התייעצות צעקת הדל

אינטקסט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים

אינטקסט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
קיבלתי הביתה בדור מכתב מהרשת הגדולה בה לומדות בנותי שכביכול הכניסו לנו סכום נאה עבור החזר נסיעות. בפועל- הסכום לא הגיע, וזה כבר פעם שניה.
לא מצליחה להשיג אף אחד להבין איפה הכסף, מה עושים?
מאוד הגיוני שזה נכנס לבית הספר אצלכם בזכות. תבררו בהנהלת החשבונות. זה לא אמור להכנס אלייך לבנק...

עורכת קליפים

משתמש פעיל

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
כמה משלמים אצלכם על כזה טיול?
צפה בקובץ המצורף 1674746
IMG_20240609_093037.jpg

לדעתי גבו את המקסימום המותר על פי חוזרי מנכ"ל.

ממש ניצול ציני.

מצד שני אם זה נכון שה" לונה פארק" באלעד גובים 60 ש"ח! על כניסה לילדה אז אני לא יודעת מה לאמר.
וזה גם לא מסתדר לי עם זה שלקחו כ"כ הרבה כיתות ביחד. אם הגבייה לפי ראש היו שוכרים את המקום פעמיים.
הבנות שלי תיארו תורים בלתי נגמרים על מספר מתקנים עלובים.
(בדיוק היינו בסופרלנד לפני שבועיים, שילמנו 80 ש"ח, היה להן למה להשוות...)

עורכת קליפים

משתמש פעיל
מצד שני אם זה נכון שה" לונה פארק" באלעד גובים 60 ש"ח! על כניסה לילדה אז אני לא יודעת מה לאמר.
הלונה פארק באלעד ובמודיעין עילית זה אותו בעלים,
ואותם מתקנים בדיוק,
כנראה שבשניהם עולה 60 ש"ח כניסה,
לא שהבנתי למה כל כך יקר, אבל אם אין מישהו שיעבוד על הורדת המחיר הוא לא ירד בחיים,
למה לקחו לכם 100 ש"ח אם 60 הולך ללונה פארק, מה עשו עם ה40 ש"ח הנותרים?
לא ברור לי.
אבל מסתבר באמת שבתי הספר מנצלים את הטיולים להשלמת הכנסה לבית הספר.

אינטקסט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
צפה בקובץ המצורף 1675836
לדעתי גבו את המקסימום המותר על פי חוזרי מנכ"ל.

ממש ניצול ציני.

וזה גם לא מסתדר לי עם זה שלקחו כ"כ הרבה כיתות ביחד. אם הגבייה לפי ראש היו שוכרים את המקום פעמיים.
הבנות שלי תיארו תורים בלתי נגמרים על מספר מתקנים עלובים.
(בדיוק היינו בסופרלנד לפני שבועיים, שילמנו 80 ש"ח, היה להן למה להשוות...)
גם באלעד וגם במודיעין עילית - זו אותה בעלות.

לא ראיתי שענו זאת כבר.. בלת"ק.. סליחה.

אינטקסט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים

קצרה

משתמש מקצוען
מה? לאלעד בסך הכל. אהה היה שם פיגוע לפני שנתיים. טוב.
מה זה משנה לאן בדיוק?
בכל מקום בארצינו הקטנטונת בכל רגע נתון - קיים סיכון :(
לפני שנתיים באלעד לפני שלוש שנים בבני ברק , לפני כמה חודשים ביבנה, בצומת בני ראם..
כולם מקומות סתמיים ואקראיים..
והרשימה ארוכה לצערינו...

משרד החינוך דורש אבטחה גבוהה - בית הספר חייב לעמוד בה ולא משנה אם יצאו לגינה השכונתית.

תשמחו שלפחות יוצאות ללונה פארק - יש בתי ספר שאין כלום.
ולא.
הבנות מאוכזבות.
זה לא כיף שאין לבנות חוויה כיתתית של טיול.
לא הכל בא לנו לחסוך מהילדות העיקר שהרווחנו 80 שקל...

אפיפית

משתמש פעיל
אצל הבת שלי גבו 85 לפארק בק"ס
ושינו יום כי התברר להם שביום שסגרן עליו מראש יש כבר 800 תלמידות !!!

סימה ב

משתמש חדש
ומה תגידו על עבודה חודשיים ללא משכורת.
עוד לא אשרו את התקן. בקרוב.
דעת תורה לא מעניינת.
אין ברירה עו"ד בתמונה.

במבי חדש

משתמש חדש
לגבי טיולים בביהס
מסתבר שזה עבור מלווים חובש ומאבטח
זה עולה הון , ולוקחים לפי ראש, זה לא חוסך שיוצאים הרבה יחד

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
לגבי טיולים בביהס
מסתבר שזה עבור מלווים חובש ומאבטח
זה עולה הון , ולוקחים לפי ראש, זה לא חוסך שיוצאים הרבה יחד
ממש ממש לא לפי ראש
וזה לא מה שעולה הון
וטיול מירושלים או בני ברק לאלעד לא דורש מאבטח. והחובש הוא אחת המורות מהצוות שעשתה קורס 30 שעות של עזרה ראשונה בשנתיים האחרונות (כל בוגרת סמינר טריה)

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
זעקת הדל?
אני גר במדינה שמשפחה בת 9 נפשות שבו האב מרוויח 15,000 ש״ח מוגדרות באופן רשמי, ובצדק, כחיה-״מתחת לקו העוני״.
לעומת זאת, במקום לתת לאב אפשרות להגדיל הכנסות ולצאת כמה שיותר מהר הקו העוני, על כל שקל נוסף שהאב מרוויח המדינה לוקחת 64 אג׳ (מס הכנסה, מע״מ, ביטוח לאומי) ולאב נותר 36 אג׳ בלבד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה