התייעצות קולות של אזעקה אצל ילדים

נ.ש.א

משתמש חדש
ומה עם ילדים אחרים שאולי יש להם טראומות מאזעקות שמתעוררות כל פעם שאותו ילד משמיע קול כזה? לי אישית בבניין יש את המכה הזו, אין לי ממ"ד בבית כך שאני צריך לרדת עם שתי תינוקות על הידיים למקלט מה שגורם ללחץ כבר בתחילת האזעקה ואודה שכל פעם כזו מקפיצה לי את הלב, אז מה לילד עם טראומות....
אני כן חושב שצריך להעניש כי חוסך שיבטו שונא בנו אבל לימדונו חז"ל אין עונשין אא"כ מזהירין צריך לדבר אבל עם זה לא עוזר והעונש כן אז אולי זו הדרך.
ובצורת העונש עוד יש לדון אבל התופעה היא לא רק לא נחמדה וזהו, כמו שהזכירו פה... (מה גם שהעונש אינו רק על האזעקה הוא על החוצפה שהמלמד / המנהל אמר והוא מצפצץ [תרת"מ....]) כך לענ"ד וכל אחד יעשה כחוכמתו

נ.ש.א

משתמש חדש
לכן אמרתי שבצורת העונש יש לדון איך לעשות זאת בדרך נכונה, אבל להעלות את המודעות ולטפל בתופעה הזו ואם צריך גם בענישה מסויימת, כשמדובר במקום שאמור לחנך, דעתי, שכן

Yael Mor

משתמש מקצוען
בטוחה שהסבירו והבהירו את החומרה של המעשה. לילדים שלמרות זאת ממשיכים עם המעשה הלא ראוי הזה יש עונש שמזכיר שלא עושים. הלוואי שבכל מקום היו אוכפים את זה, ממש מבהיל ומעורר חרדה.

חרישאי

משתמש מקצוען
ומה עם ילדים אחרים שאולי יש להם טראומות מאזעקות שמתעוררות כל פעם שאותו ילד משמיע קול כזה? לי אישית בבניין יש את המכה הזו, אין לי ממ"ד בבית כך שאני צריך לרדת עם שתי תינוקות על הידיים למקלט מה שגורם ללחץ כבר בתחילת האזעקה ואודה שכל פעם כזו מקפיצה לי את הלב, אז מה לילד עם טראומות....
אני כן חושב שצריך להעניש כי חוסך שיבטו שונא בנו אבל לימדונו חז"ל אין עונשין אא"כ מזהירין צריך לדבר אבל עם זה לא עוזר והעונש כן אז אולי זו הדרך.
ובצורת העונש עוד יש לדון אבל התופעה היא לא רק לא נחמדה וזהו, כמו שהזכירו פה... (מה גם שהעונש אינו רק על האזעקה הוא על החוצפה שהמלמד / המנהל אמר והוא מצפצץ [תרת"מ....]) כך לענ"ד וכל אחד יעשה כחוכמתו
לחנך זה לא להלבין פנים, זה פשוט נוח למערכת בצורה הזו.
אפשר לתת לכל ילד כזה לעשות פעולת תיקון כל שהיא, אולי אפילו עונש שכולל סבל,(כתיבת עונש וכדו’), אבל הלבנת פנים זה פשוט הדרך הנוחה והקלה של המערכת לסגור את הסיפור בלי התעסקות מיותרת

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
המעשה של הילד חמור מאד ילד לפעמים מביע את עצמו כי יש לו טראמות בנושא או מחוסר חומרת ידיעת חומרת המעשה מזעזע כך לעשות לילד הפיתרון זה לדבר עם הילד או עם כל הכיתה זה עונשים של פעם הלבנת פנים יותר חמורה מכל צריך לדעת שעונש כזה לעולם לא עושים לילד אני לעולם לא אשלח את הילדים שלי לחידר הזה שלא מבנים בנפש הילד.
חינוך: החנוך הוא לא עונש רק ע"י הסבר ודבור
בתקווה שלא יצא תקלה תחת ידנו
נכתב ע"י מנהל חידר בכיר
ואם דיברו והסבירו בצורה ברורה ?!
לפעמים צריך להעניש

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מענין בן כמה הילד שסיפר זאת.
אם הוא קטן: צריך לקחת בערבון מוגבל, יתכן והוא מגזים, יכול להיות שהרבה מדברים איתם על כך,
ובמציאות לא קרה בכלל,או פעמים בודדות.
קצת קשה לשער שכל יום יומיים, ילד עומד כך לעיני כולם 15 דקות.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
מה הלבנת פנים?
עומד עם הפנים לקיר, אף אחד לא חייב לדעת מי הוא..
ואם הוא חס על כבודו שיתאפק מהסדיסטיות שלו...

אין לי הסבר איזה דחף גורם לילד הנאה להכניס אנשים לפאניקה ולטראומה ...

יעקב י. ל.

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
בוודאי שצריך להעניש על דבר כזה!! אבל לעמוד עם הפנים לקיר..? אנחנו לא מדברים על גן טרום חובה, ולדעתי בשביל ילדים גדולים זה בכלל לא עונש אלא בדיחה משעשעת שתגרום להם לעשות את זה בכוונה.
השפלה??? הצחקתם אותי..

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בוודאי שצריך להעניש על דבר כזה!! אבל לעמוד עם הפנים לקיר..? אנחנו לא מדברים על גן טרום חובה, ולדעתי בשביל ילדים גדולים זה בכלל לא עונש אלא בדיחה משעשעת שתגרום להם לעשות את זה בכוונה.
השפלה??? הצחקתם אותי..
הם יצחקו כי הם רוצים להרגיש שלא אכפת להם, זה כלפי חוץ. יש ילדים שבפנים יעלבו, אבל, אני מאמינה שלא יחזרו על השטות הזו.
מתפלאת מאוד שלא הספיק לעשות את זה פעם אחת, אם היו צריכים לחזור על זה כמה פעמים, אז העונש לא אפקטיבי, ולא השיג את מטרתו. ויתכן מאוד שפגע. (בעיקר בחלשים בד"כ הם הנגררים)
עונש צריך להיות יעיל, משיג מטרה מסוימת שרצינו, אם המטרה לא הושגה, אין טעם לחזור על העונש.
עונש הוא כלי שמשתמשים בו רק כמוצא אחרון.

mirih

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
לא יודעת מה לגבי העונש - זה דיון אחר...
אבל המעשה חמור מאוד!
לי יש ילד בן 4.5 שלא מוכן לרדת למטה כי ילדים עושים קולות של אזעקות והוא כל הזמן עולה הבייתה בלחץ, אז מעדיף לא לצאת. (גם אם מדובר לחכות להסעה עם עוד מלא ילדים)

ערונית

משתמש רשום
זה חמור מאוד שילדים עושים קולות של אזעקה ובכל האופן העונש נראה לי מידי מבזה (אולי אני טועה...)אבל כן צריך להסביר לילדים בברור את חומרת העניין ומה יכול להגרם חלילה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה