קורונה קורונה חדש

מצב
הנושא נעול.

השחר העולה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כיום יש מנין בכותל וכן במערת המכפלה
מישהו יודע מה קורה בקבר רחל כי לפי מה שהבנתי סגור לגמרי
ולדעתי חייבים לעשות משהו
''אמא לא עוזבים לעולם'' :( :(

ציפוי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מישהו יכול לעשות לי סדר בבקשה;
מאזור מכון מור בבני ברק יש אוטבוסים פעילים לכיוון רמת גן /תל אביב.
עכשיו תושב בני ברק שרוצה לעלות על זה וליסוע.
מותר או לא?
כאילו עולים שוטרים ובודקים מי תושב בני ברק או לא.?
ותכלס אפשר לעלות על האוטבוס ללא חשש?
זה מאד דחוף!!!
תודה רבה!!

השחר העולה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מותר או לא?
זה מאד דחוף!!!
תודה רבה!!
אי אפשר לתושבי בני ברק לצאת לז'בוטינסקי מרחוב רבי עקיבא. יש שם שוטרים.

נערך לאחרונה ב:

שואל ומשיב

משתמש מקצוען
מותר או לא?
זה מאד דחוף!!!
תודה רבה!!
האוטובוסים לא אמורים לעצור שם.

יהודי שלומד

משתמש מקצוען
מי זה - ישי קרמר?
הרב-ישי-קרמר.jpg

מרבני בית המדרש במרכז האקדמי לב

avi media

משתמש מקצוען
*מוטי שטיינמץ ובנט הפקות* מזמינים את כלל עמ"י לשמחת חג מיוחדת וחיזוק לרגל המצב.

שידור הסטרימינג יחל בשעה 20:00 בעזרת ה', בערוץ היוטיוב של מוטי.

ניתן יהיה להאזין גם ברדיו קול ברמה וכן באתר כיכר השבת.

בברכת חג כשר ושמח וצפייה מהנה!!

חסום בנטפרי, שיגישו הצהרה לנטפרי אולי יפתחו

מרחבית

משתמש מקצוען
שלום לשר הרב אריה דרעי, רק רציתי לעדכן שיש כבר ישיבה לחולי קורונה - קוראים לה תפרח.
‏העלייה הנחשקת בישיבת כתר תורה תהייה שלילי

:D:D:)

מועדים לשמחה
מעניין למה 900 תלמידי תפרח שיחי' (וכן ירבו) נקראים חולי קורונה על שם 35 בחורים חולים.

יהודי שלומד

משתמש מקצוען
מעניין למה 900 תלמידי תפרח שיחי' (וכן ירבו) נקראים חולי קורונה על שם 35 בחורים חולים.
50 חולים בישיבת תפרח; ראש הישיבה: "אני מפחד"
התפשטות מגיפת ה'קורונה' הכתה בעוצמה בישיבת 'תושיה' שבתפרח שם יש נכון להיום למעלה מ-50 חולים.
התפשטות מגיפת ה'קורונה' בעולם הישיבות הכתה בעוצמה בישיבה הגדולה 'תושיה' שביישוב תפרח שם יש נכון להיום (ראשון) למעלה מ-50 חולים.
ל'כיכר השבת' הגיעה הקלטה מדבריו של ראש הישיבה הגאון רבי אביעזר פילץ ביום האחרון של זמן חורף כאשר מרבית הישיבות כבר הפסיקו את הלימודים בשל התפשטות המגיפה.
"יש פחד", פתח ראש הישיבה את דבריו. "אני מפחד. ממה אני מפחד? שבעזר השם הקב"ה קל רחום וחנון ישמע לכל תפילותינו, אני מפחד, שהקב"ה יעזור שזה יעבור ועולם כמנהגו נוהג ונחזור כולנו לשגרה, נחזור לכל אותם חשבונות רבים.
"מי היה לו ראש לחשוב את כל התהפוכות בעולם, יש כזו סכנה בעולם מצד אחד, מצד שני כזה גן עדן, הכל היה לריק כל אותם סכנות שהיו וכל אותם קורבנות שאיבדנו זה במטרה להגביה אותנו".
הרב פילץ עקץ בדבריו את ראשי השלטון ואמר: "כל המהלך שבר את הכוחי ועוצם ידי שבפי כל ראשי השלטונות בכל בעולם וגם ראשי השלטון כאן. חוזקה צבאית וכל היתר שנשמעים בעולם כעוצמה כל אחד דואג לעצמו. אלו שמושלים בעם, הם עצמם בסכנה של איזה בריה קטנה שבלתי נראית שתכחיד את כל העולם.
"זה מתנה מהשמים לשבור את הכוחי ועוצם ידי, אין פורענות באה לעולם אלא בשביל ישראל לא בשביל שימותו באיטליה מאות אנשים. הם סובלים בגללנו, ואותם מאחינו שנספו זה גם בגללנו. לא נלך חזרה לאותה שלווה נרגיש שזכינו להיות משוך חסדך ליודעך.
"כל הדאגות שנמצאות בליבות אנוש לא שייכות אלינו. הדאגה היחידה כיצד מתקרבים לקב"ה. הם אומרים שהם 'אני אמלוך' אנחנו אומרים ה' ימלוך. חיידק קטן יכול לגמור את הכל. להרגיש שיש תכלית בחיים כל זה צריך להיות בפועל יוצא שזכינו בימים האלו לא לוותר".
עדכוני הקורונה.

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
פירוט הרובעים שנקבעו כ"אזור מוגבל":

רובע 1: כולל את שכונת נווה יעקב, אך לא כולל את עוטף ירושלם כפר עקב, אזור התעשיה עטרות, בית חנינא,פסגת זאב ועוטף ירושלים שכונת השלום.

רובע 2: כולל את רמות, רמת שלמה ורוממה, אך לא כולל את אזור תעשייה הר החוצבים, פארק מטרופוליני עמק הארזים ופארק מטרופוליני עמק מוצא.

רובע 3: כולל את שכונת הר נוף, אך לא כולל את אזור תעשיה גבעת שאול, בית הכרם, מינהל מוסדי הר הרצל, יובלים, גנים, רמת דניה ובית החולים הדסה עין כרם.

רובע 5: כולל את מאה שערים, שכונת הבוכרים ומקור ברוך, אך לא כולל את מינהל מוסדי קריית הלאום ובית דוד..

לכאורה גאולה ומקור ברוך נכללות ברובע 5.
ראה מה שכתבו כאן [אני מקבל במייל, לא יודע מאיזה אתר]:

מעל 1,000 שוטרים וכ-200 חיילים יקימו בכ-100 חסימות בשכונות החרדיות בי-ם. 18 השכונות המוגבלות חולקו ל-10 איזורים והמשטרה תמנע מעבר בין השכונות באותו איזור אך תשאיר את הצירים הראשיים פתוחים
הסגר על השכונות החרדיות בירושלים: החל משעה זו (ראשון) כוחות המשטרה סוגרים את השכונות החרדיות בירושלים, על פי החלטת הממשלה.
במשטרה מבהירים כי ימנעו מעבר אזרחים מאזור לאזור, גם באותו הרובע - באופן מחמיר יותר לכאורה מהחלטת הממשלה. עם זאת, במשטרה ישאירו את הצירים המרכזיים פתוחים.

לאור זאת שתי שאלות:
למה לא מעדכנים את האזרחים בחלוקה מסודרת של השכונות?
מאיפה בכלל הסמכות לעשות דבר שלא אושר בהחלטת ממשלה?

אני מתחיל להשתכנע יותר ויותר שההתנהלות המשטרתית, בפרט בממשק שבין המשטרה והאזרחים [בפרט החרדיים], ובפרט בגיזרת נגישות המידע, היא על הפנים.

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נראה שיש מי שדואג שדווקא על תפרח ידברו בתקשורת, עם עדכון מדי כמה ימים על עלייה בכמות החולים.
כבר לפני כמעט שבוע שמעתי על ישיבה מסויימת שיש בה כפול חולים ממה שיש בתפרח, ומשום מה אין על זה מילה בתקשורת.

משה גל

משתמש מקצוען
נראה שיש מי שדואג שדווקא על תפרח ידברו בתקשורת, עם עדכון מדי כמה ימים על עלייה בכמות החולים.
כבר לפני כמעט שבוע שמעתי על ישיבה מסויימת שיש בה כפול חולים ממה שיש בתפרח, ומשום מה אין ע"ז מילה בתקשורת.
איזו?
לא חברון

עובדת לפרנסתי

משתמש פעיל
משהו יכול בבקשה להעלות את כתובת הערוץ של מוטי שטינמץ.(מה ששמו פה סגור מנטפרי)ואני רוצה לשלוח בקשה לפתוח את הערוץ.
או שיש כאן מישהו מהצוות של נטפרי שמתנדב לעשות זאת??אין שום סיבה שזה לא יהיה פתוח בערב זה שירים וזה ללא קהל.

שרית קובל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

יהודי שלומד

משתמש מקצוען
משהו יכול בבקשה להעלות את כתובת הערוץ של מוטי שטינמץ.(מה ששמו פה סגור מנטפרי)ואני רוצה לשלוח בקשה לפתוח את הערוץ.
או שיש כאן מישהו מהצוות של נטפרי שמתנדב לעשות זאת??אין שום סיבה שזה לא יהיה פתוח בערב זה שירים וזה ללא קהל.
פתוח בנטפרי:
(לא יודע אם השידור הערב יופיע שם.)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה