התייעצות קולות של אזעקה אצל ילדים

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
ואז יפתח פה אשכול:

היום הבן שלי עשה קול של אזעקה בחיידר, לא התכוון להבהיל אף אחד, סתם בשביל הצחוקים.
המפקח קרא לו והכניס אותו לממ"ד ל10 דקות.
אני רק חושבת מה עבר עליו בזמן הזה, לבד, בחדר סגור, בטח נזכר בכל הסיפורים ששמע על המלחמה.
אוי, לא מסוגלת! מזעזע!!!
בסעודת החג בצהריים בשיא השיחות אני שומעת הזעקה!!! מייד קמה ומעירה לכולם שיתעוררו ויבואו לממד.. כבר ממש התכוננתי נפשית
מה מסתבר? שני ילדים (7,4) עשו יחד קול של הזעקה מידי מוצלחת.
נחרדתי.
אבל לא חושבת שיש איך למגר את זה מצידי אלא אך ורק ההורים.
שמחה שזה לא סגנון האטרקציות של הילדים שלי.

פ.נ

משתמש מקצוען
צריך שהרבנים בחידירים יחדירו את המודעות הזאת לילדים שזה מסוכן וכו
ברגע שיחדירו הילדים יבינו את המשמעות!!

Yael Mor

משתמש מקצוען
צריך שהרבנים בחידירים יחדירו את המודעות הזאת לילדים שזה מסוכן וכו
ברגע שיחדירו הילדים יבינו את המשמעות!!
למה דווקא המלמדים? אולי ההורים בבית יסבירו כמה זה מסוכן? האשכול הזה לגמרי כולו באחריות המלמדים והמורים? איפה אנחנו כהורים בתמונה?
ולפעמים יש צורך גם להעניש, מעניין אם כל אלו שאומרים שצריך לנהוג רק בדרכי נועם, בלי עונשים, אם גם עם הילדים שלהם הם רק מסבירים ואף פעם לא מענישים על מנת לא לפגוע בנפשם הרכה של הילדים...

פ.נ

משתמש מקצוען
תמיד היה את הילדים שיעשו אזעקה!
זה נכון
אבל אני חושבת שעכשיו דווקא במצב הרגיש הזה שמספיק שילד אחד עושה וכולם נסחפים אחריו..
זה תופעה שסוחפת עוד ועוד ילדים וילדים באמת לא מבינים את המשמעות של המישחק
ברגע שהרבה בחידר יחדיר להם את המודעות כמה זה מסוכן וידברו על זה כמה שיותר אז הילדים יבנו[
כמובן שיהיו את הכמה שכן יעשו.......אבל זה ילך ויפחת

פ.נ

משתמש מקצוען
למה דווקא המלמדים? אולי ההורים בבית יסבירו כמה זה מסוכן? האשכול הזה לגמרי כולו באחריות המלמדים והמורים? איפה אנחנו כהורים בתמונה?
ולפעמים יש צורך גם להעניש, מעניין אם כל אלו שאומרים שצריך לנהוג רק בדרכי נועם, בלי עונשים, אם גם עם הילדים שלהם הם רק מסבירים ואף פעם לא מענישים על מנת לא לפגוע בנפשם הרכה של הילדים...
זה גם וגם
אני אישית כן חושבת שיש שיח בחיידר זה יותר יחדור
כמובם בשילוב ההזהרות של ההורים

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש כאן היתממות גדולה מידי
ילד בן 6,7,8,10,שעושה אזעקה יודע יפה מאוד שזה מפחיד ומבהיל ובדיוק בגלל זה הוא עושה את זה
וברור שצריך כאן עונש
לגבי העונש המדובר אני לא יודעת אם זה נכון או לא, אבל לבוא להגיד שהילד המסכן לא יודע שאסור זו היתממות גדולה מידי.
ולגבי מעורבות של הורים, עניין החינוך מוטל על ההורים לא על המוסד ומי שחושב אחרת טועה, בסוף הילד נשאר שלכם ואם הוא יגדל פרא אדם זה לא יצחק למנהל או למד זה יציג לכם, לכן חובה שיתוף פעולה עם צוות החיידר זה לטובת ילדכם בלבד.

פ.נ

משתמש מקצוען
יש כאן היתממות גדולה מידי
ילד בן 6,7,8,10,שעושה אזעקה יודע יפה מאוד שזה מפחיד ומבהיל ובדיוק בגלל זה הוא עושה את זה
וברור שצריך כאן עונש
לגבי העונש המדובר אני לא יודעת אם זה נכון או לא, אבל לבוא להגיד שהילד המסכן לא יודע שאסור זו היתממות גדולה מידי.
ולגבי מעורבות של הורים, עניין החינוך מוטל על ההורים לא על המוסד ומי שחושב אחרת טועה, בסוף הילד נשאר שלכם ואם הוא יגדל פרא אדם זה לא יצחק למנהל או למד זה יציג לכם, לכן חובה שיתוף פעולה עם צוות החיידר זה לטובת ילדכם בלבד.
ילד בן 6-8 יודע שזה מסוכן אבל יש מושג כזה של היסחפות אחרי החברה
וברור שצריך כאן לנקוט בצעדים על מנת"לאכוף " את התופעה
אני חוזבת שהאמצעי הראשון הוא שיח
וזה נכון שזה מוטלת על ההורים עצמם אף אחד לא אמר שזה קשור למחנכים וכו
אישית חושבת שבחיידר ככל שייהיה שיח ו(כמובן גם ההורים עצמם)ותתגבר המודעות התופעה תלך ותפחת
ובאמת אותם ילדים שעדיין ממשיכים למרות השיח צריך לנקוט צעדים יותר משמעותיים שכן יותר יאימו עליו
וחד משמעית זה מוטל על ההורים!
שיח לפעמים יכול לפתור הכל!!
נ.ב
לא מבינה איך זה היהמובן ש"האשמו"את החיידרים והרבנים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה