קורונה קורונה - חופשה בתשלום?

מצב
הנושא נעול.

פשוט מאוד

משתמש פעיל
למה שלא יחזירו לי ולכולנו את הכסף על המעון לפני שמשלמים למורים?

מצטרפת לשאלה!

למה שלא יפצו את כולנו כולל המורים בששים אחוזים במקום שרק המורים יפוצו במאה אחוז?

רעיון טוב.
מישהו מהמורים אינו מסכים עם זה?

למה מורה שעובדת עם ילדים מסתכנת יותר מקופאית שעוברים מולה מאות אנשים ביום?

לא יותר.
מסיבה זו, יש קופאיות באזורי שיצאו לחל"ת (מידיעה!), וצוות המורות בבית ספרי לא דרש יציאה כזו, ולא ידוע לי שמישהי מעוניינת בזה. בפרט שהעבודה לא נגמרה, אלא היא מבוצעת מהבית - לחלקן עם ילדים קטנים ברקע, עם טלפונים להורים ולמשרדים קשורים. וכל זה בלי שאף אחד מבטיח למישהי מאיתנו כסף! אלא רק בגלל מוסריות אישית!

ובקיצור: למה מגזר שחופש 100 ימים בשנה עוד דורש עכשיו ימי חופש נוספים?

מי דורש?
למען ה', מי דורש?
לא מכירה מורה אחת שדורשת!

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מצטרפת לשאלה!

רעיון טוב.
מישהו מהמורים אינו מסכים עם זה?

לא יותר.
מסיבה זו, יש קופאיות באזורי שיצאו לחל"ת (מידיעה!), וצוות המורות בבית ספרי לא דרש יציאה כזו, ולא ידוע לי שמישהי מעוניינת בזה.

מי דורש?
למען ה', מי דורש?
לא מכירה מורה אחת שדורשת!
את כל התשובות תמצאי באשכול הזה ובהודעות הסתדרות המורים אם כי חלק מההודעות פה שנכתבו על ידי מורות כבר נמחקו. (ובצדק).

גלינג

משתמש סופר מקצוען
בינתיים לא שמענו על אף מורה שנדבק בבית הספר
ועל עובדי רפואה- שמענו כמה וכמה.
במחילה, את פשוט מדברת שטויות.
תודה
כמות המורים ו/או תלמידים השוהים בבידוד גבוהה לאין ערוך מאשר של צוותי הרפואה.
אין לך מושג מה פירוש לעבוד בבית חולים.
אנחנו מעריכים מאד את עבודתם.
(בשונה מאחרים..) לא מאמין שאי מי מעובדי ההוראה מתנגד לחופש של זולתו או לקבלת משכורתם של כלל העוסקים.
(עברתי על כל האשכול ומצאתי בס"ה רצון של עובדים לקבל שכר בדיוק כמו הרצון שלך ושכל אחד אחר. כל עובד שנשאר בביתו מבקש את משכורתו ממעסיק ככל שיתאפשר. כנ"ל עובדי ההוראה)

המילה "ניתוק" חוזרת ונשנית מתוך כאב אך ממש שלא במקומה - צר לי...

ג.נ. אינני עובד הוראה.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אנחנו מעריכים מאד את עבודתם.
אכן.
אך לא מודעים לסיכונים שהיא נושאת בחובה.
ולא מבינים שיש עוד עבודות הרות סיכון.
ומשום העובדה שכולנו באותה סירה אין שום סיבה שמורים ידברו כך ויאיימו בשביתה.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
ולא מבינים שיש עוד עבודות הרות סיכון.
סורי. לא קראתי אפילו טענה אחת כזו!!
ומשום העובדה שכולנו באותה סירה אין שום סיבה שמורים ידברו כך ויאיימו בשביתה.
אין חולק שההימנעות ממפגשים מרובי משתתפים יסייעו לבריאות של כולנו.
ומכיון שעבודת האחיות חיונית למשק יותר מפקיד בתי הספר עבודתם נמשכת.
(לדברי פרופ' נכבד מביה"ח שיבא. המחלקה אותה הוא מנהל ריקה מאדם..)

big smile

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
1. הנקודה של החופש היא בגלל האחריות שביה"ס לוקח על התלמידים. (המורים לא קשורים כל כך לעניין.
2. ילדים נוגעים זה בזה ובמורה הרבה יותר מאשר קופאית במרכול.
3 חשבתם פעם על הדרך הארוכה שלוקחת למורה עד שהיא מקבלת את התקן המדובר ומקבלת משכורת גם כשיש חופש? אני, בתור מורה רוצה לעבוד, ולקבל כסף, כי כרגע אני מקבלת פר שעה, ואז גם אין לי עבודה וגם אין לי אפשרות לעבוד, יוצא שאני מפסידה מכל הכיוונים, ועל פניו לא עושה רושם שמצב זה עומד להשתנות.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
3 חשבתם פעם על הדרך הארוכה שלוקחת למורה עד שהיא מקבלת את התקן המדובר ומקבלת משכורת גם כשיש חופש? אני, בתור מורה רוצה לעבוד, ולקבל כסף, כי כרגע אני מקבלת פר שעה, ואז גם אין לי עבודה וגם אין לי אפשרות לעבוד, יוצא שאני מפסידה מכל הכיוונים, ועל פניו לא עושה רושם שמצב זה עומד להשתנות.
איך זה קשור לשאלה למה כל המשק מושבת ורק ענף אחד מקבל על זה משכורת?

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
קשור לזה שלא כל המורים מקבלים משכורת.
עוד לא דיברתי על מקבלים,
אנחנו אוחזים ב'דורשים'

(מה שלי ולאחרים מובן מאליו שעל הדקות שעבדתי אקבל משכורת ועל אלו שלא - לא אקבל)

אילה אחת

משתמש מקצוען
לא שמתם לב לדבר אחד... החופש הוא לא בשביל לדאוג למורים ולא לילדים אלא נתניהו דואג לנתניהו בשביל שהמשפט שלו ידחה (והוא אכן נדחה בחודשיים)...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה