ציור בעיפרון

smadar5

משתמש רשום
הנה ציור בסגנון שונה...
הציור נעשה מהדמיון, ללא העתקה מדמות

קבצים מצורפים

• img007.jpg
    KB 383.8 · צפיות: 20

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יפה מאוד!
עוד יותר מציור ממוחשב!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ההבעה כ"כ אותנטית שקשה להאמין שזה רק מדמיון!
למרות ש...
אהמ...
הדמיון במשפחת ברלב די ידוע ל'שמצה'... (:

אבש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ממש יפה! נראה העתק.
בקטנה: לא ממש ברור לי כיצד הקוקו נאסף כ"כ גבוה, כשכיוון השיער הוא ללמטה, לכיוון העורף.

שיפי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
סמדר, סוף סוף לראות את הציורים האמיתיים שלך, מדהים!

smadar5

משתמש רשום
נכתב ע"י אבש;898915:
ממש יפה! נראה העתק.
בקטנה: לא ממש ברור לי כיצד הקוקו נאסף כ"כ גבוה, כשכיוון השיער הוא ללמטה, לכיוון העורף.

צודקת במאה אחוז,
כשהעלתי את הציור שמתי לב לזה...

smadar5

משתמש רשום
נכתב ע"י שיפי;898918:
סמדר, סוף סוף לראות את הציורים האמיתיים שלך, מדהים!

ומתי נזכה לראות את הציורים האמתיים שלך?
תעלי משהוֱ

אבש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י smadar5;898961:
ומתי נזכה לראות את הציורים האמתיים שלך?
תעלי משהוֱ

רגע רגע, עלינו פה על קשר משפחתי נוסף בכל המשפחתולוגיה הענפה הזו? ;):)

אהובה ו

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
במבט ראשון זה היה נראה סרט. אויל אפשר לעשות אם זה משהו

אבש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י smadar5;898992:
שיפי ואני למדנו ציור יחד :)

נו, מתקרב...
אחרי כל הגילויים המרעישים כאן בפורום לאחרונה, נהיינו קצת רגישים לנושא "מאפיית ברלב". :rolleyes:

דאבל אימפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י pr;898882:
ההבעה כ"כ אותנטית שקשה להאמין שזה רק מדמיון!
למרות ש...
אהמ...
הדמיון במשפחת ברלב די ידוע ל'שמצה'... (:

גילינו עוד ענף לבית ברלב?
איפה למדת אם מותר לשאול?

hilav

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוווו! סמדר ומיטל, עכשיו נופלים לי מיליון אסימונים!!!
אני מכירה אתכן!

רמז: יהודה הנשיא 35.... (לא באלעד!)

הציורים שלכן מקסימים!!!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י דאבל אימפקט;899901:
גילינו עוד ענף לבית ברלב?
ענף ככל ענפי ישראל הערבים זה לזה...
לא מעבר :)

smadar5

משתמש רשום
נכתב ע"י hilav;899930:
יוווו! סמדר ומיטל, עכשיו נופלים לי מיליון אסימונים!!!
אני מכירה אתכן!

רמז: יהודה הנשיא 35.... (לא באלעד!)

הציורים שלכן מקסימים!!!

אכן הייתי גרה שם אי שם בעבר הרחוק...
המשפחה שלך כהן לפני החתונה?
תני עוד רמז

hilav

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י smadar5;900133:
אכן הייתי גרה שם אי שם בעבר הרחוק...
המשפחה שלך כהן לפני החתונה?
תני עוד רמז

צדקת בניחוש!
ד"ש לכולם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה