תח"צ קווי תלמידים בבני ברק

מצב
הנושא נעול.

רחלי- עיצוב פנים

דלת לחלום שלכם.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
האטובוסים שם מזמן חורגים מגבולות התחנה , ימינה ושמאלה לכל כיוון - ולא במטרים בודדים ...

שוב, זה ממש לא המצב.. מוזמנים לבדוק....

אכןף כלל האוטובוסים בבני ברק סובלים מעומס מסוכן, ההבדל הוא שבכלל האוטובוסים נוסעים נוסעים בעלי סיכון יתר (מבוגרים נשים במצבים מסוימים ותינוקים)

אכן, אבל בכל מוסד לימודים, השתלמידים הולכים חלקם ימינה חלקם שמאלה ולכל כיוון, העומס הנל כשהמון תלמידים יוצאים בבת אחת , מקודה אחת (הת"ת) למקום אחד - חניית האוטובוסים - הוא מכביד הרבה יותר...
סמינר וולף לדוגמא לומדות הרבה יותר תלמידות אבל עדיין אפשר לעבור בקלות ברחוב המקביל .. גם אם הוא טיפה פחות עמוס.. יתכן שזה נובע מעוד כמה דברים שלא כאן הקום לפרטם...

כאמור לעיל, נחמד מאד להציג כל דבר , כשהציבור המתלונן הוא הציבור היחיד או כמעט היחיד , הנהנה ממתנה שהיא בעצם פירצה בחוק.. מדהים איך ציבור מסוים נהנה מכלל השרותים יותר המשאר והרבה יותר מחלקו באכלוסיה ועדיין בוכה "אכלו לי שתו לי" כמו כאן:

אכן, בהחלט בעיה ייחודית שקוראת אך ורק לציבור מסכן ואומלל שתמיד לוקחים לו הכל... :p:p
בכמה אוטובוסים מדובר שם? אין מצב שיותר מ-5.
ושוב אני חוזרת לשאלה- את מדברת על עומס יתר בכלל התח"צ, אז עדיף להעמיס על העומס הקיים גם תלמידים שגרים במרחקים גדולים? העיקר שהמדרכה תהיה פנויה ב-2 דקות שהאנשים הולכים בבן זכאי? (הרי כשהאוטובוסים רק חונים ועדיין אין תלמידים המדרכה פנויה...)
ואני מתגוררת באזור שליד סמינר מאיר-אלקיים-בי"ס נווה מאיר. בשעה 1:30 אין מצב לעבור שם!!! וא"א לקפוץ למדרכה ממול כי זה רחוב אהרונוביץ ולא איזה רחוב צדדי קטן. לא מדברת על הקושי של גברים לעבור שם בזמן הזה עם קבוצות התלמידות...
איך אמרת, לפעמים צריך להגדיל ראש. בחיי לא חלמתי להתלונן על התלמידות העומדות שם להנאתן...

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
זהממש מצחיק,
כי כאן זה טיעונים כלליים ,
ואילו כאן מדובר על בני ברק, אין אפילו התייחסות לדבר (כי מי בכלל יעיד להתחיל ע םקבוצות מסוימות)
נסו להסביר מה משותף בין - דאראג, ת"ת חורב, ת"ת רזי-לי, גור, בעלזא...
לזה אתם קוראים "קבוצות מסוימות"...?

בבני ברק קווי ההסעות הנל מונעות מכלל התשבים (אלו שנוסעים לעבודתם בשעת הC, ואלו שהולכים למקום לימודם, כי פשוט אין אפשרות לעבור בעיר שעמוסה גם ככה ועם תשתיות רקובות....

אבל זה בסדר התרגלנו...
המציאות היא שבמקומות שבהם לא קיימים קווי תלמידים (כגון סמינרים, או תתי"ם ובתי ספר שנפתחו בשני העשורים האחרונים), התלמידים יוצרים עומס וצפיפות נוראית בתחבורה העירונית הרגילה.
קווי תלמידים מיועדים להוריד את העומס מהתח"צ העירוני הרגיל, ובד בבד לאפשר לתלמידים לנסוע בצורה בטוחה יותר בפיקוח מלווה מבוגר (אם אמהות היו יודעות איך הילדים שלהם נוסעים באוטובוס רגיל...)

משקיע חרוץ

משתמש פעיל
בבני ברק קווי ההסעות הנל מונעות מכלל התשבים (אלו שנוסעים לעבודתם בשעת הC, ואלו שהולכים למקום לימודם, כי פשוט אין אפשרות לעבור בעיר שעמוסה גם ככה ועם תשתיות רקובות....
זהו ,
אחרי שנים של נסיונות להבין מה פוקק את ב"ב
עלינו על הבעיה
קווי האוטובוס של גור הם אלו שחוסמים ולא פחות מ-
מונעות מכלל התשבים
את התחבורה בעיר
רק חסר שהם גונבים לנו את האוכל ומרעילים את הבארות ואנחנו מסודרים
הגיוני מאוד

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
הנושא הוא לא התשלום, משום שגם קווי תלמידים כרוכים בתשלום מלא.
הנושא הוא הסעת התלמידים בצורה בטוחה ובהפרדה מהתח"צ העירוני, או תגבור כל קו שבו הדבר נצרך, עקב הסיכון הקיים לנוסעים.
כל הרשויות כרגע מתנערות ממתן שירות הסעות עירוני / תלמידים הניתן בתשלום. בנושא זה מתנהל הליך משפטי.

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
בכמה אוטובוסים מדובר שם? אין מצב שיותר מ-5.
מדובר על כ 10 אוטובוסים...
ושוב אני חוזרת לשאלה- את מדברת על עומס יתר בכלל התח"צ, אז עדיף להעמיס על העומס הקיים גם תלמידים שגרים במרחקים גדולים? העיקר שהמדרכה תהיה פנויה ב-2 דקות שהאנשים הולכים בבן זכאי? (הרי כשהאוטובוסים רק חונים ועדיין אין תלמידים המדרכה פנויה...)
לא, חלקם ילכו ברגל, מדובר על חידר שנמצא במכרז בעיר, ולכן הרבה מהתלמידים יכולים ללכת באופן עצמאי...

גדולים? העיקר שהמדרכה תהיה פנויה ב-2 דקות שהאנשים הולכים בבן זכאי? (הרי כשהאוטובוסים רק חונים ועדיין אין תלמידים המדרכה פנויה...)
לא מדובר בכל זמן ההמתנה של האוטובסים , + ב10 דק' עליה של התלמידים,
בצד אחש הלמדרה , האוטובסים חונים כיוון שאין מקום אחר ותחנה צרה מלהכיל, הם חונים חצי על המדרכה וחצי על הכביש.. כך שאשה עם עגלה (ויש הרבה כאלו..) ל איכולה לעבור אלא רק בכביש שעמוס ממילא,
ואם עובד שם קו אוטובוס 2 או 160 בכלל חגיגה שלמה... (אוטובוסים חונים, ועוד אוטובוס נוסע וכמובן בעלי הרכבים הפרטיים.. ממש חיגגה לעיניים)

וכן אני חושבת שאם היו מגברים לאזור הזה קווי אוטובוסים כלליים! לפחות שאר התושבים שגרים באזור , ותוך שיכון ג לפחות היו נהנים ממגוון קווים, ומאוטובוסים בתדירות גבוהה יותר
מה גם שבאופן שמימי (לא בשקתי אם מכוון או במקרה) בזמן חנית האוטבוסים יורדת תדירות קו 2 .. הקו היחיד שמגיע לאזור (וקו 160 שמכגיע בתדירות פחות העוד יותר עם מסלול שלא מחבר את תושבי השכינה לתוך העיר...)

רחלי- עיצוב פנים

דלת לחלום שלכם.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
@ברבור1 רק שאלה קטנה את לא חייבת לענות לי, אבל תעני לעצמך בכנות...
נניח מחר מודיעים בת"ת של ילדייך שיש הסעה, (ונניח התשלום אינו שיקול)
את מצרפת את ילדייך? או חושבת על אלה העוברים שם במדרכה?

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
זהו ,
אחרי שנים של נסיונות להבין מה פוקק את ב"ב
עלינו על הבעיה
קווי האוטובוס של גור הם אלו שחוסמים ולא פחות מ-

את התחבורה בעיר
רק חסר שהם גונבים לנו את האוכל ומרעילים את הבארות ואנחנו מסודרים
הגיוני מאוד
הקצנת!
חזרתי על כך כמה פעמים, שמדובר בבעיה קטנה יחסית לבעיות התחבורה של העיר!!

משקיע חרוץ

משתמש פעיל
הקצנת!
חזרתי על כך כמה פעמים, שמדובר בבעיה קטנה יחסית לבעיות התחבורה של העיר!!
ממש לא, כתבתם פה לפני 10 דקות את המשפט ההזוי הבא
ואילו כאן מדובר על בני ברק, אין אפילו התייחסות לדבר (כי מי בכלל יעיד להתחיל ע םקבוצות מסוימות)

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מה גם שבאופן שמימי (לא בשקתי אם מכוון או במקרה) בזמן חנית האוטבוסים יורדת תדירות קו 2 .. הקו היחיד שמגיע לאזור
את המשפט הזה אפשר להפריך בקלות -
קו 2 יוצא בשעה הזו בתדירות של 10 דקות
ממוצע הגעה לתחנה - רבי יהודה הנשיא / בארי
1723369134456.png

אפשר לראות כאן שהפער בין האוטובוסים מגיע בשלב מסויים לרבע שעה עוד לפני שהם מגעים לאיזור
דבר שמעיד על עומסים דווקא באיזורים אחרים של בני ברק

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
ממש לא, כתבתם פה לפני 10 דקות את המשפט ההזוי הבא
זה בעיה שמשפיע על כלל התושבים , אך הבעיה היא יחסית קטנה לבעיות הגדולות של התחצ בבני ברק...

והנה כמה הודעות לדומגא..:

אבל בהחלט הדיון על ההסעות לחיידרים לא קשור לכאן בקשר ישיר....

(ושוב חבל להסיט את נושא האשכול דבר הזה, זה נושא שאכן זקוק לתיקון , אבל ביחס למצב התחבורה בעיר הוא שולי יותר....)
מקווה שזה יספק אתכם...

משקיע חרוץ

משתמש פעיל
דבר מדהים!!!
בבני ברק קווי ההסעות הנל מונעות מכלל התשבים
אם תעיתם בכמה אוטובוסים מדובר שפוקקים את כל העיר
הגיע מייד התשובה
מדובר על כ 10 אוטובוסים...
אז שוב הבעיה שפוקקת ומונעת מכלל התושבים זוהי 10 אוטובוסים...
ואח"כ יכתבו שזה ענייני נו נו ...

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
את המשפט הזה אפשר להפריך בקלות -
קו 2 יוצא בשעה הזו בתדירות של 10 דקות
ממוצע הגעה לתחנה - רבי יהודה הנשיא / בארי
צפה בקובץ המצורף 1736744
אפשר לראות כאן שהפער בין האוטובוסים מגיע בשלב מסויים לרבע שעה עוד לפני שהם מגעים לאיזור
דבר שמעיד על עומסים דווקא באיזורים אחרים של בני ברק
אני מכירה את הטבלה הנל בע"פ, אני מדברת על מה שקורה בפועל... (אבל באמת יתכן וזה רק הרגשה שלי!!)

רחלי- עיצוב פנים

דלת לחלום שלכם.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי מה לשקול את זה,
איננו נמנים על הקבוצה שראשה מרוח בשמנת....

ושוב אני ממש לא פונה להורי הילדים שנהנים ממה שניתן להם על מגש של כסף!
אי אפשר לדרוש מהם תוותרו כי זה מפריע למישהו והילדים שלכם ילכו ברגל ויזעיו (כמו כלל ילדי בני ברק)..

אני פונה לאנשים שיושבים בבנים ברחוב ירושלים בעיר בני ברק, הנקרא עיריה,... ונהנים ממשכורת שמנה, שנבחרו בקלות של כלל התושבים.. והלוואי ויש שם מישהו שפותח אשכולות כאלו......
מה הקשר???
ההסעות מדובר על סיפור של 20+ שנה.... (אגב, ראיתי שביום שישי כתבת שלפני 40 שנה לא היה ת"ת גור- היה גם היה. אחי למדו לפני 40 שנה ואפילו יותר בת"ת גור. הא, ואז עדיין לא היו הסעות... הורי שילמו על הסעה פרטית למקומות ואתרים) ומאז שהחלו ההסעות לפני כ-20 שנה, היו לכם קדנציות וראשים משלכם ואפשרויות לדאוג למצביעיכם. למה לא דאגו לזה ולעוד דברים אחרים שמתלוננים עליהם?
ואגב קטן וחשוב- ההסעות האלה לא קשורות בשום צורה לעיריה ולראשיה.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אני מכירה את הטבלה הנל בע"פ, אני מדברת על מה שקורה בפועל... (אבל באמת יתכן וזה רק הרגשה שלי!!)
הנתונים מבוססים על GPS בזמן אמת
עם תחושות אי אפשר לנהל דיון בוגר...

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
דבר מדהים!!!

אם תעיתם בכמה אוטובוסים מדובר שפוקקים את כל העיר
הגיע מייד התשובה

ווא זה לא הוגן,
כשהם בתחנה אין אפשרות לעבור ברחוב (וזה רחוב די גדול...) הפקקים מגיעים עד לרחוב ירושלים, ובהתחשב בכך שזה הרחוב הראשי שמוביל לשכונת שיכון ג.מתוך העיר, זה בהחלט מכביד..
אבל שוב מתנצלת אם הגזמתי כולה חיידר אחד משפיע רק על 15-20 אחוז מאכלוסיית העיר שמתגוררת בשכונה....(מה זה לעומת קבוצה קטנה ופירבלגית)

ושוב זה בהחלט לא הבעיה העיקרית !היא בהחלט קטנה יחסית!
במיוחד כשהיא רק בשעות מסוימות ולא בכל שעות היום!
אגב, גם בעיה כזו צריך לפתור

הנתונים מבוססים על GPS בזמן אמת
טוב, לגבי הGPS קו 2 וגם שא ר4הקויים לא באמת יוצאים בתדירת המיוחסת אליהם...

ולגבי:
צודק!!!

בל"נ מקבלת על עצמי שלא להגיב יותר באשכול זה....
מי שרוצה להבין - יבין ומי שלא תמיד יכול להיתפס למשפט או 2.. הכוונה הובנה..
יש בעיה כללית של תחבורה בעיר,
ויש בעיה נוספת קטנה הרבה יותר, שמכבידה גם על הנסיעה בעיר, והבעיה צורמת יותר כשהיא ניתנת למגזר מסויים בלבד, ומכבידה על כלל תושבי האיזור, לא משנה אם יש שורה בחוק שנותנת לכך גושפנקא חוקית...)

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה