דרוש מידע צימרים\בתי מלון אחרי לידה עם החזרים מהקופ"ח

Yael Mor

משתמש מקצוען
שלום,
אשמח לקבל מידע על צימרים או בתי מלון שמביאים קבלה לקופ"ח, וכן חנויות שאפשר לקבל עליהן החזר מתוך הסל לידה.
תודה!

שוז

משתמש פעיל
אשמח גם לדעת
וכן עד מתי אפשר לנצל את הצימרים המלון אם אני במאוחדת שיא

שוז

משתמש פעיל
איפה בהנביאים בדקת בליטוב או בביכורים

אופססס ;)

משתמש מקצוען
זה עד חודש מהלידה
ללידה ראשונה עד שלישית חודש מהלידה.

ללידה רביעית ומעלה אחרי ניצול של 3 ימים ראשונים בבית החלמה או צימר וכו' תוך חודש מהשחרור זכאים ל 3 ימים נוספים (שלא חייבים להיות רצופים לימים הראשונים) עד חודשיים מהשחרור

ענבים טעימים

משתמש רשום
דחוףף- מכירים צימר שיכול להוציא קבלה בשביל לקבל החזר ממאוחדת?
יש לי עוד 4 ימים למימוש ההטבה ואני לא ממש מתכננת לצאת בקרוב...
מה עושים??

כוכב יונה

משתמש חדש
מישהו יודע האם במכבי זה חודשיים מהלידה או מהשחרור?
או אם יש מקום שמוכן להוציא קבלה ואח"כ לממש?

כוכב יונה

משתמש חדש
אם ענו לך תשובה אשמח ממש,
יש לי עוד יום אחד לניצול...
בעקרון זה עד חודשיים מהלידה.
אם השחרור מבית החולים היה לאחר הימים הבסיסיים עקב אשפוז של האמא או התינוק ניתן לשלוח בקשה במייל והם מאשרים חודשיים מהשחרור ולא מהלידה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה