ציור נוסף בסדרה

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עוד ציור בסגנון של הקרוסלה, דמויות וכו' ישולבו בעז"ה בהמשך :)

קבצים מצורפים

• well new1.JPG
    KB 541.2 · צפיות: 16

זו אניאני

משתמש פעיל
זה מסגנון הציורים - שאתה אומר - זה משהו מוכן!
לא מישהו צייר... :)

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
זה חלומי!
משהו בגגון האדום מעל הדלת זז

אלף

משתמש מקצוען
הדיוק שלך לא יאמן אפילו במחשב!

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י זו אניאני;160952:
זה מסגנון הציורים - שאתה אומר - זה משהו מוכן!
לא מישהו צייר... :)
מעניין באמת מי מצייר את כל הדברים שבאים מוכנים, לא? :)

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
חייל הפח האמיץ

המשך הסדרה :) (כל הזכויות וכו')

קבצים מצורפים

• chayal1.JPG
    KB 465 · צפיות: 24

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
ב"ה
סגנון חדשני ויפה
הפרופלור מעוצב טו"מ

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
וואוו! אהבתי.
אתה צייר מוכשר ברמות!

פלוא ארט

משתמש חדש
ב''ה ברק יפה מאד !!! קוו נקי,יפה ועדין. בכדי להוסיף עוד יותר חיות תשתמש בצבעים יותר עזים דוגמה באדום של החייל אפשר להתחיל באדום יותר חזק (דרך אגב כשאתה משתמש בלבן בציור אז הנגדי שלו כלומר הכהה ביותר עדיף שיהיה שחור חזק חזק .זה יצור קונרטס מושלם ויתן חיות מדהימה בציור או אם הבהיר ביותר לדוגמא הוא קרם אז הנגדי שלו תשמש בחום כהה . ( ברק אני מצטער על הביקורת אבל תיזכור שבאומנות כל ביקורת היא בונה !!)

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
איזה חייל חמוד!
הייתי מעגלת (מקערת) אותו קצת למטה כמו נחום תקום.

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י פלוא ארט;161939:
ב''ה ברק יפה מאד !!! קוו נקי,יפה ועדין. בכדי להוסיף עוד יותר חיות תשתמש בצבעים יותר עזים דוגמה באדום של החייל אפשר להתחיל באדום יותר חזק (דרך אגב כשאתה משתמש בלבן בציור אז הנגדי שלו כלומר הכהה ביותר עדיף שיהיה שחור חזק חזק .זה יצור קונרטס מושלם ויתן חיות מדהימה בציור או אם הבהיר ביותר לדוגמא הוא קרם אז הנגדי שלו תשמש בחום כהה . ( ברק אני מצטער על הביקורת אבל תיזכור שבאומנות כל ביקורת היא בונה !!)
מצטער על הביקורת?? קודם כל תודה רבה על הביקורת, אין שום סיבה להעלות לכאן דברים אם לא מקבלים ביקורת ונקודת מבט נוספת. אני מסכים איתך לגמרי, פשוט בדרך כלל אני צובע בסגנון מסוים ובציורים האלה אני מבצע ניסוים בסגנון אחר, אבל מה שכתבת הוא נכון ומחכים. תודה רבה!

אלף

משתמש מקצוען
ברק, הציורים מבריקים. כבר אמרתי.
אולי תחכים אותנו בשיטת העבודה?
איך אתה יוצר את המירקם הטבעי המציג תחושה של ציור ידני?

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י אלף;162904:
ברק, הציורים מבריקים. כבר אמרתי.
אולי תחכים אותנו בשיטת העבודה?
איך אתה יוצר את המירקם הטבעי המציג תחושה של ציור ידני?
תודה רבה. הציורים האלה עברו בשלוש תוכנות: אילוסטרטור, פוטושופ וגימורים בפיינטר. הניסיונות האלה נעשו עם מברשות גסות ומחוספות בכמה שכבות ציור.

אלף

משתמש מקצוען
תודה רבה.
תמשיך להצליח והרבה סיעתא דשמיא!
כמה שעות של עבודה כל ציור?
מה הפיינטר מוסיף על הפטושופ?

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ממש סגנון יפה! :)

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י אלף;163165:
תודה רבה.
תמשיך להצליח והרבה סיעתא דשמיא!
כמה שעות של עבודה כל ציור?
מה הפיינטר מוסיף על הפטושופ?
הפיינטר מוסיף בעיקר לזמן העבודה :) התוכנה היא כמו חנות לכלי ציור, אבל כדי לדמות סגנון שיראה ידני צריך לצייר בה ממש כמו על דף רגיל (רק עם אפשרות לחזור אחורה).

אבישי

משתמש צעיר
ממש יפה ופשוט,הצביעה נראית עבודת יד,

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
מדהים!!!לא רואים כזה דבר כל יום...!!פשוט יצירה מיוחדת!!!

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ר"ה גמר אותי...

אז אין לי כ"כ כח להגיב כפי הראוי באמת לרמת העבודה שלך... ;)
בקיצור: יש, בהחלט יש תקווה. שמח לראות מישהו שיודע מה הוא עושה, ועושה את זה טוב. מאד.

טכני: הכדורים בקצה המקלות סינטטיים מידי (והימני לא מחובר במקל),
ליד השמאלית (הימנית של הדמות) חסר העובי.
מצד שלישי, אתה בטח רק באמצע העבודה, אז מה אני מבלבל לך ת'שכל...:eek:

שנה טובה ברק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה