עזרה קווי וואטסאפ חסומים ברמי לוי

זושא כץ

משתמש מקצוען
@ivr
שלחתי מייל לסלקום כמו שכתבתם כאן ולא קיבלתי שום התייחסות.
מה עושים?

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
תגובת משרד התקשורת:

1. מצ"ב מענה חברת רמי לוי אשר נשלח אל משרדנו.
  2. ממענה החברה עולה כי המספרים אינם פעילים.
  3. לכל בירור נוסף בנושא עליך לפנות לועדת הרבנים ככל שמדובר בחסימה של קווי תוכן במספר 02-5381858.
  4. לשירותך.
תגובת החברה:

שלום רב,

נעשה ניסיון חיוג למספרים אלה ממנויים שאינם כשרים ברמי לוי וגם ממנויים ממפעילים אחרים וניראה כי המספרים הנ"ל לא פעילים, נתקבלה הודעה כי המספרים אינם מחוברים.

חשוב לציין כי קיימים שני סוגי חסימות:

1. מיוחס ספציפית למנויים הכשירים והסינון שלו תלוי רק בוועדת הרבנים.
  2. סינון מערכתי דרך מערכת של רמי לוי תקשורת, כאשר היעדים היחידים שניתן לפתוח או לחסום הינם שיחות לרש"ף, בינלאומי, נדידה, 1900 1901 1902.

במידה ויש יעד מסוים כמו שירות ספק תוכן כלשהו שייהנו חסום במערכת אין לרמי לוי תקשורת אפשרות לשחרור את החסימה.

יום טוב,

רוחמה גואליב

פניות הציבור – מטה

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
תגובת משרד התקשורת:

1. מצ"ב מענה חברת רמי לוי אשר נשלח אל משרדנו.
  2. ממענה החברה עולה כי המספרים אינם פעילים.
  3. לכל בירור נוסף בנושא עליך לפנות לועדת הרבנים ככל שמדובר בחסימה של קווי תוכן במספר 02-5381858.
  4. לשירותך.
תגובת החברה:

שלום רב,

נעשה ניסיון חיוג למספרים אלה ממנויים שאינם כשרים ברמי לוי וגם ממנויים ממפעילים אחרים וניראה כי המספרים הנ"ל לא פעילים, נתקבלה הודעה כי המספרים אינם מחוברים.

חשוב לציין כי קיימים שני סוגי חסימות:

1. מיוחס ספציפית למנויים הכשירים והסינון שלו תלוי רק בוועדת הרבנים.
  2. סינון מערכתי דרך מערכת של רמי לוי תקשורת, כאשר היעדים היחידים שניתן לפתוח או לחסום הינם שיחות לרש"ף, בינלאומי, נדידה, 1900 1901 1902.

במידה ויש יעד מסוים כמו שירות ספק תוכן כלשהו שייהנו חסום במערכת אין לרמי לוי תקשורת אפשרות לשחרור את החסימה.

יום טוב,

רוחמה גואליב

פניות הציבור – מטה
ניסית לחייג ממספר לא כשר כדי לאמת או לשלול את הענין?

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

כולנו עם אחד

משתמש פעיל
התקשרתי לפניות הציבור של ועדת הרבנים הם אומרים שאין מצב כעת להכשיר את המספרים של ימות המשיח
ואפשר לפנות לחברות אחרות קול כשר ועוד משהו נראה לי שאין מנוס

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
התקשרתי לפניות הציבור של ועדת הרבנים הם אומרים שאין מצב כעת להכשיר את המספרים של ימות המשיח
ואפשר לפנות לחברות אחרות קול כשר ועוד משהו נראה לי שאין מנוס
הם במלחמה על ימות המשיח, וחוסמים את כל המספרים שלהם בגלל זה

כולנו עם אחד

משתמש פעיל
ב"ה

אופציה נוספת לבעל המערכת שנחסמה: לרכוש קו נייח מאחת מחברות התקשורת, או מספר נוסף לקו קיים בדוגמת המספר הוירטואלי שניתן להזמין לקווי בזק, לפנות בדואר אלקטרוני לשרות הלקוחות שלנו, ואנו ננייד את המספר החדש לימות המשיח ונקים לכם את המערכת על המספר הזה,

מספרים אלו בצורה משמעותית נחסמים פחות מאשר הקווים הרגילים.

חשוב להדגיש, מהרגע שהמספר מנויד לחברת ימות המשיח ולבעלותה, חברת התקשורת ממנה נרכש הקו מפסיקה לחייב אתכם, ואצלנו השימוש בו בחינם.

.
אפשר יותר פרטים והדרכה איך עושים את זה

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
טוב אין לי כח לעבור על כל השלבים המסובכים שהצעת פה @ivr יש אולי מצב אתה מתקן לי? ניסיתי לדווח דרך החברה ולא עשה משהו מיוחד חוץ מלשלוח לי מספר אישי שלא עבד.
אין מצב לתת מספר אחר במקום המספר הקודם שהיה ואין לי בעיה לדווח לחברי הקבוצה?
(לא נחסם רק לי, נחסם לעוד כמה בקבוצה)

זושא כץ

משתמש מקצוען
@ivr
שלחתי מייל לסלקום כמו שכתבתם כאן ולא קיבלתי שום התייחסות.
מה עושים?
קיבלתי טלפון תשובה כי המספרים חסומים בגלל קומה כשרה,
ניסיתי להילחם ולהסביר שהם חייבים לפתוח וכו' כמו ש @ivr כתב כאן למעלה אבל זה לא עזר,
ביקשתי את תגובתם בכתב ובמקום זה הם שלחו לי במייל רק את הקובץ של ההסכם והחוזה שלי איתם עם החלק שקשור לחסימת מספרים.
חבל.

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
קיבלתי טלפון תשובה כי המספרים חסומים בגלל קומה כשרה,
ניסיתי להילחם ולהסביר שהם חייבים לפתוח וכו' כמו ש @ivr כתב כאן למעלה אבל זה לא עזר,
ביקשתי את תגובתם בכתב ובמקום זה הם שלחו לי במייל רק את הקובץ של ההסכם והחוזה שלי איתם עם החלק שקשור לחסימת מספרים.
חבל.
אני בחיפוש כבר זמן רב אחר "פייטר" (לוחם בלעז) שילחם את מלחמת החסימות
נראה לי שאתם דוקא מתאימים לעניין
אז אולי תנסו בכל זאת לשכנע את וועדת הרבנים לעניני תקשורת?
כי למה שבאמת יחסמו לנו קווים משפחתיים קבוצתיים וכו'?
חייבים ללחום!!!!!!!!!!!
איפה גלאנט?

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
@ivr
יש לכם פיתרון מעשי שעובד באמת
כי כמעט כל ההצעות כבר נוסו וזה לא עובד.

זושא כץ

משתמש מקצוען
אני בחיפוש כבר זמן רב אחר "פייטר" (לוחם בלעז) שילחם את מלחמת החסימות
נראה לי שאתם דוקא מתאימים לעניין
אז אולי תנסו בכל זאת לשכנע את וועדת הרבנים לעניני תקשורת?
כי למה שבאמת יחסמו לנו קווים משפחתיים קבוצתיים וכו'?
חייבים ללחום!!!!!!!!!!!
איפה גלאנט?
זה נלחמה נגד ימות משיח כרגע.
בחברות האחרות זה פתוח כמו קול כשר ועוד.

כולנו עם אחד

משתמש פעיל
פשוט להתקשר לבזק לבקש קו וירטואלי לאחר שיש לך מספר של בזק מתקשרים לימות המשיח לעשות ניוד ואז לפעול לפי ההוראות שלהם והנה קיבלתם את המערכת המשפחתית שלכם עם מספר של בזק ואז סיכוי קלוש שייחסם.
משום שוועדת הרבנים חוסמת קומת מספרים שלימה, כך שקשה להם לעלות על מספר של בזק ולחסום אותו ספציפי.
ומי שרוצה לנסות להלחם בוועדת הרבנים חבל על הזמן שלו זה גוף מאד מאד מבוסס ומשומן, בידיעה!

מקצב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
עידכון -
דיברתי עם רמי לוי הם אומרים שזה ממש לא קשור אליהם וצריך לדבר עם ועדת הרבנים.
למישהו יש פרטי התקשרות של ועדת הרבנים?
אני גם דיברתי עם הוט מוביל והבנתי מהם שבסמכותם לדחות שיחות של 1900 ושיחות לחו"ל
חוץ מזה מה שנחסם אין להם מושג וכששאלתי אולי זה קשור לועדת הרבנים הם טענו בתוקף שזה לא קשור אליהם ואין להם רשות כלל להסיר את זה
מה הבדיחה הזאת עם ועדת הרבנים אולי שהיא פשוט תבטל את החסימה המיותרת ותמנע מכולנו כאב ראש וטרחה לא מעטה???????

yechiel19

משתמש רשום
לאשתי חסמו בגולן את כל הקווים ומצאתי פתרון יחסית פשוט:
פתחתי מערכת ivr וביצעתי הפנייה מכל שלוחה למספר אחר של וואצאפ.
גם אם המספר נחסם אפשר לפתוח מערכת חדשה ולהפנות למערכת הקודמת ולחסוך את ההגדרה של כל השלוחות

דיתי חן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי כמה שאלות.
מי זה ועדת הרבנים לענייני תקשורת?
איזה רבנים חתומים על הועדה הזו?
ואיך אפשר ליצור איתם קשר?
אשמח לתשובות,
תודה!

ישראל מיכאל

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה