ציורים מתוך הספר ציפור הנפש (שם זמני)

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

PURE

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
חבל שאי אפשר לראות באמת עד כמה הכריכה מיוחדת.

קטיפה כחולה עם הטבעת כסף...

galedri

משתמש פעיל
תודה לה'. הספר יצא לאור. היום קיבלתי עותק ראשון.

ותודה לפורום המפרגן הזה.
ותודה לרב ארז משה דורון, וללב הדברים המתוקים.
ואי"ה נפתח בקרוב קורס לאיור דיגיטלי. פרטים בפרוג - בהמשך.

Yael

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י galedri;430764:
ותודה לפורום המפרגן הזה.
ותודה לרב ארז משה דורון, וללב הדברים המתוקים.
ואי"ה נפתח בקרוב קורס לאיור דיגיטלי. פרטים בפרוג - בהמשך.

הספר נראה ממש טוב כולל הכריכה (כולל הלוגו...), האיורים מקסימים.

כדרך אגב - 'לב הדברים' זה מהמקומות הכי מדהימים שאני מכירה. הרב ארז משה דורון מעביר שיעורים מדהימים ברמה שקשה לתאר. השיעור הראשון ששמעתי שם היה 'ציפור הנפש' לפני כחצי שנה ומיד רציתי לאייר את זה :)
אין לי מושג עד היום איך הגעתי לאתר, אבל מיד ששמעתי את השיעור הזה הוקסמתי ואני כל יום מתעדכנת בשיעורים ב"ה.

תודה רבה.

PURE

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Yael;430837:
הספר נראה ממש טוב כולל הכריכה (כולל הלוגו...), האיורים מקסימים.

כדרך אגב - 'לב הדברים' זה מהמקומות הכי מדהימים שאני מכירה. הרב ארז משה דורון מעביר שיעורים מדהימים ברמה שקשה לתאר. השיעור הראשון ששמעתי שם היה 'ציפור הנפש' לפני כחצי שנה ומיד רציתי לאייר את זה :)
אין לי מושג עד היום איך הגעתי לאתר, אבל מיד ששמעתי את השיעור הזה הוקסמתי ואני כל יום מתעדכנת בשיעורים ב"ה.

תודה רבה.

אגב, גם אשתו של הרב ארז ציירת ואומנית ברמות על.
כל ציור שלה עוצר נשימה ומלא מלא בעומק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה