שיתוף בתהליך ציור מרן הגאון רבי גרשון אדלשטיין זצ"ל

-ARTIK-

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
וואו מדהים!
איזה כישרון!!!

כוכבה ה.

משתמש פעיל
סורי, אבל בתור תלמיד כמה וכמה שנים הסתכלתי שוב ושוב ולא ראיתי את הרה"י זצ"ל בציור,
לא מצליח להגדיר בדיוק אבל בסך הכל זה פשוט לא הוא
[הפראק מוגזם לגמרי, גם האוזניים, וגם הפה לא תקין נכון שכך הפה היה נראה אבל לא משולב בחיוך זה נראה מגוחך]

SHIRAMASH

משתמש רשום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואו פשוט מדהים!
המבט מדויק ממש,
איזה כשרון.
יצירת אומנות!

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מהמםםםםםםםםםםםם

מתמידים

משתמש חדש
הראו לי עוד ציור של ר' גרשון וראיתי את החתימה שלכם, אשמח לפניה בפרטי

חיימנה

משתמש פעיל
תודה רבה על התגובות המפרגנות
כשאני מציירת רבנים חשוב לי להעביר במבט שלהם חמלה ורוך לצד המנהיגות.
מבחינה טכנית את גווני הרקע והספר התאמתי לגוון העיניים של הרב כדי לשמור על הקומפוזיציה של הגוונים בציור.
לוקח לי בין שבוע לשבועים ציור פורטרט משלב התיכנון ועד שאני מרוצה מהתוצאה.
מצרפת לכם תמונה נוספת להתרשמות:)צפה בקובץ המצורף 1393362
אני לא מבין בזה הרבה כדי לדעת למה -
אבל התמונה הזאת הרבה יותר "הוא" !!!
ללא השוואה לתמונה הראשונה
[אולי שם הוא נראה יותר קפוץ וקמוט]
בכל מקרה מדהים!!!

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אוי
מרטיט את הלב...

מוכשרת שכמותך

Levana.c

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
וואי מהממת מושלם !!!
יש אפשרות ליצור איתך קשר לגבי עבודה של ציור...?
אשמח לדעת אך ....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה