דרוש מידע קורס הכנה ללידה

Chan

משתמש פעיל
לגבי רבקי שינקר, תבררי אם זה קורס יעודי ללידה ראשונה.
כי אני הייתי אצלה לפני כ3 שנים לקורס ללידה חוזרת, רוב הנשים היו ללידות חוזרות והיו 2 נשים ללידה ראשונה.
הקורס עמוס מאד ודחוס, המון ידע אבל לדעתי לא ללידה ראשונה...באמת היו לשתיים האלו הרבה שאלות.
ללידה ראשונה אני ממליצה קורס שהוא רק לנשים לפני לידה ראשונה, וקבוצה יותר קטנה...אני הייתי בקבוצה של 20 נשים בערך, היה מקסים ומומלץ אבל לא מספיק לדעתי בשביל לידה ראשונה. (זה היה קורס של 3 מפגשים עמוסים מאד. הייתי חוזרת ממש עייפה. ללידה ראשונה בד"כ יש יותר מפגשים).

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
הקורסים שלה ללידה חוזרת זה רק 2 מפגשים וזה עולה 1/2 מקורס הכנה ללידה ראשונה
הקורס ללידה ראשונה מקיף הרבה הרבה יותר

אמיגו

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
תעשי חיפוש בפרוג על בת שבע כהן
ממומלצת ממש!!
היא מירושלים, אבל יש לה אפשרות, לתת את הקורס בדיסק אונקי, שפשוט מכין אותך כמו שצריך,

ואחרי שאת רואה את הקורס, יש מפגש אחד פרונטלי, שהוא לא קריטי. אם תירצי לנסוע עד ירושלים פעם אחת זה ממש שווה.

היא אלופה באמת!!
מצטרפת להמלצות על בת שבע כהן
מוצלחת ממש !!!
הופכת את הלידה לחוויה!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הייתי בקורס של מעייני הישועה לפני לידה ראשוה
ובקורס חוזר לפני לידה שניה של רבקי שינקר (והלכתי גם לפני לידה רביעית שוב לקורס לידות חוזרות לרבקי שינקר)
ואין! אין! מה להשוות בין מעייני הישועה לרבקי שינקר
המידע המקיף שיש לה, הצורה שהיא מעבירה
התוכן, ההסברים, ההדגמות וכל מה שיוצאים ממנה שווים תא זה בענק (אם כי ללידה ראשונה זה באמת יקר היום כ-1000 שח)
אבל מגיעים מוכנים ללידה + חודשים שלפני וקצת אחרי
לועמת מקומות אחרים שמדברים בעיקר רק על הלידה וגם פחות מכינים
אצל רבקי שינקר הרגשתי אחכ מוכנה ברמה שלא הייתי צריכה תומכת כי היא הכניסה לנו את זה ככ חזק לנשמה!
רבקי שינקר מהממת קודם כל בתור בן אדם!!!
וההשקעה שלה להיות הכי טובה מבחינה מקצועית, זה מתוך תחושת אחריות אמיתית לנשות עם ישראל. עם כזאת גישה, אין פלא שאלו התוצאות.

Rachel t

משתמש חדש
מיכל פינקלשטיין!!!
מי שכותבת בשעה טובה,
לוייתה אותי טלפונית גם בבית חולים- היו לי שאלות,
מדהימההה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה