קופון עכשוי לאליאקספרס ,יש למישהו?

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש עכשיו סייל מיוחד
למישהו יש קופון?
תודה

חלזונות

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אולי יש לי ואני לא יודעת?
מה זה הקופונים האלו?
כל הזמן אני מקבלת הודעות שיש לי קופונים, תכלס כשאני מנסה לעשות איתן שימוש אני לא בדיוק מצליחה.

דברי איתי
אוכל לתת לך אם את רוצה

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני מדברת על משהו גלובלי שפתוח לכולם כמו שהיה פעמים קודמות עם קאשדו או ויזה
@בעריש , אין??

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מדברת על משהו גלובלי שפתוח לכולם כמו שהיה פעמים קודמות עם קאשדו או ויזה
@בעריש , אין??
אין לי כרגע משהו שאני יודע, לגבי אם יש בקאשדו, עכשיו לא ידוע לי, אבל מי שרשום אצלם הם מעדכנים במייל, אז כדאי להירשם.

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש עכשיו סייל מיוחד
למישהו יש קופון?
תודה
אפשר לבדוק כאן זה גם אתר של קאשבק אמין מאד ויש להם הרבה פעמים קופונים שווים חוץ מזה שבהרשמה מקבלים 10$ לרכישה ראשונה דרכם מעל 25 ככה שבסוף גם מקבלים 10 דולר וגם קאשבק

יוניט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קיבלתי קופון בשביל חשבון חדש שפתחתי לחברה
ואני לא מצליחה להשתמש בו,
לא נותן לי לבחור באופציה של הקופון הזה
איך מבצעים את זה?

יוחנן 1

משתמש מקצוען
שימו לב זה מה שקיבלתי במייל לפני כמה ימים.

שימו לב שממש אוטוטו כל סין יוצאת לחופשת חג! יש להם ראש השנה ופסטיבל האביב!
לכן כבר ב 12 בינואר בערך -המוכרים לא יספקו שירותי משלוח של מוצרים עד לתאריך 7 בפברואר בערך!!
הם כן יקבלו הזמנות- אבל ההזמנות יישלחו רק לאחר 7 בפברואר (בערך).
לכן אם יש לכן מוצר שאתם זקוקים לו בדחיפות - אז זה הזמן- המוכרים בהחלט עסוקים כעת בלהוציא הזמנות למשלוח ולנקות שולחן....

ועכשיו כבר 12 לינואר.

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אבל זה רק לחנויות מאוד מצומצמות ואין שמה את אלי
ממש לא יש שם את כל החנויות הגדולות בעולם כולל עלי אקספרס כנס דרך הקישור גם תרוויח במכירה הראשונה וגם יש להם הנחות עם קאשבק אני עובד איתם כבר יותר מ 3 שנים ממש שווה

ש.פ

משתמש חדש
אני גם ניסיתי לקנות באליאקספרס אני משתמשת חדשה ולא הצלחתי לקבל את הקופן לתחפושת שקניתי משהוא יודע איך מקבלים את זה
הקופונים האלו נשמעים לי טורקית.....

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה