דרוש מידע קוים שחופריםם!!

מצב
הנושא נעול.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אולי לטפל בבעיה מהשורש? אותן חברות שמשלמים להם כדי שיתקשרו לאלפי מספרים בו זמנית או בכמה פעימות
הן המסיעות לדבר "עבירה" זה חברות שמקבלות הרבה על כל מאגר ומקבלות מהלקוח סכום על כל מספר שעונה וכל דקה שמקשיבים...(ככה הסבירו לי מקווה שאני טועה) ובסופו של דבר זה שיטה יחסית זולה לשיווק, בקיצור טיפול שורש שישקיעו את הכסף לנזקקים, יהיו אהודים ומפורסמים בזכות הנתינה, ואז ניתן להם כבר מעצמנו...

אגב התרימו אותי למשפחות נזקקות "שאין להם לחם וחלב" אמרתי שלהם שיש לי במשפחה מישהו במצב ממש קרוב לזה ואיך מקבלים? גימגמו כמה מילים וניתקו...
כל אחד נתקל במהלך החיים בארגוני קודש בסביבות הקרובה. זה שיטת הפרסום הכי טובה. וגם אני רוצה לתרום לארגון ששמעתי מכלי ראשון כמה יעיל... או שראיתי בעיניים... ומי שנותן רק לאנ"ש שיצנתק רק לקהילה שלו.. ולא יוציא את כולם משוגעים...

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מתחרים של "ועדת הרבנים לענייני תקשורת"
ממש לא נכון, סים לחומרא הוא בפיקוח ובאישור של ועדת הרבנים לענייני תקשורת, אפשר להתקשר ולברר - 025381858

יאיר נהרי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מתחרים של "ועדת הרבנים לענייני תקשורת"
התכוונתי איזה רבנים?
בלי להכנס עכשיו לדיונים על וועדת הרבנים הנוכחית וכו' וכו'..
כבר חודשים אני מתאפק לא ליזום מהלך ציבורי (שיצבור תאוצה מהר),
בחלוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווום זה יתפוס תאוצה, ובלי לדבר על מהר.
סליחה, אבל למה ככה?
כי בדידי הוה עובדא שיזמתי איזה עניין שעשרות אם לא מאות אנשים התלוננו עליו. אז החלטתי להרים את הכפפה ולעשות מעשה. חוץ מטונות "כל הכבוד", סגרתי אחרי שבוע רשימה של בקושי 10 אנשים שהצטרפו אלי.
אז...
משהו מפריע?
ברור.
ומי מכל האנשים שהתלוננו פה מוכנים ליזום או להצטרף למהלך?
לפי הניסיון של המעשה הנ"ל ועוד רבות, תבין לבד.
שלא תטעה! אני אחריך, ואני מוכן לתת לך במה! רק בינתיים המציאות הוכיחה את עצמה.
אגב, אינני רואה בזה צדקה להציק לאחרים. ובלי לדבר שלו יצוייר שאתה נותן צדקה, למי אתה נותן? מה הוא עושה עם הכסף? זה באמת?
הצדקה האמיתית זה לקהילה ולציבור שלך שאתה מכיר, יש את הגבאים שמכירים את הציבור הכי טוב, וזו הצדקה הכי מהודרת. הציבור שלך, המשפחה שלך, המוסדות שלך. נקודה. אם יישאר, אז תפנה הלאה, אבל אני לא מאמין שיש מישהו פה עשיר בסדר גודל כזה...

יאיר צ

משתמש פעיל
התכוונתי איזה רבנים?
בלי להכנס עכשיו לדיונים על וועדת הרבנים הנוכחית וכו' וכו'..

בחלוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווום זה יתפוס תאוצה, ובלי לדבר על מהר.
סליחה, אבל למה ככה?
למה? היום אפשר לחתום על ידי חיוג למספר מסויים ורק בשביל הקטע אפשר שהוא יעשה גם צינטוק לכולם לפרסומת:LOL:
אגב, אינני רואה בזה צדקה להציק לאחרים. ובלי לדבר שלו יצוייר שאתה נותן צדקה, למי אתה נותן? מה הוא עושה עם הכסף? זה באמת?
אני לא רוצה להכניס ראשי בין הגדולים פה, אבל יש מושג של כופין על הצדקה, ובטוח שהם בונים על זה

ורק אסיים בסיפור על סבתי היקרה (סביבות גיל ה 80 בלעה"ר) שלא ענתה לי לטלפונים בער"ה כי היא אמרה לי שאין לה כח לבדוק מי זה,
היא גרה בבני ברק והיא אומרת לי שכבר כואב לה הראש
1. מהצלצולים בטלפון שלה
2. ושל סבא
3. והטלפון של הבית
4. והרמקולים שכל הזמן מסתובבים
5. והפרסומות בדואר
6. והבנתי שבסוף גם שלחו אנשים שידפקו בדלתות פיזית וביקשו להתייחס אליהם יפה כי בסוף הם שלוחים לדבר מצווה,

גם אם כופין על הצדקה, אני לא חושב שאונסים על כך...

בי. נ

משתמש פעיל
כל עוד לא ביקשת הסרה אני לא חושב שזה עברה על החוק
העבירה - ככל הידוע לי מחבר שזה תחום העיסוק שלו - היא ההתחזות.
מספר שפותח ב-05 נועד לטלפון סלולרי נייד, וזהו.
לחייג ממספר כזה כשמדובר במערכת טלפונית שמתקשרת, זו עבירה על החוק.
אז למי אפשר לפנות?
כפי שכבר כתבתי, לא חושב שגורם אכיפתי כלשהו יעזור כאן, אלא רק מהלך ציבורי.
לא מתווכח, כי לא ניסיתי.
עם זאת, בעבר הובלתי מהלך ציבורי קצת דומה, ובגלל שמי שהצטרף לא היה צריך לשלם או לעשות כלום,
היה ציבור גדול שהצטרף מהר.
לא היה צריך עשרות אלפים, כי ההוא נבהל והבין לאן זה הולך, והתקפל.
שם, אגב, זה היה בהתייעצות עם גדול בישראל.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אני מחוברת לצינטוקים של קו אחד שממש מלפני שנתים בערך התחברתי אליו נראה לי או שנה וחצי
תכלס אין דרך להתנתק ממנו מי שיעזור לי באמת יזכה במצווה ענקית!!!!

קצרה

משתמש מקצוען
לא עושים, כי אלו קרנות צדקה.
אם הייתי שומע את הבכיות של המשפחות, היתומים והאלמנות והחולים וכו' וכו' -
הייתי רץ לתרום, ובוודאי שלא מפריע לגייס כספים.
מצווה אינה באה בעבירה.

בטוחה שאין התר לדרוס מישהו ברכב בדרך לגייס כסף ליתומים חולים וכו'
כך גם אין התר להטריד אנשים ברמה פסיכית עשרות(!!) טלפונים בשעה.

• תודה
Reactions: s.y
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...