עזרה צ-ע-צ-ו-ע-י-ם- יש מצב לאחסן אותם מסודר?

The special one

משתמש פעיל
תולים יחידת איחסון בצורה של קוביות ובכל קוביה קופסה עם צעצועים
כך הילדים לא מגיעים להם (ולא נשארים סתם בחוץ על הרצפה) וכך הכל מסודר

צפורה. ב.

משתמש פעיל
אני שמעתי על רעיון מעולה (רלוונטי למי שמתכנן ארון חדש)
מודדים את הקופסאות פלסטיק של איקאה
ולפי זה יהיה רוחב הדלת בארון ובפנים במקום מדפים שמים כפיסי עץ משני הצדדים (כמו מסילות )
ועל זה שמים את הקופסאות של איקאה, יש בכמה גדלים מתאים להמון סוגי משחקים
מקווה שהובנתי....

יודית 121

משתמש מקצוען
תולים יחידת איחסון בצורה של קוביות ובכל קוביה קופסה עם צעצועים
כך הילדים לא מגיעים להם (ולא נשארים סתם בחוץ על הרצפה) וכך הכל מסודר
יחידת איחסון הכוונה כוורות?
לא מעדיפה משהו שתלוי למעלה יש לי טראומה עדיין מרעידות האדמה

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
אני שמעתי על רעיון מעולה (רלוונטי למי שמתכנן ארון חדש)
מודדים את הקופסאות פלסטיק של איקאה
ולפי זה יהיה רוחב הדלת בארון ובפנים במקום מדפים שמים כפיסי עץ משני הצדדים (כמו מסילות )
ועל זה שמים את הקופסאות של איקאה, יש בכמה גדלים מתאים להמון סוגי משחקים
מקווה שהובנתי....
יכולה להעלות תמונה?

Yael Mor

משתמש מקצוען
אני סידרתי בקופסאות של איקאה בכל מיני גדלים, גם יפה, גם מסודר, וגם יודעים איפה כל דבר ולא מחפשים שעה כל חלק של צעצוע אחר. אם תרצי אעלה לך תמונה.

נחמי3

משתמש מקצוען
אשמח גם לשיתוף תמונות בנושא
כמובן בצורה שיהיה נעים לעין

riki18

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
לי ולאחותי יש 2 עמודונים כאלה מאיקאה
מתאים לכל המשחקים שצריכים קופסת אחסון
מהמם ומסודר.
יש לזה גם מכסים.

מה שכיף בזה- שלא צריכים להנדס קופסאות במדפים
אלא שולפים את הקופסא הרצויה, משחקים, אוספים ומחזירים.
יש 3 גדלים של קופסאות, בחנות עצמה יותר קל לראות ולתכנן.

אותי זה ממש הציל
כי יש לי לי חדר פצפון לילד ברוחב של מיטת תינוק, ובצד ימין יש קיר בעומק 30 ס"מ
, שזה הדבר היחיד שיכולתי לשים שם.

עריכה: אצלי בינתיים עמודון אחד משמש לכביסה, והשני למשחקים
ומעל שניהם שמתי את כל הספרים שלו. וקניתי באיקאה גם מחזיק לספרים, שלא יפלו מהצד השני.

Yael Mor

משתמש מקצוען
יש עוד משחקים אבל כל אחד במקום שמתאים לו. כמו כלי מטבח במטבח משחק, בובות בלול (אין לי מקום אחר לבובות הגדולות האלו...)
אני חושבת שהעניין הוא לשים כל משחק בקופסא אחרת בגודל המתאים ואז הכל נשאר מסודר. ואם לא רוצים שהילדים יקחו ויבלגנו אז לשים את זה במקום גבוה, מעל הספריה וכדו'. בהצלחה!
צפה בקובץ המצורף 1325264

יות

משתמש חדש
עריכה תורנית
אצלנו הכל בקופסאות פלסטיק שקופות לפי הגודל הנצרך
עומד יפה ומסודר בארון

שירי :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי מרפסת עם יציאה מחדר הילדים
קניתי עמודון די מסיבי של כתר עם 5 מדפים ברוחב 90 ועומק 45 והנחתי במרפסת.
קניתי סלסלאות בכל מיני גדלים
ופשוט אושר לילדים
הכל נגיש ומסודר
חלום!

נחמי3

משתמש מקצוען
יש עוד משחקים אבל כל אחד במקום שמתאים לו. כמו כלי מטבח במטבח משחק, בובות בלול (אין לי מקום אחר לבובות הגדולות האלו...)
אני חושבת שהעניין הוא לשים כל משחק בקופסא אחרת בגודל המתאים ואז הכל נשאר מסודר. ואם לא רוצים שהילדים יקחו ויבלגנו אז לשים את זה במקום גבוה, מעל הספריה וכדו'. בהצלחה!
צפה בקובץ המצורף 1325264
לא נפתח התמונה

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
איפה אתם שמים את הצעצועים בבית?
אשמח לכל רעיון שיהפוך את הדבר הזה ליותר מאורגן.
תודה
שהזמנו ארון מנגר , ביקשתי ממנו שיעשה בתוך הארון מגירה גדולה עם גלגלים על הרצפה ובמגירה הזאת מכניסים את כל המשחקים שאין להם מקום מוגדר
המגירה יוצאת מהארון ושמסיימים לשחק מכניסים הכל פנימה ומחזירים לארון

אולי מעניין אותך גם...