קבוצה איכותית של קלינאיות תקשורת... יוצאת לדרך

הפתעה

משתמש מקצוען
שלום,
לתועלת הכלל-
זה לא סוד שיש ביקוש גדול לקלינאיות תקשורת שומרות תורה ומצוות. לכן, אני מוצאת לנכון לפרסם כי יוצאת לדרך קבוצת קלינאיות איכותית הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישיותית.
חברותי ואני בוגרות מחזור א' בקריה האקדמית אונו- הקמפוס החרדי סיימנו לימודים.
לקראת קבלת רישיון מטעם משרד הבריאות (בעז''ה בימים הקרובים).
בקבוצה שלנו יש מס' קלינאיות דוברות אידיש, דוברות אנגלית ואחת דוברת צרפתית
כמובן שרובנו מסודרות ב''ה עם עבודה לשנה הבאה, אך ידוע לי שלחלק קטן מחברותי נותרו מס' שעות פנויות.
אשמח לתווך בין הצדדים..
בברכה

קריאת כיוון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
א. ברכת הצלחה לדרך!
ב. אשמח לקבל מידע כולל שם , כתובת, פרטי התקשרות, באיזו אוכלוסיה היתה ההתמחות ובמה הרצון להתמקצע, כמו כן האם הקלינאיות תקבלנה הדרכה. יש לי שיתופי פעולה פוריים עם קלינאיות מצוינות ואשמח להכיר ולבדוק.
בהצלחה!
אתי רוזנצוייג- קריאת כיוון
מיצוי תהליכי טיפול ואבחון

הפתעה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י קריאת כיוון;n5016312:
א. ברכת הצלחה לדרך!
ב. אשמח לקבל מידע כולל שם , כתובת, פרטי התקשרות, באיזו אוכלוסיה היתה ההתמחות ובמה הרצון להתמקצע, כמו כן האם הקלינאיות תקבלנה הדרכה. יש לי שיתופי פעולה פוריים עם קלינאיות מצוינות ואשמח להכיר ולבדוק.
בהצלחה!
אתי רוזנצוייג- קריאת כיוון
מיצוי תהליכי טיפול ואבחון

ראשית, תודה על האיחולים.
רק שלא לגמרי הבנתי- האם את מעסיקה? בעלת מכון ? אם כן, אשמח להעביר את פרטיך לחברותי.

ולשאלותיך:
התמחות- כולן עוברות התנסות ב-5 תחומים: שפה (מכוני התפתחות הילד, גנים שפתיים, בתי ספר ללקויי למידה), שמיעה, אוכלוסיות מיוחדות, תקשורת ואפזיה.
רצון להתמקצע- אינדיבידואלי, כל אחת והתחום שמעניין אותה.
הדרכה- חובה!

תודה רבה

קריאת כיוון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי מכון לאבחונים [דידקטיים, מוכנות, פסיכודידקטיים, פסיכולוגיים, קשב וריכוז ועוד. בנוסף, אני מנחת הורים וכחלק ממיצוי תהליכי טיפול ואבחון מפנה לקלינאיות תקשורת, כמו גם לאנשי מקצוע נוספים, לצורך טיפול ייעודי בתחום הזקוק לטיפול. אך, אני מפנה רק לקלינאיות שאני מכירה את עבודתן המקצועית, והן מתאימות בסטנדרטים האנושיים למה שאני מחפשת ומפנה.

דורהלה

משתמש פעיל
נכתב ע"י הפתעה;n5015976:
שלום,
לתועלת הכלל-
זה לא סוד שיש ביקוש גדול לקלינאיות תקשורת שומרות תורה ומצוות. לכן, אני מוצאת לנכון לפרסם כי יוצאת לדרך קבוצת קלינאיות איכותית הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישיותית.
חברותי ואני בוגרות מחזור א' בקריה האקדמית אונו- הקמפוס החרדי סיימנו לימודים.
לקראת קבלת רישיון מטעם משרד הבריאות (בעז''ה בימים הקרובים).
בקבוצה שלנו יש מס' קלינאיות דוברות אידיש, דוברות אנגלית ואחת דוברת צרפתית
כמובן שרובנו מסודרות ב''ה עם עבודה לשנה הבאה, אך ידוע לי שלחלק קטן מחברותי נותרו מס' שעות פנויות.
אשמח לתווך בין הצדדים..
בברכה

יש באתר האגודה דרושים לפי אזור. יש שם המון הצעות

rivkav8

משתמש חדש
אני גם מכירה אותן מקרוב, באמת קבוצה איכותית ביותר!!

אני מנצלת במה זו להוקיר ולהודות לכל הבנות והנשים החרדיות שבמסירות נפש הולכות ללמוד מקצוע.
זה מביא קידוש ד' גדול מאד!!

leahhof

משתמש רשום
מזל טוב לכל הקלינאיות שעברו בהצלחה את הבחינה של משרד הבריאות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה