דרוש מידע צמיד פנדורה - כמה עולה?

ט.ק

משתמש מקצוען
איזה פנדורה? שרשרת? צמיד? טבעת? תליונים? עגילים?
יש לי עגילים מנסיון, טבעת באיכות גבוהה מאוד!!!! מנסיון, ותליונים זולים מאוד באיכות נחמדה מנסיון,
את רוצה משהו ספציפי אחר?
אני רוצה צמיד עם תליונים
ושיהיה איכותי
מה שאני הזמנתי ששמת פעם שעברה ממש איכותי

אני רוצה צמיד עם תליונים
ושיהיה איכותי
מה שאני הזמנתי ששמת פעם שעברה ממש איכותי
קש
https://s.click.aliexpress.com/e/_DFOZywb
זה נראה מאוד איכותי, בזמנו רציתי לקנות אבל מצאתי יותר זול שכיום הקשור לא זמין...
זה נראה איכותי מאוד גם לפי התגובות, תמונה מקונים:
U12d9a1b35a034548b3023c71027954c4g.jpg
A4242eccf11ed4869ad854126f5022f1ch.jpg

שימחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כשאני רוצה להזמין כמה חרוזים מאותה חנות הוא לא נותן לי יותר מאחד וכותב את ההודעה הזאת:
אפשר לבחור רק מבצע בונוס למשתמשים חדשים אחד בכל פעם. יש לבצע בחירה סופית כדי להמשיך.
מישהי יודעת איך עושים בחירה סופית?

כשאני רוצה להזמין כמה חרוזים מאותה חנות הוא לא נותן לי יותר מאחד וכותב את ההודעה הזאת:
אפשר לבחור רק מבצע בונוס למשתמשים חדשים אחד בכל פעם. יש לבצע בחירה סופית כדי להמשיך.
מישהי יודעת איך עושים בחירה סופית?
תיקני אחד, תשלמי, ואז מבצע בונוס למשתמשים חדשים יגמר, ותוכלי לקנות במחיר רגיל כמב שתירצי.

@שפרה אריקסוןShifraE
הכל זה תליונים? אם אני רוצה גם קליפסים כאלה? שלא זזים ושמים על המעצורים?
קש
אם הבנתי נכון התכוונת לזה?
CMS1763
CMS1777

4.9
259 חוות דעת986 הזמנות

ט.ק

משתמש מקצוען

משפט מחץ

משתמש רשום
המשתמש נחסם
מקפיצה
מישהי פעם קנתה מהחנות הזאת
ויודעת שזה אמיתי ולא איזה חיקוי?,
כי יש לי כבר הרבה חיקויים ובא לי אחד אמיתי עכשיו:)
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה