קורונה קורונה 6 - היתה פטפטת...

מצב
הנושא נעול.

אקסוס

משתמש צעיר
מישהוא יודע האם יש החרגה של אפיית מצות
וא"כ כמה מותר בכל שטח המאפיה וכמה בכל חלל
אנא רק מתוך ידע ולא סתם מניחושים

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מישהוא יודע האם יש החרגה של אפיית מצות
וא"כ כמה מותר בכל שטח המאפיה וכמה בכל חלל
אנא רק מתוך ידע ולא סתם מניחושים
אני שמעתי ראיון עם ליצמן שאמר שיוחרג.
אבל אין לי מושג על הגבלות.

י.פ

משתמש רשום
סרטון הסברה קצר שצולם בהודו ממחיש כיצד ניתן להידבק בנגיף ובאיזו קלות אפשר למנוע את ההדבקה. צפו
מהידברות
אפשר להעלות כקובץ?

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אפשר להעלות כקובץ?
הקליפ שוקל כ-7.5 מגה, בצירוף קובץ כותב שהקובץ כבד מדי, יש דרך אחרת להעלות לכאן?
איך אפשר להוריד משקל?
מעלה לג'מבו

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שאלה דחופה בנושא הקורונה
אני אסתמטית, שאפתי היום אדי אקונומיקה יש לי מועקה בגרון, צריבה בפנים ובשפתיים וכן קוצר נשימה, הפנו אותי לטרם, לנסות להשתמש באנהלציות (המשאפים-פג תוקף) כדי להמנע מהדבקות בקורונה במוקד רפואי, או שעדיף לי ללכת ולהבדק ולקבל טיפול?

שוב, אני בקבוצת סיכון

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
הנה קישור לקובץ:
סרטון הסברה קצר שצולם בהודו ממחיש כיצד ניתן להידבק בנגיף ובאיזו קלות אפשר למנוע את ההדבקה.

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עופר חדד: מטופל שששכב במחלקה פנימית א' בשערי צדק נמצא שלילי לקורונה בבדיקה הראשונה, אך לפני כשעה חזרה תשובה של בדיקה שנייה חיובית. בעקבות כך, ומחלקה שלמה נסגרה.
לא כל כך מדויק

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
התקשרתי למד"א, הם רצו לשלוח אמבולנס, התנגדתי.

היא אמרה לי שהיא לא גורם רפואי מוסמך ולא מבינה בזה

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
מי יודע?
לפי משרד הבריאות בביתר עילית אין חולי קורונה, לפני השיח ברחוב יש 2 אייך לבדוק?

מרחבית

משתמש מקצוען
התקשרתי למד"א, הם רצו לשלוח אמבולנס, התנגדתי.

היא אמרה לי שהיא לא גורם רפואי מוסמך ולא מבינה בזה
לא בטוחה שזה קשור, אך אולי תתקשרי למרכז ההרעלות בבית חולים רמב''ם חיפה, כדי שיגידו לך לפי הדיווח שלך, מה צריך?

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מי יודע?
לפי משרד הבריאות בביתר עילית אין חולי קורונה, לפני השיח ברחוב יש 2 אייך לבדוק?
במפה אין בפירוט החקירה האפדימיולוגית - יש. חולה 506 ו השני לא זוכרת אולי 686?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
נסעתם עם חולה קורונה? אפשר לבדוק ברב-קו
15:42 כ״ו באדר תש״פ 22.03.2020 צבי טסלר
היסטוריית הרב-קו תאפשר בדיקה אם חולה קורונה נסע באוטובוס שלכם | עיקבו אחרי פרסומי משרד הבריאות | לא בטוחים שהייתם על אותו הקו -התקשרו למוקד המידע ובידקו
%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%AA%D7%97%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%94-%D7%A6%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA_5-840x440c.jpg

השתמשתם ברב-קו וראיתם פרסום על חולה קורונה שנסע בקו אוטובוס שאתם חוששים שנסעתם בו? שירות חדש של משרד התחבורה והרשות הארצית לתחבורה ציבורית מאפשר לנוסעי התחבורה הציבורית שביצעו נסיעות בכרטיס הרב-קו לקבל מידע על היסטוריית הנסיעות.
נוסעים שסבורים ששהו עם חולה קורונה בנסיעה באוטובוס, יוכלו לבצע בשיחת טלפון פשוטה השוואה בין נסיעות החולה, שפרסם משרד הבריאות לנסיעות שביצע הנוסע.
משרד הבריאות מבצע חקירה אפידמיולוגית לכל חולה קורונה ומפרסם לציבור גם את מסלול נסיעותיו של החולה בתחבורה הציבורית.
נוסעים, החוששים כי נסעו יחד עם חולה הקורונה באותה נסיעה, יוכלו מעתה לבדוק בעזרת היסטוריית הנסיעות שלהם, אם היו באותו קו אוטובוס ובאיזו שעה תיקפו את כרטיס הרב-קו. השירות יינתן לכלל כרטיסי הרב-קו. היסטוריית הנסיעות תינתן עד שבועיים אחורה. הנוסע יקבל את מספר הקו, שעת העלייה שלו לאוטובוס, ושעת העלייה של חולה הקורונה לאוטובוס.
כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למוקד המידע של משרד התחבורה בטלפון *8787 או למפעיל התחבורה. הנכם מתבקשים למסור את מספר כרטיס הרב-קו שברשותכם ומספר תעודת הזהות.

דוד כהן

משתמש מקצוען
נסעתם עם חולה קורונה? אפשר לבדוק ברב-קו
15:42 כ״ו באדר תש״פ 22.03.2020 צבי טסלר
היסטוריית הרב-קו תאפשר בדיקה אם חולה קורונה נסע באוטובוס שלכם | עיקבו אחרי פרסומי משרד הבריאות | לא בטוחים שהייתם על אותו הקו -התקשרו למוקד המידע ובידקו
%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%AA%D7%97%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%94-%D7%A6%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%AA_5-840x440c.jpg

השתמשתם ברב-קו וראיתם פרסום על חולה קורונה שנסע בקו אוטובוס שאתם חוששים שנסעתם בו? שירות חדש של משרד התחבורה והרשות הארצית לתחבורה ציבורית מאפשר לנוסעי התחבורה הציבורית שביצעו נסיעות בכרטיס הרב-קו לקבל מידע על היסטוריית הנסיעות.
נוסעים שסבורים ששהו עם חולה קורונה בנסיעה באוטובוס, יוכלו לבצע בשיחת טלפון פשוטה השוואה בין נסיעות החולה, שפרסם משרד הבריאות לנסיעות שביצע הנוסע.
משרד הבריאות מבצע חקירה אפידמיולוגית לכל חולה קורונה ומפרסם לציבור גם את מסלול נסיעותיו של החולה בתחבורה הציבורית.
נוסעים, החוששים כי נסעו יחד עם חולה הקורונה באותה נסיעה, יוכלו מעתה לבדוק בעזרת היסטוריית הנסיעות שלהם, אם היו באותו קו אוטובוס ובאיזו שעה תיקפו את כרטיס הרב-קו. השירות יינתן לכלל כרטיסי הרב-קו. היסטוריית הנסיעות תינתן עד שבועיים אחורה. הנוסע יקבל את מספר הקו, שעת העלייה שלו לאוטובוס, ושעת העלייה של חולה הקורונה לאוטובוס.
כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למוקד המידע של משרד התחבורה בטלפון *8787 או למפעיל התחבורה. הנכם מתבקשים למסור את מספר כרטיס הרב-קו שברשותכם ומספר תעודת הזהות.
ראיון טוב

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
שאלה דחופה בנושא הקורונה
אני אסתמטית, שאפתי היום אדי אקונומיקה יש לי מועקה בגרון, צריבה בפנים ובשפתיים וכן קוצר נשימה, הפנו אותי לטרם, לנסות להשתמש באנהלציות (המשאפים-פג תוקף) כדי להמנע מהדבקות בקורונה במוקד רפואי, או שעדיף לי ללכת ולהבדק ולקבל טיפול?

שוב, אני בקבוצת סיכון
בשלב ראשון תשתי חלב.
ותשאלי רופא.

(ואם יש לך משאף, יכול להרחיב את הסמפונות, אבל תשאלי קודם לכן רופא).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה