפשים בנרות לקנות כאלה... איפה ניתן להשיג את זה?

נאני

משתמש מקצוען
זה הורמון שמופרש בגוף ומשרה שינה. לעיתים יש שיבוש בהפרשה שלו והכדור עוזר. הוא לא כדור שינה. אם הילד לא יהיה בחדר חשוך ומוכן לשינה הוא לא ירדם פתאום. זה ממש לא סם.

אמא לשמונה

משתמש מקצוען
אנחנו מחפשים בנרות לקנות כאלה... איפה ניתן להשיג את זה?
גם אני מחפשת...
קבלתי מספר כדורים מאחת שקנתה בארצות הברית, ניסיתי בכמה חנויות בגאולה ולא היה להם. לא ברור לי אם מוכרים את זה בארץ.
בדיעבד בגלל שהיה לי מספר מצומצם "התקמנצתי" ונתתי רק חצי כדור ולא כל יום. וכעת נגמרו הכדורים, ונגמרה התלות והקטנטונת ב"ה סיגלה שגרת שינה סבירה.
עדיין אשמח לקנות חבילה לעיתות חירום, שבהם יש יציאה מהשגרה וצריך להחזיר אותה לזה שוב.

לימונית

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
יש להשיג של מקסי הלט בחנויות טבע או במוקדי מכירה ביתיים.

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם אני מחפשת...
קבלתי מספר כדורים מאחת שקנתה בארצות הברית, ניסיתי בכמה חנויות בגאולה ולא היה להם. לא ברור לי אם מוכרים את זה בארץ.
בדיעבד בגלל שהיה לי מספר מצומצם "התקמנצתי" ונתתי רק חצי כדור ולא כל יום. וכעת נגמרו הכדורים, ונגמרה התלות והקטנטונת ב"ה סיגלה שגרת שינה סבירה.
עדיין אשמח לקנות חבילה לעיתות חירום, שבהם יש יציאה מהשגרה וצריך להחזיר אותה לזה שוב.
אנחנו מצאנו בחנות טבע
תבררי בחנויות באזור שלך
לא התרשמתי שזה משהו שקשה להשיג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה