מידע שימושי קורס חובשים דרך מד''א לנשים בלבד!

יהודית י

משתמש צעיר
משהי יודעת אם הולך להיפתח בקרוב קורס חובשות לנשים במדא?
אני יודעת שאמור להפתח קורס כללי בקרוב, אבל אני לא יודעת אם יש למדא אופציה לעשות בהפרדה
משהו יודע?

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לעת עתה עד כמה שידוע לי אין קורסים חדשים.
בקושי את מה שכבר רץ מצליחים לקיים.

ובכלל במד''א אין הפרדה אלא אם כן זה קורס שהוזמן בצורה פרטית.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

יהודית י

משתמש צעיר
מוזר.
כי הבנתי מזו שמנהלת את הקורסים שהם עשו לגמרי עצירה..

זה יוצא יקר יותר מהרגיל כן?!
לא
כי כל קבוצה היא 10-15 משתתפים בערך
אז זה לא משנה להם שכל הקבוצה נשים כל עוד יש מספיק בנות לפתוח
ונכון, אין עכשיו פתיחה של קורסים לבינתיים, אבל בקרוב בטח יפתחו

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא
כי כל קבוצה היא 10-15 משתתפים בערך
אז זה לא משנה להם שכל הקבוצה נשים כל עוד יש מספיק בנות לפתוח
ונכון, אין עכשיו פתיחה של קורסים לבינתיים, אבל בקרוב בטח יפתחו
קבוצה רגילה היא 20-25 לא פחות.
עכשיו הם כנראה שינו בגלל המצב, בתקווה שלא ישנו גם את העלות.
אגב-
בציבור החרדי הרבה יותר קל ומומלץ לעשות דרך איחוד הצלה או דרך ניתאי.
שניהם מוסמכים ג''כ ממשרד הבריאות והרבה יותר קל לנהל שם קורס שמתאים למגזר החרדי.

יהודית י

משתמש צעיר
העניין הוא שבאיחוד הצלה פורסים את זה לשנה שלמה
וגם אני חושבת (לא בטוחה בכלל) שעושים בעיות באיחוד הצלה לרווקות
אבל באמת מבחינה רוחנית זה בעיתי לעשות במד"א ועדיף איחוד הצלה

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
העניין הוא שבאיחוד הצלה פורסים את זה לשנה שלמה
ממש לא,
זה תלוי במה שקובעים איתם מראש.
וגם אני חושבת (לא בטוחה בכלל) שעושים בעיות באיחוד הצלה לרווקות
לא שידוע לי.
אולי בקטע של התנדבות לא בקטע של ללימוד.
אבל באמת מבחינה רוחנית זה בעיתי לעשות במד"א ועדיף איחוד הצלה
צריך להבין שתכל''ס זה כיום זה עובד כמעט אותו הדבר. (אפילו אותו מחיר עד כמה שזכור לי).
עד לא מזמן היתה בעיה עם התעודות וההסמכה, היום הכל עובר דרך משרד הבריאות ככה שזה בכלל לא משנה.
מה שכן משנה,
זה מי שרוצה לעבוד דרך מד''א או לקבל הכשרה בעבודה על אמבולנס זה אפשרי רק דרך מד''א וזה לדעתי פחות רלוונטי לאישה חרדית.
גם גבר חרדי שהולך לעשות כזה קורס לוקח בחשבון שזה עלול להיות לא מתאים בכלל לאורח חייו כחרדי. (הקורס-לא העבודה אח''כ זה כבר עניין אחר).

קיצר-
מי שרוצה ללמוד את המקצוע הזה בשביל ללוות טיולים או לעבוד במוסד חינוכי, אני הייתי ממליצה ללכת לאיחוד למרות שמד''א נראה הרבה יותר מרשים ומקצועי-בסוף לומדים אותו הדבר כמעט באותה מתכונת.

נעמי וקנין

משתמש חדש
למעוניינות!

נפתחת קבוצה לאחר החגים בעז''ה לקורס חובשים (227 שעות) דרך מד''א לנשים בלבד! (בצורה פרטית)

בתשלום של 3100 ש''ח לכל משתתפת.

מוגבל ל15 נרשמות בלבד!

לפרטים נוספים ניתן לפנות למייל 316betאין לכתוב כתובת מייל
אני רוצה לאיה רשים תודה

רפי י.

משתמש רשום
שמי רפי חובש בכיר ומדריך במדא, אני מציע לעשות קורס 60 שעות מתוקשב במחיר מלא (כ300 שח לחניך) להתחיל להתנדב ואז להשלים לחובשים ללא עלות תוך כדי ההתנדבות. אם לא רוצים להתנדב ורק זקוקים לתעודת 'חובש' לצרכים כאלו ואחרים ישנם עוד חברות זולות יותר ממדא שניתן לבצע ולארגן דרכן קורס - שימו לב שלא ניתן להתנדב בארגוני חירום עם תעודה של חברות אחרות...

אשמח לסייע בשאלות בוואטסאפ-0533562608

יהודית י

משתמש צעיר
שמי רפי חובש בכיר ומדריך במדא, אני מציע לעשות קורס 60 שעות מתוקשב במחיר מלא (כ300 שח לחניך) להתחיל להתנדב ואז להשלים לחובשים ללא עלות תוך כדי ההתנדבות. אם לא רוצים להתנדב ורק זקוקים לתעודת 'חובש' לצרכים כאלו ואחרים ישנם עוד חברות זולות יותר ממדא שניתן לבצע ולארגן דרכן קורס - שימו לב שלא ניתן להתנדב בארגוני חירום עם תעודה של חברות אחרות...

אפשר להירשם להתנדבות, להתחייב לשנתיים ואז הקורס חובשים הוא ללא עלות כמעט (120 שקל אולי)
אחרי קורס של שישים שעות אפשר להתנדב?

יהודית י

משתמש צעיר
אפשר להירשם להתנדבות, להתחייב לשנתיים ואז הקורס חובשים הוא ללא עלות כמעט (120 שקל אולי)

אני גם לא רואה שיש דבר כזה קורס של 60 שעות.
אני רואה שיש קורס של 28 שעות, של 44 שעות, של 22 שעות ויש את הקורס חובשים של 270 שעות.
בקורס של ה44 שעות כתוב שהוא לא מתאים להתנדבות.

רפי י.

משתמש רשום
קורס 60 שעות, אפשר לארגן באופן מסודר לקבוצה של עד 25 משתתפים כשהעלות מתחלקת בין כולם, פרטים יש במח' הדרכה של מד"א מס' 8101*, אפשר להתחבר לקו פרסום קורסי עזרה ראשונה, שם יש המון פרסומים לקורסי 60 ועוד: 0796074725.

אפשר להתנדב במד"א עם קורס 60 שעות גם מעל גיל 18.

אם יש שאלות אשמח לענות בפרטי: 0533562608 עדיף וואטסאפ

רפי י.

משתמש רשום
קבוצה רגילה היא 20-25 לא פחות.
עכשיו הם כנראה שינו בגלל המצב, בתקווה שלא ישנו גם את העלות.
אגב-
בציבור החרדי הרבה יותר קל ומומלץ לעשות דרך איחוד הצלה או דרך ניתאי.
שניהם מוסמכים ג''כ ממשרד הבריאות והרבה יותר קל לנהל שם קורס שמתאים למגזר החרדי.
אם המטרה היא 'תעודה' אפשר לעשות בכל חברה.. אם המטרה היא התנדבות או ידע ברמה גבוהה ומקצועית, הולכים עם המומחים הוותיקים והמקצוענים שכבר בתחום מעל 90 שנה...ולגבי מס' המשתתפים, ניתן בהחלט 15 משתתפים בלבד בקורס

רפי י.

משתמש רשום
אפשר להתנדב עם קורס 60, קורס חובשים להתנדבות זה בחינם, רק כמעט ולא מתארגנות קבוצות להתנדבות

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
היא 'תעודה' אפשר לעשות בכל חברה..
ממש לא.
תבררו קצת את הנושא ותבינו שזה קצת יותר מסועף ממה שזה נראה על פניו.
תעודה מוסמכת שאפשר לעבוד איתה או להתנדב בצורה רשמית ואחראית אי אפשר להוציא בכל מקום,
ויש הרבה התנגשויות בין הארגונים בנושא הזה.
אם המטרה היא התנדבות או ידע ברמה גבוהה ומקצועית, הולכים עם המומחים הוותיקים והמקצוענים שכבר בתחום מעל 90 שנה
מד''א אומנם קיים עשרות שנים אבל המדריכים בקורס נמצאים שם אולי עשור במקרה הטוב ביותר...
ויש שם הרבה פחות.
אני מכירה את המקום מצוין, בעצמי עשיתי שם כמה קורסים, לא מטילה שם דופי במקצועיות המקום.
ולמרות זאת אני חושבת שבתור אדם חרדי קצת פחות מתאים להיכנס לארגון הזה למרות המקצועיות שבתוכו.
במיוחד שהרבה פעמים אפשר למצוא בקורסים של ניתאי/איחוד הצלה מדריכים ממד''א.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה