קורונה קורונה חדש

מצב
הנושא נעול.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
הייייי זה המווווןןןן כסףףףףף
בשביל מי שחורג ..
זה הכי לגיטימי בעולם שאדם שחורג מהחבילה יחוייב לרכוש חבילה נוספת.
מה שהיה שערוריה זה שאדם חוייב יותר כסף מאשר היה קונה 10 חבילות.

בונבוניאנה

משתמש צעיר
זה הכי לגיטימי בעולם שאדם שחורג מהחבילה יחוייב לרכוש חבילה נוספת.
מה שהיה שערוריה זה שאדם חוייב יותר כסף מאשר היה קונה 10 חבילות.
הכי חשוב חייבים לדרוש להגדיל את מס הדקות החודשי שירד
מ 5000 /7000 דקות חודשיות
ל 2500/ 3000 בלבד
במקום לעקוץ אותנו הציבור החרדי שהשיחות טלפוניות הם הקשר היחיד לעולם
אח"כ מתלוננים למה לא מקשיבים להנחיות ???!!!
גם הדרך היחידה נחסמה

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני מאוד מקווה שהחישוב יהיה על הנמוך מביניהם, כי אם לא - אם חרגתי בדקה אני אשלם עליה 30 שקל במקום בערך שקל.
העשר שקל לדקה כבר מזמן לא קיים, אני חושב שאפילו בשבת לא.

KLM

משתמש רשום
אבא שלי מאושפז באיכילוב כרגע ורוצים להעביר אותו למלונית בקרית יערים
למישהו יש מידע האם מדובר במלונית לחרדים?
כל מידע יעזור לנו מאד.

12 Shira

משתמש מקצוען
כל מידע יעזור לנו מאד.
ראיתי עכשיו כתבה בכיכר השבת:
הזיץ החגיגי של חולי הקורונה החרדים • צפו
במלון ה'קורונה' בקרית יערים שם שוכנו בימים אלו מאות חולי קורונה חרדים מאזור ירושלים, נערך זיץ שירי רגש שהצליח לאחד את כל סוגי הכיפות במקום • צפו בווידאו (חרדים, בארץ)

לפי זה כנראה הקהל חרדי ודתי.
אבל לא בטוח שאפשר לסמוך על זה...
בהצלחה ורפואה שלימה!

chaia

משתמש מקצוען
כל מידע יעזור לנו מאד.

קבצים מצורפים

• IMG-20200410-WA0008.jpg
    IMG-20200410-WA0008.jpg
    KB 96.8 · צפיות: 185

KLM

משתמש רשום
יש למישהו מספר טלפון של המלונית בקרית יערים?

HLW מיתוג ועיצוב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אני מאוד מקווה שהחישוב יהיה על הנמוך מביניהם, כי אם לא - אם חרגתי בדקה אני אשלם עליה 30 שקל במקום בערך שקל.
העשר שקל לדקה כבר מזמן לא קיים, אני חושב שאפילו בשבת לא.
בשבת כן
מידיעה. וקצת יותר מ10

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בעקבות ההתנגדות: ישיבת הקורונה בוטלה

ot!

משתמש מקצוען
ואגב גם פה בארץ כל החולים שמאושפזים הם לבד ואין איתם בני משפחה. ויתכן שאם היה כניסה למלווה היה פחות תמותה... אף אחד לא יודע מה באמת הולך שם ואם עושים את המקסימום....
זה הגזמה די
רוב רובו ככולו של הצות בבתי החולים בישראל יש לו מחויבות ענקית ללא גבול לחיי אדם די להעליל עליהם עלילות דם מרושעות
זה קצת יותר חמור מההסתה נגד הציבור החרדי

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
גיסתי נסעה אתמול לעיר אחרת לצורך חיוני.
הם עברו דרך מודיעין והגיעו לאשדוד.
חילונים מסתןבבים חופשי כאילו אין קורונה,
ואילו בעיר מודי"ע- בקושי תנועה.
אין רכבים כמעט, חוץ מאמבולסים ומשטרות.

יהודי שלומד

משתמש מקצוען
המאבק בקורונה - ח"כ יעקב אשר פנה בדחיפות למנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב, בדרישה לפרסם את נתוני התחלואה גם על פי מס' משפחות מכל הערים בארץ ולא רק לפי חולים בודדים כפי שפורסם עד כה, "בכך ימנע עיוות של נתוני ההשוואה האמיתיים ואולי תיפסק ההסתה החמורה נגד הציבור החרדי המורכב ממשפחות מרובות ילדים".
כל רגע.

יהודי שלומד

משתמש מקצוען
היום שאחרי:
מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב, במכתב להנהלת משרדו: אלו שיחזרו ראשונים יהיו ילדי החינוך המיוחד, החרדים ושאינם.
תחילה סוכם, כי כ-50 אלף תלמידי מוסדות החינוך המיוחד יחזרו לשגרה מיד אחרי פסח, אך הבוקר (שני) נודע, כי הם יחזרו ללימודים רק ביום שלישי הבא, זאת במטרה לארגן את מוסדות החינוך שעדיין מגבשים תוכנית לתלמידים.
הלמידה צפויה להתקיים לאחר חזרת התלמידים לבתי הספר לא רק בכיתות, אלא גם בחצרות, בספריות, באולמות הספורט וההתכנסות ותתבצע בקבוצות קטנות.
הוועדה בראשות ח"כ ניצן הורוביץ תתכנס ביום חמישי, 16.4, בשעה 12:00 לדיון בנושא:
היערכות מערכת החינוך לחזרה ללימודים .

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה