צימר זוגי לפי שעות

מצב
הנושא נעול.

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אין פה כל כך מה להתקשר ולשאול תסתכלי בתמונות רואים חלונות שצופים לכיוון הבריכה והג'קוזי
לכן כתבתי שתתקשרי , אולי ניתן לסגור או שאולי זה משרדים שאין חלונות לשם וזה רק בנין, כי אני זוכרת שביררתי בזמנו, וזה מקום פרטי.

21228

משתמש צעיר
לכן כתבתי שתתקשרי , אולי ניתן לסגור או שאולי זה משרדים שאין חלונות לשם וזה רק בנין, כי אני זוכרת שביררתי בזמנו, וזה מקום פרטי.

אני אתקשר, אבל יש לך אולי עוד המלצות למקום בסגנון דווקא חוץ מהעניין של הפרטיות מאוד התחברתי לסגנון

21228

משתמש צעיר
אני כמובן ניסיתי לחפש קודם אבל רוב המקומות המוצעים בגוגל בפרט מהאזורים החילוניים הם יותר או מקומות של כאילו הרבה זוגות כאילו במלון או משהו ברעיון שזה פחות אישי וגם הרבה פעמים הבריכה היא משותפת לעוד זוגות או שזה מקומות שטכנית הם מאוד חשופים
ובפרט שאני מעדיפה במקומות או עם נוף או במקום פתוח מתחת כיפת השמיים ולא באיזה חדר סגור עם בריכה

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני כמובן ניסיתי לחפש קודם אבל רוב המקומות המוצעים בגוגל בפרט מהאזורים החילוניים הם יותר או מקומות של כאילו הרבה זוגות כאילו במלון או משהו ברעיון שזה פחות אישי וגם הרבה פעמים הבריכה היא משותפת לעוד זוגות או שזה מקומות שטכנית הם מאוד חשופים
ובפרט שאני מעדיפה במקומות או עם נוף או במקום פתוח מתחת כיפת השמיים ולא באיזה חדר סגור עם בריכה
הרבה דרישות למקום...
אם את מעוניינת להרחיק, יש מקום מהמם ולגמרי פרטי בבן עמי(נהריה)

21228

משתמש צעיר
הרבה דרישות למקום...
אם את מעוניינת להרחיק, יש מקום מהמם ולגמרי פרטי בבן עמי(נהריה)

אין בעיה, רק השאלה אם יש שם גם אבזור של בריכה וג'קוזי וכאלה ?
אם תוכלי לצרף לי איזה קישור אם תמונות או משהו אני מאוד אשמח

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ממליצה בחום על דורנס הנ"ל, מנסיון.
הכל מטופטפ ונקי, בעלת בית נעימה.
פרטי, מאובזר ומיקום נהדר.

וו החיבור

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ממליצה על ספא אתנחתא
נמצא בשכונת רמות
היינו שם, נהנינו מאוד!
מקום יפה ונקי- פרטיות מוחלטת!!
יש שם בריכה וג'קוזי, קצת פינוקים (שתיה, יין, שוקולדים וכו..)
ואפשרות ללינה

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני הייתיגם בsky spa בחשמונאים אינטימי לחלוטיןןןןן מקום מושלםם ממש נהננו

• תודה
Reactions: dot

ג'ינגית

משתמש רשום
יש בהר שמואל נראה מקום ממש עם פרטיות.
לא מהמלצה אישית לא הייתי שם
קוראים להם שלווה בהר
מייל לפרטים הם שולחים תמונות
shalvaba200 שטרודל גימל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה