דרוש מידע קוסמטיקאית מומלצת לטיפול פנים עמוק ויסודי

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
רק במכוני יופי בת''א עם שם טוב רופאים ומנתחי עור מקצועיים תמצאי
כמובן שטיפול כזה יכול להגיע ל10.000 ש''ח גם.......
רגע..אולי לא הבנתי נכון...אתן מתכוונות לכל מיני חומרים כימיים שמזריקים לעור?:eek:

הדס וערבה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
רגע..אולי לא הבנתי נכון...אתן מתכוונות לכל מיני חומרים כימיים שמזריקים לעור?:eek:
ת'אמת אין לי מושג מה הם עושים
אבל לא נראה לי שיכנסו לך כימיים לפנים אא''כ את מהמאמינים בשבב שהושחל בחיסון הקורונה...

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ת'אמת אין לי מושג מה הם עושים
אז יש לי טיפונת מושג, ממש טיפונת לא עד הסוף, אשמח לתיקון אם זה אחרת.. רובם של הטיפולים עליהם את מדברת הם כוללים שימוש בהזרקות המכילות חומרים שינסו להחזיר את המראה כמה שנים אחורה ואת הבריאות יהרסו כמה שנים קדימה ;)
שוב תלוי מה רצונה של פותחת האשכול.
ו..לא, אני לא מאלה שמאמינים בשבב שהושחל בחיסון :D

עמ"י חי וקיים!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אתמול איזה קוסמטיקאית ניסתה לשווק לי ערכה של "אקנה" ב1500 ש"ח.
הגיוני?
מה אני אשמה שהתחצ'קנתי קצת לאחרונה?
אני בטוחה שאפשר לצאת יותר בזול, רק תגידו מה כמה ואיך
לא לא אל תתפתי ובחיים אל תשלמי כזה סכום לפני שאת מבררת טוב טוב על טיב ותוצאות המוצרים וגם מנסה דוגמיות,
ולפני כל זה ממליצה לך בשלב ראשוני למניעת חצ'קונים להשתמש באופן יומיומי בלילה במשחה הכי פשוטה אבל הכי מועילה-מרשם רופא בבית מרקחת- דואק.

בנברקית

משתמש מקצוען
הייי
א. אין לי בעיה במכון לא חרדי
ב. מצבי לא דורש הזרקות וכאלה.. ואני רוצה רק רק טבעי בלי כימי ושבבים;)!... אין דבר כזה?
יש לי עור טוב בעקרון רק לא הכי חלק וקצת אדמומי ורגיש והייתי רוצה כמובן גם לצאת עם הוראות טיפול וטיפוח בו באופן יומיומי
בקיצור אחת שתיקח את הפרצוף שלי ותעשה אותו יותר טוב
ו... מעולם לא הייתי בטיפול פנים כזה או אחר:eek:

שפת הים

משתמש מקצוען
ממליצה ממש על מוצרים של מיכל סבון טבעי, הגעתי אליה מהמלצה פה בפרוג... וכל החברות שלי אחרי שגמרו לרוקן את הכיס אצל הקוסמטיקאיות שואלות אותי איך העור שלי נראה כל כך טוב.
והמחירים שם גרושים!!
ממליצה ממש!!

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איפה הם יושבים?
יש לך פרטים שלהם?
זה מכון של כמה מטפלות או אחת?
ר' עקיבא 20
03- 5082820
כמה סוגים של מטפלות, זה מכון שיש בו טיפולי פנים, לייזר, לק ג'ל מניקור פדיקור וכו'.

פוקוש

משתמש מקצוען
ממליצה ממש על מוצרים של מיכל סבון טבעי, הגעתי אליה מהמלצה פה בפרוג... וכל החברות שלי אחרי שגמרו לרוקן את הכיס אצל הקוסמטיקאיות שואלות אותי איך העור שלי נראה כל כך טוב.
והמחירים שם גרושים!!
ממליצה ממש!!
מה הטלפון והיכן היא?

זהבית87

משתמש מקצוען
אני ממש ממליצה על רחלי לביא
העור שלי עבר שינוי רציני כבר אחרי טיפול אחד. מעור יבש הפך לרך ונעים.

יש לה קליניקות בקרית ספר וברמת בית שמש

פוקוש

משתמש מקצוען
יש לי קרובת משפחה שסובלת ממשהו נדיר. עד גיל העשרה המאוחרות הפנים שלה היו רכות ועדינות עד שלפתע זה השתנה ועור הפנים שלה נהפך להיות שמנוני עם נקבוביות פעורות. (המעניין הוא שזה אך ורק בעור הפנים. בשאר הגוף כל העור רגיל לחלוטין). כשהיא נרדמת אפילו רק מנמנמת כמה דקות, עור הפנים שלה מיד מפריש שמנוניות בקצב מוגבר. זה מתסכל אותה נורא כי פתרון חומרי קוסמטיקה הינו רק רגעי ולא פתרון מהותי. היא מחפשת פתרון יסודי כמו תרופות וכדו' שישפיעו וידכאו את קיצוניות הפרשות השומניות בעור הפנים שלה. מישהי מכירה פתרון למצב של נקבוביות פעורות והפרשות שומניות קיצונית?
יועילו לה עצות לפתרון הן בתרופה והן ברופא מומחה.
מידע כזה הוא פשוט חסד אמיתי בשבילה
תודה מראש לתגובות

נערך לאחרונה ב:

קוויק

משתמש מקצוען
ת
ר' עקיבא 20
03- 5082820
כמה סוגים של מטפלות, זה מכון שיש בו טיפולי פנים, לייזר, לק ג'ל מניקור פדיקור וכו'.
תגידי, את ממליצה עליהם באופן אישי? היית ונהנית לעומת אחרות וכו'?
כי ניסיתי לשאול ואף אחת בסביבתי לא מכירה, ויש לי כבר טראומה מטיפולי פנים לא מקצועיים

פוקוש

משתמש מקצוען
לדעתי ...סליחה שאני אומרת אבל לא תמצאי כזאת חרדית
רק במכוני יופי בת''א עם שם טוב רופאים ומנתחי עור מקצועיים תמצאי
כמובן שטיפול כזה יכול להגיע ל10.000 ש''ח גם.......
אבל שווה
תכלס זו התגובה שהכי משכנעת שהיא נכונה

פלמינגו.

משתמש מקצוען
בלת"ק
ברנדמרק אישה מהממת!! מתאימה לעור שלך ביעוץ אישי
יש לה מוצרי טיפוח מחו"ל ומשלבת לכל אחת לפי המצב שלה 02-5818705

גדולים מהחיים

משתמש פעיל
קופצת

למנוסות:
אשמח לקבל מידע על טיפול להסרת צלקות אקנה.

באזור המרכז

עדיף

וכן מה בערך המחירים.

תודה רבה!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה