דרוש מידע צניחה של למעלה מ 30% ברכישת משקאות עתירי סוכר!

ברכה וישועה

משתמש פעיל
לא כצעקתה...
אחוזי הצריכה לא ירדו כ"כ,
וגם לא יעלו כ"כ משום שהמחיר פשוט לא יירד!!!
רק 3 חברות מונופוליות במשק ירוויחו יותר...
חבל חבל גם אם אחוזי הצריכה לא ירד כ"כ אם היו הולכים בכיוון הזה הם היו יורדים עוד ועוד. וזהו זה בסוף אין מה לעשות, מביבי אני לא מצפה מכלום, אבל חבל שחברי הכנסת שלנו דרשו את הביטול וחבל רק לאחרונה אחד מחברי הכנסת עשה בלגן של בריאות על דברים הרבה פחות חמורים ומזיקים בריאותית
[רק לחשוב שהם חושבים שהם יקבלו גן עדן על מה שהם גורמים לציבור שלהם נזק בריאותי]

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
חבל חבל גם אם אחוזי הצריכה לא ירד כ"כ אם היו הולכים בכיוון הזה הם היו יורדים עוד ועוד
ממש לא,
כי הירידה הכי גדולה הייתה אמורה להיות בהתחלה,
האפקט של העליה במחירים לא תרם לזה,
כך שאין סיבה לחשוב שפתאום זה יזיז למישהו.
[רק לחשוב שהם חושבים שהם יקבלו גן עדן על מה שהם גורמים לציבור שלהם נזק בריאותי]
אני עדיין חושב שאם ישאלו את הציבור הרוב יתמוך בביטול,
כך אני שומע בבית הכנסת והכל בני משפחתי והחברים...

ברכה וישועה

משתמש פעיל
ממש לא,
כי הירידה הכי גדולה הייתה אמורה להיות בהתחלה,
האפקט של העליה במחירים לא תרם לזה,
כך שאין סיבה לחשוב שפתאום זה יזיז למישהו.
ייתכן שאני טועה אבל ייתכן שאם היו ממשיכים בקו הזה גם בעוד דברים וכן לא היו אומרים לכולם שזה חוק נגד החרדים ייתכן שהיה לזה יותר הצלחה אבל זה אחרי
אני עדיין חושב שאם ישאלו את הציבור הרוב יתמוך בביטול,
כך אני שומע בבית הכנסת והכל בני משפחתי והחברים...
אני מסכים אתך שהרוב חושב כמוך, אבל זה לא אומר כלום כי אם חברי הכנסת והעיתונים היו מסבירים את החשיבות של הדבר אז אני חושב שהרוב היה חושב אחרת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה