כללי קבוצת רכישה בהנחת ענק,(נקווה בע"ה) מפונטייפ!!!

חנה782

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מעוננינת לא בהתחייבות
אבל לא אמרו כמה צריך לשלם עם מע"מ???

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י חנה782;836120:
מעוננינת לא בהתחייבות

תמיד בפונטים נותנים מחיר ללא מע"מ. אך תוכלו לחשב בקלות את המע"מ על ידי הכפלת המחיר ב1.16 או מהחודש הנוצרי הבא ב 1.17.

איש תם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מעוניין
(עדיין ללא התחייבות..)

נכתב ע"י חנה782;836120:
מעוננינת לא בהתחייבות

המחיר יוצא:
967.44
=
9.70 ש"ח למשקל
(בנתיים זה זול ב - 1 ש"ח למשקל מהמחיר הכי זול ששמעתי עד היום מכל החברות..
כל הכבוד!!!)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
למרות שכבר יש לי הרבה מהפונטים של פונטייפ - במחיר כזה לא יזיק לי להצטרף לעוד מבצע, ולכן גם אני בפנים

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י יעקב וואלף;836424:
מעוניין מאוד, יש מצב גם לעבור את ה- 40%??

40% זו ההנחה המקסימלית שפונטייפ הסכימו, כמובן אפשר יותר מ40 מצטרפים, רך זה כבר לא ישפיע על המחיר.

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הידד!

הגענו לארבעים מתענינים!!!:)
לכן נוכל להמשיך לשלב הבא.

והוא פשוט:

מי שמעוניין. בפועל ממש, ברכישת החבילה במחיר המדהים של 834 ש"ח למאה משקלים.(הכל כפי המפורט בתחילת האשכול)
בתוספת בונוסים רבים המפורטים בתחילת האשכול, ושווים גדול ממחיר החבילה עצמו.
וכן בזמן בחירה של שנתיים!

ישלח לי הודעה בפרטי, ובה יופיע:
שם וטלפון.

כאשר אכן המעונינם למעשה יגיעו40 אתחיל להעביר את השמות לפונטייפ.

בהצלחה גם בהמשך !¡!¡

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בונוס נוסף!!

דברתי עם רבי אליהו,
וקבלנו בונוס נוסף!

כאשר יהיו 40 מצטרפים ומעלה, נקבל משקל נוסף לכל רוכש,על כל מצטרף נוסף.
למשל אם יהיו 50, נקבל 110 משקלים!!

וזאת עד ל60 מצטרפים. דהיינו 120 משקלים.

הרשמה אצלי בהודעה פרטית. לשלוח שם וטלפון.

אזכיר דבר חשוב:
א. ניתן לבחור אלמנטים.
ב. הבחירה היא למשך שנתיים!! וגם אחר כך ניתן לבחור, ללא הגבלת זמן!!! אך רק מהפונטים שיצאו במהלך השנתיים של הבחירה.
זה שיקול מאד משמעותי.

dmm770

משתמש רשום
למה? למה? למה?
קניתי לפני חודשים ספורים ועדיין יש לי קדרים ללמעלה מ30 משקלים.

ועכשיו שאלה חשובה,
באיזה גודל ופורמט ומקבלים את האלמנטים?

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י dmm770;836553:
למה? למה? למה?
קניתי לפני חודשים ספורים ועדיין יש לי קדרים ללמעלה מ30 משקלים.

ועכשיו שאלה חשובה,
באיזה גודל ופורמט ומקבלים את האלמנטים?

לגבי אלמנטים, אין משהו מיוחד למבצע זה ,אלא פשוט אלמנט שווה משקל. וכל הפרטים מופיעים באתר פונטייפ, תחת השם"מוצרים נוספים" כמדומני.

לא יזיק עוד 100 משקלים לבחירה... הרי זה לכל הפונטים שיצאו בשנתיים הבאות. וגם אחר כך בלי הגבלה. אך מאותם שיצאו במהלך השנתיים.

משה וייס

משתמש פעיל
נכתב ע"י eliezer;836554:
לגבי אלמנטים, אין משהו מיוחד למבצע זה ,אלא פשוט אלמנט שווה משקל. וכל הפרטים מופיעים באתר פונטייפ, תחת השם"מוצרים נוספים" כמדומני.

לא יזיק עוד 100 משקלים לבחירה... הרי זה לכל הפונטים שיצאו בשנתיים הבאות. וגם אחר כך בלי הגבלה. אך מאותם שיצאו במהלך השנתיים.

אתה בטוח שאלמנט = משקל, לא נראה לי..
תברר בבקשה איתם בדיוק, מעסקאות קודמות אני יודע שזה לא בדיוק כך...

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י liorwr;836556:
אתה בטוח שאלמנט = משקל, לא נראה לי..
תברר בבקשה איתם בדיוק, מעסקאות קודמות אני יודע שזה לא בדיוק כך...

אין פרטים מיוחדים במבצע זה לגבי אלמנטים. נדמה לי שזה תלוי בגודל האלמנט(a6,a5,a4 או משהו כזה)

מ"מ בע"ה אשאל מחר בפירוש מידע יותר ברור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה