דרוש מידע קופת חולים בבית שמש- רמה ג'

prof100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איזו קופת חולים מומלצת בבית שמש?
ברמה ג', ואם לא - בא'

אני מחפשת מבחינת רופאים טובים וזמינים, מכונים, בדיקות, החזרים וכל השאר.
למכבי יש מספיק מענה בבית שמש באזור ג' וא'?

בחיפוש באשכולים קודמים לא מצאתי מספיק מידע,
אשמח לכל תשובה!

תודה

אש הברזל

משתמש סופר מקצוען
במכבי יש יחסית הרבה שרותים בית מרקחת מרפאת שיניים רופאי ילדים ומשפחה יחסית כמעט כל השעות
יש גם רפואת נשים יחסית הרבה שאר הרופאים המקצועיים זה תדירות פעם ב ותורים לעוד חודש פלוס אבל ככה זה בכל הסניפים שלהם
המזכירות שם פחות מקצועיות זה לא משרד והם לא עושות שם הרבה דברים והם גם מאד מעצבנות ביחס שלהם

prof100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
במכבי יש יחסית הרבה שרותים בית מרקחת מרפאת שיניים רופאי ילדים ומשפחה יחסית כמעט כל השעות
יש גם רפואת נשים יחסית הרבה שאר הרופאים המקצועיים זה תדירות פעם ב ותורים לעוד חודש פלוס אבל ככה זה בכל הסניפים שלהם
המזכירות שם פחות מקצועיות זה לא משרד והם לא עושות שם הרבה דברים והם גם מאד מעצבנות ביחס שלהם
את במכבי?
ממליצה על קופה אחרת?
ואיזה רופאי נשים טובים יש שם?

סרינה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בית שמש וירושלים זה רק מאוחדת!!
הם הגדולים שם עם כל השרותים הנצרכים, בבית שמש מאוחדת פרוסה על פני כל העיר עם המון סניפים ורופאים וכל השרותים הנדרשים פי כמה ממרפאות אחרות
מכבי זה רק בני ברק!...

Brachad

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני ממליצה מאד על לאומית , המנהלת סניף מקסימה שם
גם אני אהבתי את לאומית יחסית זמין שם לרופא ילדים ורופאת נשים יש בית מרקחת... ואים אין שם רופא אז יש מרפאה ממש במרכז המסחרי של רמה א שהיא מרפאה גדולה ושם יש הכל
מומלץ

אש הברזל

משתמש סופר מקצוען
אין לי מושג לגבי רופאי הנשים כי אני במקור מהמרכז ופשוט המשכתי ליסוע למרכז בשביל זה
אני רק יכולה להגיד שהם הקימו יענו מוקד נשים ברמה א אבלללל אין שם רופא נשים רק משפחה והתיעצות טלפונית עם רופא נשים מאיכילוב...
אותי בגלל זה שלחו פעמיים סתם למיון על דברים שרופא נשים יכל לעזור בפשטות אבל בשתי המקרים החל משעות הצהרים בכל בית שמש לא היה רופא נשים
שזה פשוט בושה
אבל התנחמתי שמכבי שלמו לפחות אגרת מיון פעמיים על הקמצנות שלהם בהחזקת רופא נשים
יכול להיות בהחלט שמאוחדת יותר טובים
אולי מכבי אם באמת תשתדל ולא רק תפרסם עוד כמה שנים תהיה טובה כמו מאוחדת באזור ירושלים

avigaillll

משתמש פעיל
יש ברמה ג' בלאומית רופאת נשים ד"ר רוזן, מצוינת ונחמדה מאד!

prof100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אין לי מושג לגבי רופאי הנשים כי אני במקור מהמרכז ופשוט המשכתי ליסוע למרכז בשביל זה
אני רק יכולה להגיד שהם הקימו יענו מוקד נשים ברמה א אבלללל אין שם רופא נשים רק משפחה והתיעצות טלפונית עם רופא נשים מאיכילוב...
אותי בגלל זה שלחו פעמיים סתם למיון על דברים שרופא נשים יכל לעזור בפשטות אבל בשתי המקרים החל משעות הצהרים בכל בית שמש לא היה רופא נשים
שזה פשוט בושה
אבל התנחמתי שמכבי שלמו לפחות אגרת מיון פעמיים על הקמצנות שלהם בהחזקת רופא נשים
יכול להיות בהחלט שמאוחדת יותר טובים
אולי מכבי אם באמת תשתדל ולא רק תפרסם עוד כמה שנים תהיה טובה כמו מאוחדת באזור ירושלים

אאת מדברת על מכבי, כן

יוצא מכאן שממש אין מה לחפש במכבי בבית שמש,
השאלה לאן לעבור, מאוחדת או לאומית

יש עוד המלצות?

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני במכבי, גרה בבית שמש. ומאוד מרוצה!!!!!!!!!!!!!!!

prof100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני במכבי, גרה בבית שמש. ומאוד מרוצה!!!!!!!!!!!!!!!
באיזה אזור את?

חשוב לי לדעת גם על כל השרותים מלבד רופאים, רנטגן אולטרסאונד וכד'
(פשוט היו קופות ששלחו אותנו מחוץ לעיר בשביל צילום אולטרסאונד לא מורכב!!)

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
באיזה אזור את?

חשוב לי לדעת גם על כל השרותים מלבד רופאים, רנטגן אולטרסאונד וכד'
(פשוט היו קופות ששלחו אותנו מחוץ לעיר בשביל צילום אולטרסאונד לא מורכב!!)
גרה באזור הקריה ולא נתקלתי בבעיה מיוחדת.
צילום ראות שלחו לטרם.

שלמה סופר

משתמש רשום
אני בלאומית ומאוד מרוצה!!!!!!!!,
ואגב עם השירות הנפלא שלהם קשרתי שם קשרים, כך שבאם תרצו תשלחו לי מייל פרטי, ואעזור לכם שם בכל שתחפצו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה