דרוש מידע קוקה קולה מחו”ל - כשר?

zkzbhe

משתמש פעיל
%D7%9E%D7%9B%D7%AA%D7%91-%D7%9E%D7%94%D7%A8%D7%91%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%94%D7%A7%D7%95%D7%A7%D7%94-%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%94-%D7%94%D7%9E%D7%96%D7%95%D7%99%D7%99%D7%A3-%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%95-%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%A9%D7%A8.jpg

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
2. בבלגיה הציבור שותה את כל המשקאות של קוקה גם בלי הכשר, על אף שיש להם שם גם עם הכשר. והם טוענים שיש הבדל גדול בטעם מה שמראה על שוני במתכון.
לא נכון.
הייתי ממש לאחרונה אצל רחוקי משפחה והם אמרו לי שהרבה מהקהילה שותים אך ורק עם הכשר

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
3. לא יודע אם הציבור שם לב, אבל בתמונה של הפחית, [וגם ראיתי את זה באחת ממשקאות הוודקה] יש משפט תמוה, ''לך ישר, דבר אמת, ואל תפחד מהמלך.'' -מה זה? ומה זה אומר?
זה ישן המשפט על המדבקה...
אצלנו אומרים שהמלך אליו כוון המשפט הוא פוטין... :devilish:

צבי2

משתמש פעיל
יש לך קישור?
במוצ"ש שלחתי לOU שאלה באתר וזו התשבוה שקיבלתי היום, אני מניח שזה המידע המעודכן ביותר כרגע בפורום אבל לקחת בחשבון שבעתיד זה יכול להשתנות.
בתרגום חופשי לדוברי עברית: הבקבוקים שמיוצרים בארה"ב כשרים, מחוץ לארה"ב מצריכים תעודת כשרות, הם ממליצים לשאול את מי שטוען שהכל כשר מניין המידע המוטעה.

All Coca-Cola products bottled in USA are Kosher certified by the Orthodox Union, even when not bearing the OU symbol. Outside of the USA, they require certification.

We would recommend asking those who make this claim what they base their mistaken information on.

Please do not hesitate to contact us again should you have any further questions.

Sincerely,

The Webbe Rebbe

Orthodox Union Kashruth Division

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
יש את הרב קובר שהוא אחד מרבני הכשרות OU וגר בטלזסטון שאומר שהקולה מאוקריאנה הוא טרף גמור וכל מי שרוצה יכול להרים אילו טלפון ולשמוע ממנו ישירות

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כל מוצרי קוקה קולה המבוקבקים בארה"ב מאושרים כשרות על ידי האיגוד האורתודוקסי, גם כאשר אינם נושאים את סמל ה-OU. מחוץ לארה"ב, הם דורשים הסמכה.

אנו ממליצים לשאול את מי שמציג את הטענה הזו על מה הם מבססים את המידע השגוי שלהם.

אנא אל תהסס לפנות אלינו שוב אם יהיו לך שאלות נוספות.

בכנות,

הרבי של ווב

חטיבת הכשרות של האיחוד האורתודוקסי
תרגום למי שרוצה.

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לא התעמקתי בנדון דידן
אני מתרחק מבעלז וב"י מאז שקראתי המסמך המצ"ב
ואני מחמיר קטן, רק הזלזול באינטלגנציה חורה לי
מזעזע!!!
אני מכיר טיפה את ההתנהלות של 'העדה החרדית' במחלבות בחו"ל ומה שהבאת על... לא מתחיל להתקרב לרבע מזה וד"ל

והרבנות גם לא באה לפקח עליהם ,כנראה בגלל שהם סומכים עליהם בעיניים עצומות

ויש לי עוד סיפור יפה על 'בית יוסף'
'העדה החרדית' עשתה ייצור של 'שמן חמניות' עם משגיח צמוד צמוד ועל הבקבוקים גם התנוסס לתפאת החותמת של 'בית יוסף'
שאלתי את המשגיח של 'העד"ח' אם הוא את המשגיח השני או שאולי הם סיכמו איתו על עבודה בשבילם ו...

מוישי 02

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
צריך עיון למה כל כשרות אומרת ששל הארץ שלה זה כשר ומקומות אחרים צריך בדיקה
אולי זה בגלל שלרב לנדא וOU יש ענין שיקנו דוקא את הקולה שלהם ולא ייבאו ממקומות אחרים

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פעם כמעט עשו ייבוא של קוקה קולה מהרשות הפלסטינית
קוקה קולה ישראל עצרו את זה בגופם...
ממי קונים קוקה קולה בפועל ברש"פ?
מה הסבירות העסקית שברש"פ במרכז הארץ ייבאו מחו"ל?
למה שלא יקנו מהסניף של ישראל שהכי קרוב אליהם?
מי מפה שמבין ערבית- וניסה להבין פעם- לא כתוב על הבקבוק באיזה מקום מיוצר בפועל?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יש יצור של קוקה קולה ברמאללה, ביריחו, ובטול כרם

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
א. לא יודע ממי. [ממי קונים הכוונה ממי המוכרים ברש"פ קונים או ממי אפשר לקנות ברש"פ?]
ב. ערבים לא יקנו מישראלים במקרה שיש להם אפשרות להביא מחו"ל.
ג. בישראל לא ייצרו לערבים פחיות בערבית.
ד. הרש"פ הוא לא במרכז הארץ אלא בשטחי A שהם בשליטה מלאה של הרש"פ.

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
א. לא יודע ממי. [ממי קונים הכוונה ממי המוכרים ברש"פ קונים או ממי אפשר לקנות ברש"פ?]
אני ממש לא רוצה לפגוע בך
אבל אתה מדבר לא לעניין בכלללללל...
כמויות של דברים שהם קונים כאן אפילו שיש להם אפשרות לייבוא
???
רק פחיות מייצרים בשבילם בישראל בערבית?
וזה ממש לא מוציא אותו מ'מרכז הארץ' כמו שעזה זה בדרום אפילו שיש להם אוטונומיה פי עשר מהרש"פ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה