שיתוף קופסה שחורה -פרק 46 | (ספוילרים!!!)

efratLit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

אפרת סגל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
קראתי את התגובה לגבי ים עם האקדח וגבי בהריון, ועל זה ש"איך מראים כאלה דברים לילדים רכים", ופתאום עלה לי כהשוואה קומיקס שמצוירים בו גברים וילדים בלבד, בו משנים את העלילה כך שתתאים לחסרון האם או האחות, ובלוני דיבור עם חיצים שמופנים אל מחוץ לקוביה. עצוב לדמיין מה יחשבו על כך הילדים.

(לא מגיבה בדרך כלל, פשוט תמיד מציק לי לראות את הסתירות הבולטות בין העלילה למציאות הגיונית בהרבה קומיקסים טובים)

אני נהנית מאוד מהקומיקס האיכותי וממש מקווה לסיפור חדש...

#ה_מ_ע_צ_ב_ת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
D I G I T A L

#ה_מ_ע_צ_ב_ת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
D I G I T A L

Revi-רוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
****הערת ההנהלה - בתגובה זו ישנן עובדות המשקפות את דעתו האישית של כותב הדברים. לשם הדיון החשוב למדי, השארתי את התגובה. אך האחריות על נכונות התוכן היא על הכותב בלבד****​

דבר ראשון - אכן קומיקס מהמם וברמה גבוהה! ירבו קומיקסים ברמה הזאת בישראל!
אבל,
האם אני חושב שמתאים לפרסם קומיקס כזה בעיתון אשר מיועד לילדים מגיל ארבע? פשוט לא.
לדוגמא, העמוד הראשון שפורסם פה באשכול, יאמרו רבים שקיים פה חוסר צניעות, רגליים מגולות ויחיפות, חולצות קצרות, האם מה שרואים בבית פנימה אפשר לצייר ולהו"ל? לדעתי לא.
אוסיף עוד נקודות שהפריעו לי - ש"ים" מסתובבת בבגדים לא צנועים (מעיל ארוך במעט להסתיר את זה שאין לה חצאית אלא מכנסיים - כי הלא היא עובדת ב"ארגון") היא הולכת עם נשק שלוף בידה, נפגשת עם ראש הארגון בחדר סגור...
דברים שלדעתי לא צריכים להעלות על מכבש הדפוס.
וכן בפרק של השבוע הנוכחי, האשה במצב, (לכתוב אחרת בפורום פומבי לפי דעת רבים במגזר -שפושמ"נ) וצריך לשקול שוב ושוב האם מתאים לצייר את זה במקום שילדים קטנים רואים את זה.
אני לא קיצוני בכלל, ובפרט לא בתחום האמנות, אני מאמין שכל אחד צריך להביע את עצמו בדרכו שלו, אבל לצייר כך במגזרנו ועוד שילדים קטנים גם קוראים את זה? דעתי היא שזה לא ראוי.
ושוב, הקומיקס הוא ברמה גבוהה מאד ומושקע, אך לדעתי אפשר להשתמש בחומר הנפלא ולצייר זאת כך שיהיה מקובל וראוי על רוב רובו של הציבור.
אני לא מבינה על מה הסער פתאום?
הציורים נראים בלבוש כמו כל קטלוג בבני ברק ואפילו יותר צנוע
לפרסם תמונת ילדה בחוסר צניעות ויושבת בזורה מזעזעת או ילד שהוא במקור גוי עם בלורית ענקית מחומצנת והעיקר "תקעו" לו כיפה בפוטושופ, זה יותר עובר לכם בגרון?למה? כי זאת חברה ידועה שיש לה סניף באמצע ר עקיבא וגאולה?
זה בסדר שהילדים רואים בקטלוג או בעיתון?
או שהם שילמו טוב ?

Revi-רוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
חלק מהתגובות פה דנות בציור האישה בהריון בצורה מאד מדוקדקת,
אז אני רק שמה את הציור פה כדי שהדיון ייצמד לעובדות.
זה הציור המדובר.
אני לגמרי במקרה פה
לא עוקבת קבועה
ואני בהלם מהרמז הקלוש שיש על ההריונית ועל זה נידון הדיון
וואי איזה ציבור טרחן וחטטן ועסקן?!

יוספי יוסף

איור#קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
חלק מהתגובות פה דנות בציור האישה בהריון בצורה מאד מדוקדקת,
אז אני רק שמה את הציור פה כדי שהדיון ייצמד לעובדות.
זה הציור המדובר.
אני חושב שבציור הזה יש עוד בעיה.. האשה מדברת!!
מה עם קול באשה..??
:LOL::LOL:
- - -
עכשיו ברצינות, ברוך ה' שיש לנו קומיקסים כאלה איכותיים ששומרים את הנוער בגבולות הספרים, ומספקים תחליף למדיה וכו'.
מחכים לעוד מהיצירות מנפלאות האלה!
תודה!

אדוניהו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
פעם ראשונה שאני רואה את האיורים שלך,ונהנת לראות שיש עוד יוצרות מנגה בציבור שלנו.
בסגנון האיור הזה יש משהו מטורף ביכולת שלו להעביר משהו.בשבילי מנגה זה הרבה יותר מסתם איור.
תמשיכי עם הדבר המדהים הזה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה