דרוש מידע קבר שמואל הנביא

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
המקום פתוח 24 שעות,
הגג נסגר בשקיעה
זה מידע מהזמן האחרון?
אני שואלת כי לי אמרו שב6 מתחילים לסגור את האזור שלב אחרי שלב.
הקבר, הגג, המתחמים עם השולחנות וכו' וכו'
כלומר, מי שרוצה להנות שם צריך להגיע בשעה 4 לפחות.

אפאצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
יש מקומות ישיבה בחוץ??
יש סככות שמפוזרות במתחם עם מקומות ישיבה, יש גם קולר גדול למים קרים בכניסה, גם ברחבת הקבר ובפרט ובפרט על הגג יש נוף פנורמי אדיר. אגב העליה לגג היא גרם תלול מאוד של מדרגות שיכול להיות אטרקציה בפני עצמו. אם פונים שמאלה מייד אחרי הכניסה יש שם אתר ארכיאולוגי יפהפה, ויש כמובן את שכשוכית חנה שנמצאת במורד ההר מצד ימין לבאים מהכניסה.
זה מידע מהזמן האחרון?
זה אתר של רשות הטבע והגנים מאמין שאפשר לברר שם. באתר נראה שיש הבדל בשעות פתיחה בין הקבר עצמו לשאר האתר

נר למאה

משתמש חדש
מישהו יודע לתת פרטים לגבי חלאקה במקום
אם יש מקום לערוך סעודה?

שלום שלוםם

משתמש מקצוען
זה מידע מהזמן האחרון?
תכלס יש למישהו מידע מהימן מתי הגג נסגר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה