קופון קופוני מתנות ברחבי הרשת

מצב
הנושא נעול.

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
מוזר הזמנתי לי אחד עכשיו ושבאתי להזמין דרך החשבון של אשתי זה באמת אזל מהמלאי. כנראה חידשו מלאי ממש קטן

לכל הטעמים תעודת כשרות מטעם הרבנות של קריית מלאכי. לחלק מהטעמים יש כשרות נוספת מטעם בד"ץ בעלז

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
שימו לב להכנס לאזור האישי שלכם
בCBOOK וגם בWOW
כתוב שם מיקום ההזמנה,
לי כתוב שמגיע עד 3 ימים.
שימו לב להכנס לאזור האישי שלכם
בCBOOK וגם בWOW
כתוב שם מיקום ההזמנה,
לי כתוב שמגיע עד 3 ימים.
אצלי היה אמור להגיע מזמן לפי האתר ולא הגיע, גם שלחתי בצור קשר פניה ואין מענה

1633266216961.png

DreamDesign

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גלידת שמנת של בן&ג'ריס במתנה בקבוצת ביתן
nr_1747.gif

קופון לקבלת גלידת שמנת של בן & ג'ריס
במגוון טעמים לבחירה במתנה
בהצגת קוד קופון בסניפי קבוצת ביתן

הטבה ייחודית למחזיקי כרטיס אשראי של בנק הפועלים ולכל לקוחות הבנק:
גלידת שמנת בן & ג'ריס בטעמים לבחירתך במתנה

בהצגת קוד קופון בקבוצת ביתן ברשתות: יינות ביתן, מגה בעיר, מגה מרקט, ביתן מרקט ושוק מהדרין

https://login.bankhapoalim.co.il/ng-portals/rb/he/plastic-cards/coupons

אני מחפשת מקום בירושלים ולא מוצאת אשמח למי שיוכל לתת לי מידע
כי יינות ביתן אבג"ש אמרו שהם סניף מהדרין ואין להם

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
היום ענו לי על שאלתי היכן הבלוק...

וזו התשובה-

היי ,

אנחנו רואים שמדובר על הזמנה של בלוק מתנה .
עקב ההטבה קיבלנו כמות הזמנות גדולה ממה שצפינו וזה יצר עיכובים במחלקת הייצור
אנחנו עושים ככל שניתן ע"מ להוציא את ההזמנה שלכם בזמן הקרוב

עמכם הסליחה וההבנה
והמשך יום נעים
צוות האתר

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
היום ענו לי על שאלתי היכן הבלוק...

וזו התשובה-

היי ,

אנחנו רואים שמדובר על הזמנה של בלוק מתנה .
עקב ההטבה קיבלנו כמות הזמנות גדולה ממה שצפינו וזה יצר עיכובים במחלקת הייצור
אנחנו עושים ככל שניתן ע"מ להוציא את ההזמנה שלכם בזמן הקרוב

עמכם הסליחה וההבנה
והמשך יום נעים
צוות האתר

זיהו הבלוק בדרך סוף סוף!!

הי,
סיימנו להדפיס את ההזמנה שלך.
בשלב הבא היא תעבור לחברת ההפצה.
אנחנו נעדכן אותך בהתאם.
מספר הזמנה:
לכל שאלה אנחנו כאן בשבילך,
צוות CBook
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה