מידע שימושי צלם אירועים נח בלר

פוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אמנם צילם אצלי לפני 6 שנים, אבל היינו מרוצים עד הגג.
תמונות יפות! חדות!
והעיקר נח, נח, נח!

עובד בשקט ובמקצועיות.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשר לראות עבודות שלו כאן (תיק עבודות שלא ממש עודכן בשנתיים האחרונות)
לטעמי הוא השתדרג הרבה מאוד מאז
(גילוי נאות: אני עובד איתו)

1ֹ_RACHEL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
צלם מעולה!!!!
נחמד, עדין ונח מאד!!
הפיק תמונות מדהימות ממש!!
מומלץ

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
צלם מקסים ונעים, כמעט ולא מורגש בשטח ועושה עבודה יפה ממש!
צילם אותנו לפני שמונה שנים...

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הוא עובד יחד עם אריאל רבינסקי, שניהם תותחים ושווים כל שקל (תקווי שיש להם תאריכים פנויים)

dasi a

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תמונות חדות מאד! ותפיסות יפות.
לדעתי יש לתאם איתו מראש ציפיות, את מי לצלם יותר ואת מי פחות, במה להתמקד וכ'
וכן בתמונות סטודיו, למי שזה חשוב, להביא אולי עוד רקעים ואביזרים.

yudb

משתמש סופר מקצוען
נוח ולר צילם אותנו לפני כמה שנים. הייתי מרוצה מאוד!!
בתמונות קצת קשה לרצות אותי... ולמרות זאת, הוא הצליח!!
שמחה מאוד שלקחתי אותו. וממליצה בחום!!
כיף להסתכל בתמונות שלו.

אמאשל2

משתמש מקצוען
גם אותי נח בלר צילם לפני חמש שנים.
אני עד היום ניהנת מהתמונות.
הוא נוח מאוד, קולט מיד את האנשים החשובים ואלו שפחות.
ני חושבת שעם כל צלם יש לתאם ציפיות, אבל אני בתור כלה דיברתי איתו בבוקר של החתונה - ולא היתה לי תלונה אחת!!!!
שווה כל שקל!

ללי שלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
למישהו יש את הטלפון של נח בלר?
הוא בתחום עדיין?

גסנר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צלם מעולה מכל הבחינות!!
היה אצלנו ב-3 חתונות ובע"ה ניקח אותו גם לחתונות הבאות....:)
מס' הטלפון שלו: 0526818505

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צילם אצלינו בחתונה,
בנ"א מאד נוח, עובד ביעילות ובשקט.
היו מאד מרוצים.
אם אתם משפחה של גבוהים, בקשו שידאג לצלם בגובה העיניים שלכם..

bekkiback

משתמש מקצוען
הקפצה
המלצות על צלמי חתונות תותחים - מחיר סביר.
פחות רבינסקי, מכירה כבר.

bekkiback

משתמש מקצוען
:(((
אין צלמים מעולים?
בהזדמנות זו מס' נייד של
מוישי וויס - אח של מנדי
תודהה

מ. שלו

משתמש פעיל
D I G I T A L
נח בלר צילם את הבן שלי לפני המון המון שנים צילומי חלקה ויצא משהו לא רגיל!!!
הוא באמת אחד האלופים בתחום!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה