כללי צרור שאלות לגבי הדפסה

יש שדה

משתמש פעיל
1. אני רוצה להדפיס 10 עותקים מאותו מסמך, אבל שיצאו כצרור עם הידוק בפינה העליונה.
מה שאני עושה היום, אני עורך את המסמך שיהיו בו 10 עמודים, ומדפיס עם סיכה.
השאלה היא האם יש דרך שלא אצטרך לערוך אותו כ-10 עמודים, אלא שבפעולת ההדפסה, הוא יבין שאת 10 ההעתקים צריך להדק.
למאי נפק"מ, החלטתי לערוך תיקון, ה' ישמור, למחוק את כל המסמכים לתקן להעתיק. המנהל שלח עוד תיקון, למחוק 9 מסמכים לתקן להעתיק וכן הלאה.

2. יש לי את אותה השאלה לגבי שתי עמודים בדף. האם כדי להדפיס 2 עמודים בדף אני חייב ליצור בתוך המסמך 2 עמודים, או שאפשר פשוט בעת ההדפסה כשאני קובע 10 עותקים, שהמכונה תבין לבד לשבץ 2 בעמוד כך שיצאו רק 5 דפים.

3. האם מישהו יודע איך קובעים כאן (בניהול הנמצא בתמונה מצורפת) הדפס מעמוד... עד עמוד...?
1592140088200.png

תודה מראש

שלום רבב

משתמש פעיל
אם אתה מדפיס בוורד יש דרך פשוטה מאד להדפיס את הדף 10 פעמים עם הידוק ומחולק כמה בעמוד,
בחלון שהצגת יש שורה עמודים שם תכתוב 1,1,1,1 כמס' הפעמים בהם תרצה להדפיס
והכל יבוא על מקומו בשלום

יש שדה

משתמש פעיל
אם אתה מדפיס בוורד יש דרך פשוטה מאד להדפיס את הדף 10 פעמים עם הידוק ומחולק כמה בעמוד,
בחלון שהצגת יש שורה עמודים שם תכתוב 1,1,1,1 כמס' הפעמים בהם תרצה להדפיס
והכל יבוא על מקומו בשלום
הגאונות שבפשטות:D:D:D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה