שיתוף ציור פוטוריאליזם בגרפיט שלקח לי כ650 שעות

חילזון קטן

משתמש פעיל
ציור הזה הוא ציור הדגל שלי (לבנתיים) שבתחלה תכננתי לעשות אותו כציור פשוט וקליל של לא יותר מכמה עשרות שעות, אבל פשוט לא עמדתי בפיתוי ונפלתי לפירוט שלא נגמר. כך שמצאתי את עצמי יושב על הציור הזה שמונה חודשים תמימים ולקח בערך כ650/700 שעות, אבל אני חושב זה היה שווה את העבודה כאשר רואים את התוצאה הספית,
לצפייה בתהליכי ציור בערוץ: https://www.youtube.com/channel/UCzCV6f_1f2GcyDTZLGPxPag
לצפיה בתהליך הציור עצמו: https://www.youtube.com/watch?v=TW1ItGZqzZc
לתיק העבודות שלי: https://www.behance.net/0b5522fdDavidLustig
צפה בקובץ המצורף 1680184
צפה בקובץ המצורף 1680226צפה בקובץ המצורף 1680227צפה בקובץ המצורף 1680239
וואו וואו וואו כמה חפיסות של עפרונות זה?

שם שצריך להיות מקורי

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אני מסתכל עכשיו על התהליך של הציור, ושמתי לב לפרט מעניין תגיד לי אם אני צודק:
חלקים מסויימים ציירת בלי להתייחס לתפקיד שלהם בתמונה הכוללת ואפילו יכול להיות בלי להתייחס למה שהם אלא יותר מתוך גישה של "איפה שיש פיקסל כהה אני עושה אותו" ההוכחה שלי זה שיש מקומות שאתה מצייר הפוך, כשהתמונה כלפיך הפוכה,
וזו גישה ממש מענינת.

דוד לוסטיג

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
אני מסתכל עכשיו על התהליך של הציור, ושמתי לב לפרט מעניין תגיד לי אם אני צודק:
חלקים מסויימים ציירת בלי להתייחס לתפקיד שלהם בתמונה הכוללת ואפילו יכול להיות בלי להתייחס למה שהם אלא יותר מתוך גישה של "איפה שיש פיקסל כהה אני עושה אותו" ההוכחה שלי זה שיש מקומות שאתה מצייר הפוך, כשהתמונה כלפיך הפוכה,
וזו גישה ממש מענינת.
כן נכון. אתה די צודק כשאני יורד לפרטים אני מתיחס למראה של הקטע הקטן הספציפי ולא כל כך מתייחס למראה הכללי, אבל בכל זאת זה לא לגמרי מדוייק כי אני כל הזמן בודק ושומר שאני לא מעבד את זה באמצע. וגם שמדי פעם אני נותן מבט כללי על הציור לראות איך זה נראה ומדגיש צללים וחדות וכ"ו לפי הצורך. כדי שיראה לגמרי כמו שצריך (אבל לא תמיד צריך את התיקונים האלה. לפעמים בטעות זה גם יוצא בדיוק כמו שצריך)
וזה שאני מצייר הפוך אני לא חושב שזה ההוכחה, כי גם כשאני מצייר ציורים לא מי יודע מה מפורטים. ואני כן מתייחס לכל שאר הציור. אני יכול לצייר הפוך. אפילו שזה קצת מעצבן בהתחלה ולא נוח. אבל בהמשך מתרגלים והמראה אפוך ניהיה כאילו זה התמונה המקורית ככה שזה לא מפריע

דוד לוסטיג

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
משוגע, משוגע, משוגע.
לא הגיני.
ציור הצגה!
אתה בטוח שצירת את זה??
השיא שלי על ציור אחד זה 7 שעות.
ועד עכשיו עוד הרגשתי מוצלח.
שברת לי את תיקרת המושגים!
קישקשת לי על האישון!
קירנפת!
וואלק -אתה לאיפה שהמצויונים!
תודה על התגובה.
אבל זה ממש לא בושה ציור של 7 שעות, גם אני מצייר לפעמים ציורים קלילים ולא משוגעים גם בשעות בודדות (אבל בכל זאת זה לא קורה כל כך הרבה... כנראה שאני יותר מדי אובססיבי לפירוט) והציורים האלה בכל זאת יוצאים מצויין!

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לא לא לא.
ווואו. חשבתי שרק הסינים בפינטרסט מוציאים רמה כזו.
אין מילים.
פשוט אגדה חיה.
ראיתי את כל העבודות שלכם ביוטיוב פשוט - - -
לא להאמין.

למדתם ציור?

דוד לוסטיג

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
לא לא לא.
ווואו. חשבתי שרק הסינים בפינטרסט מוציאים רמה כזו.
אין מילים.
פשוט אגדה חיה.
ראיתי את כל העבודות שלכם ביוטיוב פשוט - - -
לא להאמין.

למדתם ציור?
לא. הכל מתנה משמים. והקבה"ה ללא ספק מלמד הכי טוב!

נ.ב לא מבין למה לקרוא לי ברבים. סה"כ צייר

;) תן חיוך

משתמש רשום
לא הייתי מאמין שזה ציור
בדור הAI שמתעצלים אפילו לעבוד עם תוכנות ציור...

@דוד לוסטיג לא השתגעת?
מה החזיק אותך להמשיך עוד ועוד ועוד
כנראה שנהנת מהתהליך אבל בכל זאת, רוב הזמן זה לא משעמם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה